Длановидните ацери - една голяма страст

Публикувай отговор
Аватар
tsair
Виенско кафе
Мнения: 341
Регистриран на: Сеп 14, '12, 18:03
Местоположение: Враца

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от tsair »

Къде можем да погледнем цените им?
Аватар
liljana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Фев 5, '10, 11:46
Местоположение: Пловдив

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от liljana »

tsair написа:Къде можем да погледнем цените им?
:nod:
Моля,Пенков :daaa:
http://liljana.snimka.bg/flowers/orhi-v ... 8.30411789" onclick="window.open(this.href);return false;
Не можеш да състариш мисълта. Можеш да състариш само формата.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Виола »

Йее, страхотни са ацерите! :ieeee:
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от gyulcem »

Да Пенков, трябва да ни пуснеш списък с цени или пък да работиш по поръчка. :tzvetentze:
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Penkov »

Момичета! Тая година ми обраха десетина от майките, но за сметка на това, понаправих доста! Голямата ми мечта е да направя една специална тематична изложба, посветена на яворите. Искам да ви кажа, че ще я направя ОТ ЛЮБОВ към тези дървета и няма да сбъркам. Но има и друг виц! Когато казах на шефката ми, че ми трябва камион, с който да изкарвам сеното от азиатската си колекция, тя ми каза да съм си купел... :D Тогава я попитах с какво да си купя, може би с парите от собствената си сметка? А тя ми каза да съм развъдел явори и магнолии и така... Дори парите, спечелени от тези дървета отиват в специална сметка. Към този момент съм направил малко по-малко от 200 парчета. Изброих над 30 сорта. Има няколко сорта дисектуми, има с шарени листа, с зелени, с червени, целокрайни. Има с дребни, с едри листа... Пролетта пак ще направя, защото се оказа, че това е един доста добър период за прихващане. Смятам да закръгля на над 300. КАМИОН ША СА КУПУВА ТУКА, ЕЙ!
Идеята ми е да направя една тематична изложба в рамките на ЕСЕННИТЕ СРЕЩИ С РАСТЕНИЯТА, която е традиционна за Ботаническата. И от есента да започна да ги продавам в малко по-сериозен вариант, отколкото обикновено продаваме. Рано или късно, един ден ще има и присадени магнолии и то доста сортове. Идеята ми е да ги напавя двойни. На едно стъбло да цъфтят по два сорта. Това е на границата на добрия вкус, но пък... какво да кажем пък ние, дето немаме вкуссссс... ъъъ тъй де! :angelche:
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от joannka »

:stiskam: Успех! :stiskam:
Ще се радвам да осъществиш мечтата си по-скоро ! :daaa:
...и за камиона също ;)
:ssun: :ssun: :ssun:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Penkov
Виенско кафе
Мнения: 430
Регистриран на: Мар 8, '10, 09:48

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Penkov »

Ето ги в есенно...
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Di_Va »

Еха, това се казва КРАСОТА!!!
Сега е моментът да попитам най-ценния специалист по ацерите - има ли, и кои са сортовете, които издържат на слънце? Че от мерак си купих един червенолист ацер (не зная точния сорт), обаче дворът ни е много слънчев и горкото растение си беше като прегоряло цяло лято. Та моля за малко информация какво да си търся и има ли го в Ботаническата, та да купя от там, ако има, разбира се.
dal

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от dal »

ех че сии...
хората те питат тука искат да си купят , искат цени размери наличности
ти не стига че влизаш от мъгла на мараня и не поглеждаш , ами и като влезеш първо гледаш да излееш логореята дето те е напъвала през времето в което нямаш сподвижници около теб -в работната седмица .
после -може и да отговориш на някой въпрос тук

камиони се купуват с пари , а пари се правят като се срещнат търсенето и предлагането !
аз само купих 8 бр от есвелд , а защо не от теб да бяха , с какво тези твоите да са по лоши? :hmmm: и други купуват

хората търсят , ти къде си с предлагането ?! само минаваш бързешката отваряш шлифера с едно весело "КУ-КУ!" и дим да те няма за още 1- дена ! Ама това хората на науката , изкуството и изобщо талантите и занаятчиите , ама па грам пазарно ориентиране да нямате ....направо си те хокам като гледам :hihihi: ! :D

добре , най черното листо-кой е сортът имаш ли за продан и колко ще струва?
дай по сериозно :liubov2:
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Длановидните ацери - една голяма страст

Мнение от Роза1924 »

Отдавна хълцам по ацерите, но не знам как ще се чувстват по нашите морски ширини? Пенкоф, има ли подходящи сортове като за край морето - слънце и вятър едновременно, а и почва - варовик натурален.
Ето такава полянка искам
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Снимките - да се похвалим!”