Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4981
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 857 пъти
Получил благодарност: 1461 пъти

Re: Новият терен

Мнение от мечтица »

Вили, на страницата на Valya Getova(дал) на 8 април, среща при нея в Гърция,и на 3 април Чифлика.
Толкова е приятно да видиш тези щастливи муцуни :sheart:
Има повече от сто снимки.
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5660
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1828 пъти
Получил благодарност: 2090 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Тутти »

Тези срещи бяха много зареждащи. Сега не се организират, по-точно сега не ги организираме, а емоциите са повече от вълнуващи. Като среща с близки и сродни души, на една вълна. Ухилени, позитивни, темата е градини и друго, все е интересно. Една пъстра говорилня. И прегръдки, усмивки, смях…
Липсва ни да имаме такива срещи.
Мария винаги е централната фигура. Мерко, много светлина има в теб, затова блестиш и на снимките.
Мечтица, благодаря за споделянето.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31732
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1088 пъти
Получил благодарност: 2650 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти за разяснението, Вили!
Сега всичко си дойде на мястото. :syes:
Толкова ми е хубаво на общата снимка да разпозная форумни другарчета, които от години вече не участват във форума.
А още повече се радвам да разпозная другарчета, с които сме тук! :sbear: :sflower: :sbear: :sflower: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31732
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1088 пъти
Получил благодарност: 2650 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Дочетох си книгата в 5:30 сутринта и станах след пладне. Едва сварих да се облека и се позвъни 3 пъти на звънеца. Значи е съседката Ани.
Поднесе ми голяма чиния с печено агнешко и дробсърма. :o :chchaa:
Приготвено от свекърва й.
Боже, такова вълшебство за небцето! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Половината остана за довечера.
И е запомнила, че за мен "великденското яйце" е единствено и само оранжево.
Бях много малка - към 3-4 г. - когато видях на улицата оранжеви парченца от черупка на яйце. Тогава нямах представа, че съществува "великденско яйце". Но се влюбих в цвета на дребничките си съкровища, които събрах до едно.
Колкото и голяма да ставах, "великденското яйце" за мен си остана оранжево!

След вкусния обяд, тръгнах да наградя краката си с дълга разходка - чааак до гарата. На отиване с повече почивки, а на връщане с по-малко - незабавният ефект от дългата разходка. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Наближих и седнах да изпия една кока кола. На съседната маса стояха възрастна и млада жена. (Възрастната беше 10-15 години по-млада от мен.) Хрумна ми да разбера дали са свекърва и снаха. И ако съм познала, ще ги предупредя да ме изчакат десетина минути, за да им донеса по един великденски букет ириси.
Познах! :dovolen:
Бяха наистина свекърва и снаха, а момченцето и момиченцето, които притичваха при тях и пак се връщаха да играят в детския кът в отсрещната градина, бяха на младата жена и на сестра й.
Речено сторено!
Като се върнах, както и очаквах, очите им останаха в букетите. Признаха си, че са очаквали да са като гробищните ириси - бели и синкави, които са виждали. Не са подозирали, че освен тях, може да има и други цветове.
Запознахме се и свекървата побърза да изрови от чантата си портмоне, за да плати за букетите.
- Ако продавах букети, щях да стоя с кофа вода до мен и ирисите да стоят натопени, в очакване някой да си купи 1-2 ириса. Да виждате тъдява кофата с вода? Не ме обиждайте.
Накрая се разбрахме, че ще пия още една кока кола. :lol:
Със свекървата си разменихме телефоните, за да се викаме след празниците в центъра на кафе.

Сега, в късния след обед, си обелих, нарязах и хапнах оранжевото великдинско яйце. :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”