Градинката на Миша

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинката на Миша

Мнение от Миша »

Благодаря, момичета! :liubov:
Хубаво ми е тук, топличко и уютничко е с вас :tzvetentze:

Но явно си остава розарски форум, няколко рози и очите грейват :D

...................................................................................

По другата тема- главата ми се запали, не знам как се оправяте с майстори, аз май имам нужда да започвам деня с шепа валериан :wooooowz: вечер се чувствам сякаш се ме налагали с бухалка по главата, сутрин с бойка стъпка отново на фронта :Kluc: Разучавам материали, физика, топлопроводимост, температура на материали и т.нат. Мнозознайковци много- разбирачи още повече, знаещи- кът. :snif:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 352 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от Di_Va »

Мише, прекрасно е било в градината ти и пак ще бъде!
А относно строежите, ако можеш погледни от друга страна - колко ще бъде красиво, удобно, уютно! И търси рационалните разположения, за да ти е по-лесно после. Има много, но и подвеждаща информация относно строителните и ремонтни работи, материали, техники и ефекти, трябва много време за четене, проучване и отсяване на полезното. А и кадърни майстори - със свещ да ги търсиш, но все пак крайната цел си заслужава, не знам дали е възможно да пестиш малко нервите ...
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от Lalel4e »

Миша написа: Яну 20, '24, 14:45
Но явно си остава розарски форум, няколко рози и очите грейват :D
Ааа, не! Харесвам рози, ама моля, моля - форумът е лалеен!! :swink: :lol:
——————-
За майсторите и материалите напълно те разбирам! Учи се, в един момент ще ти се избистри.

Аз много се интересувам от строителство заради къщата на село. ММ е художник, не разбира много.. Поназнайва, ама не му е силата.
Питах тоя-оня.. тежкари! :svekurva: Не ме вземат насериозно. Попаднах на един отзивчив, седнах с тефтера, той вика не пиши сега, слушай, после ще пишеш! :sdull: :sdoh:
Седях, слушах, после всичко ми се омеши и нищо не запомних :x

Накрая стана приказка с един познат, който вече има сериозни здравословни проблеми и от немай къде склони да му помогна с лепенето на плочките и като видя, че -да не повярваш- и една жена можела да го прави, вече гледа с други очи на мене. А се оказа човек хем компетентен в строителството, хем сме много на един акъл откъм начин на мислене по темата.

Та, много съм щастлива вече - намерих си консултант, който обича да обяснява и не ме презира :D

Успех! Зор е, ама после ще стане хубаво :nod:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”