Селски работи

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 491 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Значи, аз не съм против да задоволя нездравото ви любопитство към моите гащи, но не ми се катери на черницата, че да ги обхвана в цялата им прелест! Да не говорим, че все пак става въпрос за една полу-мисловна конструкция, която, предвид че е още началото на сезона, не се е овеществила напълно. Само за да избегна инсинуации от вида "има ли Нонка все пак гащи, или няма никакви гащи и само лъже" ви показвам един ракурс. В крайно дясно е бялото столче с бъчва, на което се пие бира. Пред него е керемиденото "зидче", което дефакто се явява ластика на гащите. Отвъд зидчето се разгръща правилния гащоъгълник.

Изображение

Ако се придвижим към центъра на гащоъгълника, ще се убедим, че както е предречено в древните скрижали "Цинга-манга-фук - пълни гащи с лук!"

Изображение

Лече, метър и шейсе съм. Според половинката само проклетията ми е голяма и не се оплаква твърде, като си я нося на другия край на България :mrgreen:
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2226
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1449 пъти
Получил благодарност: 599 пъти

Re: Селски работи

Мнение от daneda »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Значи Ноне, признала съм те за мозъка на форумния хумор!!!!!
Как ви ги раждат главите тея словоизлияния направо не мога да си го обясня!
Обожавам да влизам в темичката ти и се забавлявам от сърце!
Днес те чета и се хиля на глас, а колежките ме гледат странно и сигурно ме мислят за луда!
Продължавай в същия дух момиче, безценен талант притежаваш!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15896
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 889 пъти
Получил благодарност: 1762 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Гео, граф »

ln_none написа: Апр 23, '24, 10:26 ... Ако се придвижим към центъра на гащоъгълника, ще се убедим, че както е предречено в древните скрижали "Цинга-манга-фук - пълни гащи с лук!"

Абе не си много убедителна, друго щеше да си е да се беше литнала на черницата, ама айде от нас да мине, приемаме, че е така както казваш 8-)

Лече, метър и шейсе съм. Според половинката само проклетията ми е голяма и не се оплаква твърде, като си я нося на другия край на България :mrgreen:
Хм, тук май сме се събрали все отбор жужета - и аз съм тъдява :wooow2: . Като дойдат децата на гости и като ми напълнят антрето, с дъщеря ми се чувстваме като Гъливери при великаните - мъж, син и зет по над 185см :snif: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7330
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 787 пъти
Получил благодарност: 1514 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ljuboznatelna »

:lol: :lol: :lol:
Добре, че си го прочетох вкъщи
:lol: :lol: :lol:
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 491 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Ох, девойки! Не всичко в тоя живот е смях и веселие! Зидам си вчера едно прагченце под мивката и тъкмо мажа една тухла и виждам охлювче в дупчицата. Тухлите са от тоя тип, дето имат дупки колкото да си мушнеш пръста. И а да го извадя, пък то се търкули надолу и замина, не мога да го стигна.

Лягам си вечерта уморена и като ме почнаха едни съмнения, живо ли беше това охлювче, или празна черупка. Викам си, айде, то ще си изкопае отдолу път. Ама могат ли охлювите да копаят :hmmm: Абе едно охлювче, много важно. Колко охлюви си настъпила през тия живот, знаеш ли? Ама то не е било нарочно, пък това милинкото как го замазах в тухлата, живо зазидано :snif: Нонке, викам си, жабо, сега за охлюв ли ще ми ревеш! Не можеш да зидаш, че имало паяци в дупките. Не можеш да варосваш, щото ходели мравки. Дупка не можеш да изкопаеш зарад червеите, сега не можеш да спиш за един охлюв, дето и бездруго НАЙ-ВЕРОЯТНО не е жив изобщо!

И цяла нощ сънувах кошмари, а сутринта взех един чук и изкъртих въпросната тухла, добре, че не беше стегнал много цимента още. И го извадих проклетия охлюв, по-точно ПРАЗНАТА МУ ЧЕРУПКА :ufff: :ufff:
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10047
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 674 пъти
Получил благодарност: 1142 пъти

Re: Селски работи

Мнение от greeneyed »

Така се прави, нищо не трябва да ти яде душицата отвътре, па макар и черупка на охлюв да е! 8-)
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 491 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Нали! Друго нещо си е чистата съвест :nod: Как щях да го гледам това прагченце иначе, всеки път щеше да ме натъжава.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7330
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 787 пъти
Получил благодарност: 1514 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ljuboznatelna »

Разбирам те. Ама червеите - защо?
Може и да не ми е правилен спомена, защото често пъти хващам мозъкът ми да украсява спомени, но за червеите помня, че ако ги разполовиш, регенерират тази си част с главата.
Да. Проверих. Този път мозъкът се представя добре.
Ти не се втелясвай много, че ще започнеш да страдаш и за микробите в един момент.
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 491 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Ами подозирам, че не им е приятно ;)
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7330
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 787 пъти
Получил благодарност: 1514 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ljuboznatelna »

Със сигурност :D Но щом Всевишния ги е измислил така, значи е знаел, че ще копаем дупки :D
Моите приказни разсъждения са, че ще живеем в пълна хармония с животните, когато научим техния език. Макар че и това не е сигурно, защото и хората си говорим помежду си, а нещо не се разбираме.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”