Аксиомите на Dal

Модератор: scleri

Публикувай отговор
elena kirilova

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от elena kirilova »

Елена е творец , тя е лястовиче сърце обвито с аспарагус , розовопергаментени листенца с аромат , пет капки оцет балсамико , джинджифил на върха на ножа и отгоре на жана дарк бронята , а отстрани пасе на крал артур коня -вързан ..... не знам дали добре го обясних.....
пък това е за мен :sgiggle: :skiss: :sclap:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от dora »

elena kirilova написа:
Елена е творец , тя е лястовиче сърце обвито с аспарагус , розовопергаментени листенца с аромат , пет капки оцет балсамико , джинджифил на върха на ножа и отгоре на жана дарк бронята , а отстрани пасе на крал артур коня -вързан ..... не знам дали добре го обясних.....
пък това е за мен :sgiggle: :skiss: :sclap:
:lol: :lol: :lol:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от Мария Николова »

Dal написа:

Re: Царицата на цветята 2011
от dal » Вто Дек 13, 2011 9:43 pm
....................................................
иначе Колумбия/Еквадор/ЮАР/Венецуела и братско Конго че и Кения бичат яки двуцветни рози и шарени и с кант розища , с дръжки, колкото пишка на сърдит японец, дебели и огромни яки цветове , държеливи на полет със совалка до Марс.

:lol: :lol: :lol:
Dal написа:

Re: Хибискуси - снимки и коментари
от dal » Вто Дек 13, 2011 10:36 pm

тъй ли? а кой ще им пуска парно до март на тия чуми? хем половината тераса са напълнили , хем шума? няма го майстора / и в двата смисъла , хем няма да стане, хем майстор Пешо напусна/ , та още утре ще ги наръся , той е дълготраен 8-9 месеца-тамън до септември догодина
ако загинат -25 големи празни екнакви саксии , ама не вярвам такав късмет нищо че по коледа стават чудеса
:sgiggle: :gydigydi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от Мария Николова »

от dal » Сря Дек 14, 2011 6:18 pm

мила...при мен е остъклена тераса с радиатори -10 градуса над нулата минимум държи зимата , а денем минава и 15 -18 стига да се покаже кво да е слънце
има само една стена тухла , другото е прозорци от долу до тавана от трите страни -това е по повод светлината
има една такава човешка черта и нагласа /офтупик съм тотално / та , има такава човешка слабост , колкото повече си бил глупав и тъп и си се набутал по нещо като грижи лишения чакане дондуркане инвестиции време усилия -толкова по склонен си бесен и червен от яд като пожарогасител издут да клечиш въпреки всичко и да реинвестираш в подобни губещи инвестиции , и знаеш ли защшо го правим?! Защото няма някак как да махнеш отведнъж с ръка и да кажеш -аз съм егати и тъпото парче и похарчих пари за нищо и инвестирах място /топло /светло/ тор /лирокекс /моспилан/ би 58 /ми 150 / ту 134 :mrgreen: и къпах във вана и влачих саксии напред назад щот съм прост и това цъфти малко понякога и е капризно и цветовете му траят един ден или половин ден .Даже за да се загубиш като дебит простотия рекламираш и агитираш и околните и който кандиса да завъди хибита , и ти си казваш : абе па може и да не съм кретен чак такъв , пешо и гошо и те ги гледат , ей го-и някак ти олекне!!!!!
Та , сигур вече спиш и не ми следиш мисълта , Грийни , ето заради това и този ред на нестройни мисли и ментална недостатъчност жените траят отдавна нелюбимите съпрузи , заради всякаквата инвестиция. Мий ,бърши, готви кат мама му , гипсирай убоден пръст, припкай наоколо че кашля, два трипъти съдери гъз да му пребъде семката и ето ти -твоята инвестиция го е направила ВАЖЕН и труднозаменим.И от там -достоен за търпене!
Но най вече поради по високата доза егоизъм при мъжете това е причината да видиш стабилен мъж как дондурка безработна мутреска , като я одарява с все по големи и големи дарения , защото всяко следващо набутване увеличава нейната специфична гравитачна маса специално за пострадалия. И защото от два пръста напикано месо + маникюр и перхидрол тя се превръща в инвестиция-тропала му е токчета, шопингувала му е доходите, чакал я е лъгала го е накичила го е с рога и той го е изтърпял .И нищо че вътре дълбоко знае че е пълен кретен , клечи и варди инвестираното )!

Сега вече он тупик да ти кажа -за това не изфърляме хибитата. Щото и най умния си е както виждаш немалко проЗд :mrgreen: :hihihi:
Сега ще кажеш ми ти ма , философ дървен като го изписа тоя трактат- що ги държиш ?! И аз нищо че не ми пука да ти кажа щото съм тъпо парче все пак ще опитам да ти се самооправдая , че видиш ли имам 7-8 семенака , дето още не са цъфтели , та за тва :ieeee: :mrgreen:
Не бива де се чете по време на сюргюн, поради опасност да се размаже терена от внезапно избухване в неудържим смях. :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от calico »

:lol: Мери, мерси че ги пущаш тука, щото аз хибискуси не чета, пък на- щяла съм да загубя. :lol:
не от хибитата естествено, те явно са за майсторсия клас цветари, и от Дал виждам че също и за по непридирчивите към съотношението инвестирано време:резултати
:lol: :lol: :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от orkud »

Дал отново бърка с прост в раната, но така , полека и с усмивка, а ние четем и си казваме - боли, но само когато се смеем ...
Вярно - важи за мъже, за хибита, за работа и за всичко останало, в което инвестираме време и чувства и го държим и пазим, заради инвестициите, които сме направили.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от orkud »

Божее, писала съм прост вместо пръст :oops: и дори не мога да го оправя вече :hmmm: Ами така е, нека ме четат сега, като все бързам :sgiggle:
dal

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от dal »

оф , равик да заключи тука....нема нема и :hmmmmmm:

все се сещам за таблата в хипермаркетите със снимки на крадлите пазете се те са сред нас , или пък едно време в гимназията имаше табло-те пушати отдолу списък с имената на заловените на близката ж п гара от дотниците....
naa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1542
Регистриран на: Яну 16, '11, 13:12

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от naa »

orkud написа:...
Вярно - важи за мъже, за хибита, за работа и за всичко останало, в което инвестираме време и чувства и го държим и пазим, заради инвестициите, които сме направили.
Ако това, което подхранвате с ивнестициите си, е като вселенска черна дупка, която само гълта енергия, без да я връща обратно, защо въобще го подхранвате? С какво го е заслужило? Аз затова не гледам стайни растения, дето цъфтят един път в годината и само знаят да изискват условия - ту това им липсвало, ту онова, а цвят -ц.
------------------------------------------------------------------------
http://shtastie.snimka.bg/nature/juni2013.797618" onclick="window.open(this.href);return false;

Чисто е не там, където чистят, а там, където не цапат.
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Аксиомите на Dal

Мнение от orkud »

Що си мисля, че въпроса с хибитата е най маловажния в случая :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Загадки, мистерии, парадокси в науката”