Градинката на Миша

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7409
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 860 пъти
Получил благодарност: 1660 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от ljuboznatelna »

Хайде, чакаме с нетърпение вече нещо да покажеш, или поне аз чакам 😁
Това човек променя и твори с ръцете си, носи огромно удовлетворение!
И аз се бях захванала по едно време с макраме, но не успях да му намеря приложение. направих едно пано за дъщеря ми,защото мрънкаше, че стената им над спалнята била много гола. Оцветих го с акрилни бои, действителните цветове са много слънчеви и бонбонени. Щерката не зная доколко е била доволна, окачи го, обаче не му направи и една свястна снимка, което за мен значи, че не му се е зарадвала достатъчно .

https://lh3.googleusercontent.com/pw/AB ... authuser=0

Чантата обаче взе на една почивка, и веднъж да я е ползвала, все е нещо 😁
https://lh3.googleusercontent.com/pw/AB ... authuser=0

Това е, приключих с макрамето, освен ако не се вдъхновя от някоя твоя идея например.
alina
Кафе с мляко
Мнения: 251
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 88 пъти
Получил благодарност: 180 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от alina »

ljuboznatelna написа: Яну 10, '24, 13:39 Хайде, чакаме с нетърпение вече нещо да покажеш, или поне аз чакам 😁
Това човек променя и твори с ръцете си, носи огромно удовлетворение!
И аз се бях захванала по едно време с макраме, но не успях да му намеря приложение. направих едно пано за дъщеря ми,защото мрънкаше, че стената им над спалнята била много гола. Оцветих го с акрилни бои, действителните цветове са много слънчеви и бонбонени. Щерката не зная доколко е била доволна, окачи го, обаче не му направи и една свястна снимка, което за мен значи, че не му се е зарадвала достатъчно .

https://lh3.googleusercontent.com/pw/AB ... authuser=0

Чантата обаче взе на една почивка, и веднъж да я е ползвала, все е нещо 😁
https://lh3.googleusercontent.com/pw/AB ... authuser=0

Това е, приключих с макрамето, освен ако не се вдъхновя от някоя твоя идея например.
Какви шедеври показваш, !!ИИИИ
alina
Кафе с мляко
Мнения: 251
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 88 пъти
Получил благодарност: 180 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от alina »

Миша, при теб е по-добра картина от моята приятелка. И ако не скъсано кръстосаната ти връзка, то наистина ти ще върнеше с упорството си краката към пълноценно движение. И аз не съветвах на приятелката да гладува. Да намали порциите, първо време да избягва хляб и захар, но постепенно в разумното може и тях да сложи към менюто. Но тя смята, че вече нищо не може да помогне на ставите и освен операцията и аз не споря с нея.В края на краища това е нейното здраве и с него се разпорежда, да и не искам да намалявам авторитета на лекарите, казват че при лекуването вяра в лекар е залог на успех. Миша, аз смятах, че стероидите втвърдяват хрущялите, но не знаех,че и нестероидните имат същият ефект..
Ще чакаме тогава описание на новата градинка !
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17062
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 485 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинката на Миша

Мнение от Миша »

ljuboznatelna написа: Яну 10, '24, 13:39 Хайде, чакаме с нетърпение вече нещо да покажеш, или поне аз чакам 😁


Нещо съвсем пресничко, боята още не е изсъхнала, и мястото му още не е готово :D , не е макраме ,макраметата ги раздадох около Коледа и ново не съм правила .


Изображение

ПП.Люб, надявам се да поглеждаш често в темичката ми, защото ще разчитам много на твоите съвети :tzvetentze:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Анета
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1005
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 177 пъти
Получил благодарност: 86 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от Анета »

:tzvetentze: Мише, радвам се че се чувстваш по-добре! Пожелавам ти да не се отървеш от здраве! Пожелавам ти пълна градина с цветя!Чакам с нетърпение новите създадени от теб цветенце! Ти си уникален човек! Всичко можеш. :tzeluvka:
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4892
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от dancheto »

Поздравления Мише, за куража, силата, характера и ината, за да се задържиш все така позитивна и дейна! Днес говорих с моя близка, беше една седмица в Пловдив в Пълмед, , за доктора, ако искаш, ще питам при който е била. Правили са й вливки в тазобедрената става и в колянната, 5 инжекции на става и сега се чувства добре. За цялата седмица са направили процедурите за двете стави тазобедрена и колянна. Доволна е, иначе тук и казали, че е за смяна на ставата. Не спеше от болки , сега е доволна. Имала право на още 4 пъти ходене пак за такива процедури , но ако има нужда. Всичко е индивидуално, мога още да поразпитам. Други жени също имало там на които им било препоръчана смяна, но са направили тези вливки, предполагам хиулуронова киселина вливат в ставата, пък може и да е нещо друго не знам, тя е възрастна и не може толкова да обясни, но едната жена е била преди 7 години там и сега била пак за нова процедура. Ти не се преуморявай, лека , бавно и упорито напред, ти си герой!
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7409
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 860 пъти
Получил благодарност: 1660 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от ljuboznatelna »

Миша написа: Яну 10, '24, 15:39
ПП.Люб, надявам се да поглеждаш често в темичката ми, защото ще разчитам много на твоите съвети :tzvetentze:
Разбира се, че ще поглеждам! Ама за какво пък би взела съвет от мен??? :sitwasntme: Аз рядко боядисвам, с тебеширени пък хич, направила съм две пана макраме и една чанта :lol: Само не ми казвай, че за цветя, защото аз бих искала съвети от теб! (хич не ми се получава с цъфтящите, или плевели ги душат, или храсти, или просто не им харесва и не се разгръщат)
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3459
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 251 пъти
Получил благодарност: 120 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от polyabs »

Привет и от мен! За много години и за много здраве Мише!
Все хубави неща са ти се случили, а лошите са в миналото и остават на заден план, много ти се радвам че си успяла. Ще чакам да разказваш и да показваш и бегониите и петуниите и макраметата.
Благодаря за споделянето за нестероидните противовъзпалителни и за свалените килограми. И аз имах проблем с менискус на коляното и го решиш с хомеопатия - с лекарства не мина, но с килограмите ми е трудно да се преборя ... за това ще се радвам да споделиш своя опит.
Очакваме и нова тема Разсади 2024. Рома доматите бяха страхотни и много ме изненадаха.
Добре че хвана малко студ че да се приберем по къщите и да седнем пред компютрите.
Пиши за всичко, обичаме да те четем :)
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17062
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 485 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинката на Миша

Мнение от Миша »

ljuboznatelna написа: Яну 10, '24, 22:01
Миша написа: Яну 10, '24, 15:39
ПП.Люб, надявам се да поглеждаш често в темичката ми, защото ще разчитам много на твоите съвети :tzvetentze:
Разбира се, че ще поглеждам! Ама за какво пък би взела съвет от мен??? :sitwasntme: Аз рядко боядисвам, с тебеширени пък хич, направила съм две пана макраме и една чанта :lol: Само не ми казвай, че за цветя, защото аз бих искала съвети от теб! (хич не ми се получава с цъфтящите, или плевели ги душат, или храсти, или просто не им харесва и не се разгръщат)
Не, не е за цветя, както писах по-горе, разчистваме втори етаж на къща, строена шейсетте години, има много странно розположение на стаите, трябва да се прегражда, да се местят врати, проблема освен безумната планировка е, че няма колони, така че единственото, което може да се направи са прегради и евентуално някой свод, но не по-широк от нормална врата плюс максимум трийсетина см. Има едно дълго и тясно помещение, което трябва да се прегради на кухня, баня и евентуално малък вграден гардероб, утре ще направя скица и ще помоля колективния разум да предложи идеи, защото майсторите ни пришпорват, ще дойдат в края на месеца.

Момичета, благодаря за подкрепата и предложенията, за сега мисля да продължа с моя си план, ако не стане, ще търся алтернативи,хиалурон и колаген слагам, във ВМА сложих вече 15 инжекции колаген, ефектът е много добър, но според доктора ще е траен само ако е съчетан с движение, за да можело матрицата да зарастне, след четвъртата инжекция почват интензивни тренировки, Поля, ще се прехвърля в темата за здравословното отслабване, постижимо е, само трябва да разбереш организма си.
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7409
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 860 пъти
Получил благодарност: 1660 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от ljuboznatelna »

О, да, с удоволствие ще се включа в обсъждането!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”