Смешки

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Смешки

Мнение от scleri »

Отишъл дядо Цеко на баня. Баба Мара шетала в къщата и от време на време поглеждала през прозорчето дали си иде дядото. По едно време - ей го на, търчи стареца, заметнат само с един пешкир:
- Маро, събличай са дибидюс!
- Що, бре?
- Ми, станал ми е, ма! От Великден по-миналата година не ми и ставал!
Започнала баба Мара да се съблича - една фуста, па литака, па средната фуста, па памучната... и на дядо Цеко достойнството трайно се загледало към пода... Тъй минала още една година и дядо Цеко пак отишъл на баня, но този път баба Мара се усетила и отрано взела мерки, съблекла са дибидюс и в тръпнещо очакване вперила поглед към пътя. И по едно време лети изотдоле бай Цеко, пак само по пешкир, отваря вратата и се облещил от гледката дето го очаквала:
- Бре, мамка му, Маро, само за онуй си мислиш, а, че на мене дрехите ми ги откраднаха в банята - ич не ти пука...!


Вуте започнал работа на летището като чистач на самолети. Един ден както си чистел кабината на поредния самолет намерил книжка" Как да накарам самолета да полети - първа част". Отворил от любопитство книжката, а там на първа страница пишело: - За да пуснете двигателя натиснете червения бутон. Натиснал Вуте червения бутон, и двигателя наистина се включил. Отгърнал Вуте втората страница, а там пишело: - Ако искате самолета да започне да се движи натиснете синия бутон. Натиснал Вуте синия бутон, и самолета тръгнал напред. Вуте бързо прелистил на трета страница, а там пишело: - Ако искате самолета на полети натиснете зеления бутон. Вуте натиснал зеления бутон, самолета се вдигнал във въздуха и полетял. След двайсетина минути Вуте са наситил на полета поискал да се приземи. Отворил четвъртата страница на книгата, а там пишело: - Ако искате да научите как да приземите самолета купете от най-близката книжарница втора част на нашето ръководство.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1032 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Смешки

Мнение от Мария Николова »

Това не е копнато от интернет.
Връщам се от аптеката и прибирам лекарствата на мястото им. Поглеждам празната найлонова торбичка и чета:
Бъдете здрави!

Гадни лицемери! :svekurva: Без хляб ще останат, ако сме здрави. :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Alien
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1929
Регистриран на: Май 24, '18, 17:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 500 пъти
Получил благодарност: 846 пъти

Re: Смешки

Мнение от Alien »

Изображение
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Смешки

Мнение от scleri »

Омръзна ми пенсионерството. Търся си работа. Склонен съм да стана и депутат. Не мога да крада, но обещавам бързо да се науча.



На седмия ден от Сътворението Адам пита Господ:
- Боже, кой лежи там под ябълката?
- А бе, някакъв македонец, аз тук го заварих...



Дали се е нацапал или не, културния човек трябва веднъж месечно да се изкъпе.
Сега едно малко за кураж, и в банята.



Как се менят времената.
Някога в първата брачна младите правели любов.
По наше време брояха парите събрани на сватбата.
Днес цяла вечер качват снимки от сватбата в социалните мрежи.




Три години след сватбата речниковия запас на Крето се сви до примигване с очите.



- Избърши си сополите, и върви да работиш. Тръгнал да се беси. Смотаняк.
- Извинете, а тук случайно да имате и друг психолог?



И тази сутрин не се събудих на Малдивите.
Това започва леко да ме дразни.




Четири 40-годишни приятелки решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото сервитьорите там били млади и с тесни, подчертаващи тялото дрехи.
След 10 години, когато станали по на 50 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото там готвели вкусно, имали хубави вина и симпатични сервитьори.
След 10 години, когато станали по на 60 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото там било тихо, имало красива гледка към морето и вежливи сервитьори.
След 10 години, когато станали по на 70 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото заведението нямало стълби за изкачване, а сервитьорите били винаги готови да помогнат. След 10 години, когато станали по на 80 години, отново решили да се видят и да обядват заедно. Избрали да отидат в ресторант "Морски бриз", защото никога преди не били ходили в този ресторант.


Иван царевич разказва на приятели:
- А, аз се ожених за жаба. Разхождах се един ден из гората, и като минах край блатото една жаба скочи, удари се в камъка пред коня ми, и се превърна в принцеса.
- Красива ?
- Да Много е красива.
- Блондинка?
- Да. Блондинка.
- Умна?
- Е, май прекалено силно се удари в камъка.
breaker
Kъсо кафе
Мнения: 52
Регистриран на: Окт 29, '20, 13:26
Дал благодарност: 22 пъти
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Смешки

Мнение от breaker »

Липсва ми Маргото,ама наистина.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Смешки

Мнение от Тутти »

Skleri, ти си голямо съкровище. Смея се сама, много забавно. Благодаря ти.
Всъщност Маргото наистина изчезна. Какво се е случило? Мислех, че е заминала на почивка. Надявам се да е наред всичко с нея.
Аватар
irina__gg
Двойно кафе
Мнения: 153
Регистриран на: Юли 15, '18, 07:51
Дал благодарност: 286 пъти
Получил благодарност: 87 пъти

Re: Смешки

Мнение от irina__gg »

При психолога:
- Липсват ви остри усещания. Например, хванете си любовница!
- Ама аз вече имам две!
- Тогава, разкажете за тях на жена си!

Народно средство срещу косопад:
Плешивите места се намазват с мед.
Изчаква се малко време, после силно се пляска с ръце.
Мухите отлитат, обаче краченцата им остават.....
Аватар
irina__gg
Двойно кафе
Мнения: 153
Регистриран на: Юли 15, '18, 07:51
Дал благодарност: 286 пъти
Получил благодарност: 87 пъти

Re: Смешки

Мнение от irina__gg »

Мъж играе компютърна игра. Жена му се опитва да му привлече вниманието:
- Не мога да разбера, за какво са ти тия чудовища, когато имаш мен?!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1032 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Смешки

Мнение от Мария Николова »

Ето какво ви очаква, девойки, когато щастливо остареете над 80.
Всеки четвъртък си купувам вестник с програмите на всякакви ТV-канали, разменяме по някой лаф с продавачката и пушим по една цигара. Преглеждам цялата програма и си отбелязвам кога, къде, какво искам да гледам, а ако на два канала по едно време ме интересуват двата филма, намирам повторение на едния и пиша датата.
Поприбрах пръснато през деня това-онова и, като огледах - няма го днешния вестник! :o Търсих, гледах - не, няма го. В една торбичка събирам тези вестници и каталози от книжарницата - да ги хвърлям в контейнера за хартия. Проверих в торбата, където преди малко пъхнах 3 стари броя. Няма от 19 март и няма... Последния е от 14 март, но този от 19 го няма.
Седнах да чета и по едно време се плеснах по челото - ами днес е 14 март! От къде ми дойде на акъла 19 март! :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Смешки

Мнение от Тутти »

Мария Николова написа: Мар 14, '24, 20:57 Ето какво ви очаква, девойки, когато щастливо остареете над 80.
Всеки четвъртък си купувам вестник с програмите на всякакви ТV-канали, разменяме по някой лаф с продавачката и пушим по една цигара. Преглеждам цялата програма и си отбелязвам кога, къде, какво искам да гледам, а ако на два канала по едно време ме интересуват двата филма, намирам повторение на едния и пиша датата.
Поприбрах пръснато през деня това-онова и, като огледах - няма го днешния вестник! :o Търсих, гледах - не, няма го. В една торбичка събирам тези вестници и каталози от книжарницата - да ги хвърлям в контейнера за хартия. Проверих в торбата, където преди малко пъхнах 3 стари броя. Няма от 19 март и няма... Последния е от 14 март, но този от 19 го няма.
Седнах да чета и по едно време се плеснах по челото - ами днес е 14 март! От къде ми дойде на акъла 19 март! :lol: :lol: :lol:
Ще сме щастливи да сме с твоя ум, Мария, и нека остаряваме щастливо над 80 и дори 90.
Моята свекърва, която е над 80, се събужда сутрин и премества квадратчето на календара. После преспива след обяд и като се събуди, пак го премества. Ако задреме на някой турски сериал, прави същото…Който от нас отиде у тях, намества датата и така всичко тръгва в точен времеви ход до следващото събуждане. Вече три поредни години ни честити Коледа през ноември.
А ти невинно си сбъркала веднъж, няма проблем, на всеки се случва.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”