За една голяма уста

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7346
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона

Re: За една голяма уста

Мнение от ljuboznatelna »

Много миличко :sheart: Красавица е тя! Толкова гъжно ми стана и на мен, когато приятелчето си отиде....
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15903
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: За една голяма уста

Мнение от Гео, граф »

Нямаше как да не се сетя за теб, Лече :lol: :lol: :lol:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4899
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22

Re: За една голяма уста

Мнение от Di_Va »

Лече, красавица е Бела!
Виж на какви хубави места те води на разходка!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2602
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Di_Va написа: Апр 28, '24, 17:30 ..Виж на какви хубави места те води на разходка!
Хаха, нали!

Благодаря, Еми, Люб, Ди_ва! :liubov:
Геооо :sdull:!

Бела е красавица, умница и голяма душица, има си само един гаден недостатък - като я пуснем без повод, бяга :cry:
От породата било. Тя е мелез, де, ама има някакви примеси... никой не знае какви, обаче наскоро срещнах един човек с породисто куче (е, не ма питайте ква порода беше), той каза, че и неговото така бяга и затова все е на повод :styzhen: . Според него Бела има от същата порода и най-вероятно е прав.
Освен това, тя е много емоционална и голяма ревла (това не към недостатъците :lol:). На видеото се вижда колко тежко понася разделите. По същия начин реве за всяко живо същество, до което не може да се добере. Също и когато се загуби и по някое време се сети да си потърси дома - върви и плаче. Ама от нея толкоз. Нещо я разсейва, привлича, и като хукне нанякъде.. целия останал свят изчезва.

А иначе толкова хубаво си играе без повод! Толкова ми се иска да я пускаме! Удивително бърза и гъвкава за дългото си тяло и наедряло д*пе :lol:
Душица ни е, голяма душица! :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”