Айра - коледен подарък

За домашните и дивите животни
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

dora написа:Ех , че се зарадвах да прочета товааааааааа!
Вече врънках либе като се връща да ми я доведе.
Само се страхувах как ще се получи с нашето диване ,но този вариант ме зарадва много.
Важно е и кучето да избере стопанина си.
Мери :tzeluvka: как имаш време за всичко?
Като много бързах за порасна, Доре! :hihihi: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
si111
Баш кафе майстор
Мнения: 2044
Регистриран на: Дек 16, '09, 20:15
Местоположение: Fiji
Обратна връзка:

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от si111 »

Случайно попаднах на темата и ме зарадва до сълзи :ieeee: :dovolen:
dal

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от dal »

si111 написа:Случайно попаднах на темата и ме зарадва до сълзи :ieeee: :dovolen:
Мани, и мен!
....одеве си мислех да е жива и здрава Мери едно поне сто години грип да я не лови даже , ко нещо скоча от някъде да вземе да намери на мъжа кой да го поеме да са грижи за него , без да звуча зловещо , ама то си трябва грижи , въпреки че като го погледнеш изобщо няма буди умиление както например кученцето Айра и изобщо истинските животинки .... :mrgreen: :hihihi:
Аватар
si111
Баш кафе майстор
Мнения: 2044
Регистриран на: Дек 16, '09, 20:15
Местоположение: Fiji
Обратна връзка:

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от si111 »

Изображение
Дал, така бързо тече мисълта ти, че пръстите по клавиатурата абсурд да я догонят. Четири пъти те четох, докато разбера, какво и заръчваш на Мария. :lol:
Да сте ни живи и здрави и двете, да раздарате акъл, човещина и много смях и радост. А мъжа ти, да си го дондуркаш още дълги, дълги години :daaa: ;)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Айра - коледен подарък

Мнение от Мария Николова »

si111 написа:Изображение
Дал, така бързо тече мисълта ти, че пръстите по клавиатурата абсурд да я догонят. Четири пъти те четох, докато разбера, какво и заръчваш на Мария. :lol:
Да сте ни живи и здрави и двете, да раздарате акъл, човещина и много смях и радост. А мъжа ти, да си го дондуркаш още дълги, дълги години :daaa: ;)
Си, и пет пъти да я беше чела тая лудетина, пак нямаше да разбереш на къде се стрелка мисълта й. :D Затова ще ти открехна. :angelche:
Намислила си е да ме закарфичи за потурите на някакъв мъж да го дондуркам, да му искам разрешение да ходя ли на форумни срещи, да му давам отчет колко съм платила за поръчка китки, да му гледам лук и чесън и къщата ми да вони на циганин.
Виж ми окото! Плува ли корабче? ;) :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”