Kakichkа

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Kakichka
Виенско кафе
Мнения: 453
Регистриран на: Юли 7, '20, 20:28
Дал благодарност: 187 пъти
Получил благодарност: 404 пъти
Обратна връзка:

Турция

Мнение от Kakichka »

В този мрачен и дъждовен петък, в който пътуваме към мама и свеки, надниквам тук да се порадвам на вашите красоти и да споделя някои мисли. Бях рожденичка този понеделник и ММ ми подари пътешествие в Турция с идеята да гледам любими лалета. Както може да се досетите, лалета нямаше, но пък Истанбул си е интересна дестинация, определено ще се върнем пак там в по-спокойни времена да разгледаме града. На моето циганско сърце му допадна шаренията, цветовете, мънистата, керамиката...Не ми хареса лудницата, забулените жени и пазарлъка, но все пак - различно е. Бяхме и в азиатската част, да се похвалим, че на два континента сме стъпили.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
След това приключение последваха дни на село - редувахме садене на картофи с майсторене на новия ни бар, посрещане на гости и боцкане на разсад домати и пипер...да не ни е скучно.

Изображение

Изображение
Ей ме на, доволна от света и любимите хора, въпреки 46-те свещички дето ги духнах върху тортата ;)
Изображение
Китки за показване почти нямам (все пак да се сетя, че пиша в градинарски форум, не в фб), но пък безкрайно сладката ми розичка от Незабравка е цъфнала:.

Изображение
На село има още лалета, дето се маскират на цвят на хойхера:
Изображение
Добрата фея, която понякога се превръща в луда кравичка. Обичам шарено в розови нюанси, пролетта и вярвам в доброто приятелство.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7373
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 823 пъти
Получил благодарност: 1578 пъти

Re: Kakichkа

Мнение от ljuboznatelna »

Честити ти 46! Да си здрава, усмихната фурия! Още много пътешествия да има, супер вдъхновение, и сили и средства да видиш мечтите си реализирани!
Барът е станал супер! И гледката му е великолепна, представям си като нацъфтят!
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 380
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 152 пъти
Получил благодарност: 379 пъти

Re: Kakichkа

Мнение от радост-31 »

Честит рожден ден и от мен, Какче! Желая ти още много пътешествия, безброй лалета, розови облаци и сърце, което винаги да те връща удома! От доста време все те мисля и чаках да споделиш нещо ново в градинката ти. Страхотна е- и пъстра, и зелена. Мното ме вдъхновява скоростта ти на реализиране- като с вълшебна пръчица ти се получава всичко. Наскопо и аз обмислях да ти крада идеята за табелата "Градина", та да не се зачудиш, ако срещнеш други подобни надписи из форумното пространсто.
Желая ти вълшебни празници!
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4403
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2266 пъти
Получил благодарност: 733 пъти

Re: Kakichkа

Мнение от Emilly1212 »

Честита да си, Какче! :tzvetentze: Да си жива и здрава, цветна, щура, пълна с нови идеи, да имаш време за всичко любимо, да пътуваш, да мечтаеш!

Винаги е интересно при теб, цветно и приятно за душата. Розичката ти е много нежна и красива!
Барът е супер!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Kakichka
Виенско кафе
Мнения: 453
Регистриран на: Юли 7, '20, 20:28
Дал благодарност: 187 пъти
Получил благодарност: 404 пъти
Обратна връзка:

Re: Kakichkа

Мнение от Kakichka »

радост-31 написа: Май 3, '24, 13:57 Наскоро и аз обмислях да ти крада идеята за табелата "Градина", та да не се зачудиш, ако срещнеш други подобни надписи из форумното пространсто.
Желая ти вълшебни празници!
Ще ми е драго даже, да има табелки. Аз сега си поръчах различни метални като тази на бара. Забавляват ме да ги слагам тук и там.

Благодаря ви за пожелания, да сме здрави всички и да споделяме красоти цветни.
Добрата фея, която понякога се превръща в луда кравичка. Обичам шарено в розови нюанси, пролетта и вярвам в доброто приятелство.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7746
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2482 пъти
Получил благодарност: 1373 пъти

Re: Kakichkа

Мнение от pepelqshka71 »

Леле, колко си мъничка какчеее :liubov: . Честит рожден ден и от мен. Здраве, здраве и пак здраве!
А бара е стана УАУ.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
desunie
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:07
Дал благодарност: 235 пъти
Получил благодарност: 114 пъти

Re: Kakichkа

Мнение от desunie »

Кате, честита да си! Четири пъти в три поредни дни хващам телефона да ти поднеса сърдечни пожелания и нещо или някой ме прекъсва. Да си жива и здрава, продължавай да поддържаш огъня и дерзай все така смело, смахнато и лудо да мечтаеш и да реализираш мечтите си! Бара е страхоен! Честит да ви е!
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5709
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1891 пъти
Получил благодарност: 2175 пъти

Re: Kakichkа

Мнение от Тутти »

Честит рожден ден и от мен. Желая ти много ново пътувания, здраве и щастливи събития. Градината да те награждава с цвят и плод, защото заслужаваш.
Хубави празници.
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1079
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 495 пъти

Re: Kakichkа

Мнение от ln_none »

Охоо, градината ти е много избуяла, аз си ги спомням едни мънички растенийца. Много хубаво става! И ти все така да хубавееш с годините :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”