ЧРД, форум Хобикафе!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
bongibo
Кафе с мляко
Мнения: 220
Регистриран на: Фев 11, '19, 18:38
Дал благодарност: 429 пъти
Получил благодарност: 384 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от bongibo »

Ехе, честит да е празникът на Форума! Здраве!Много усмивки! Цветни, щастливи дни и градини на всички :ieeee: :ieeee: :tzvetentze:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от Тутти »

Честит рожден ден на форума и честит празник на всички, които са неговото гориво. Толкова много часове съм прекарала в четене и споделяне, че е абсолютно задължително да съм благодарна за тази възможност. Едно хубаво и осмислящо деня ми място. Бъдете здрави и много цветни.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от mileni »

Честит рожден ден на любимия ми форум!
Още дълги години да събира нас, лудите по цветята и не само!
Много разбиране, смях, радост и нови приятели намерих тук.
Благодаря, за всички, тези години, какво ли не преживяхме!
Бъдете здрави приятели!
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от kim »

Честит рожден ден на форум Хобикафе :slove: ! Думите ще са малко за тези 11 години, с които се събуждах и лягах с форума ...Мисля, че всеки човек е ценен по своему - с плюсовете и минусите си, със знанията си и незнанието си, :dovolen: Живота е шарен и ни е направил и нас самите такива "шарени". А, какво по-хубаво от това? Земята и Вселената са необятни, но ние си имаме едно гнезденце точно тук...Пожелавам здраве, късмет и сбъднати мечти! Пожелавам толератност в този общ дом, защото вярвам, че има кръговрат.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от Lalel4e »

Към рождения ден на форума аз не се чувствам особено съпричастна, защото не съм била свидетел на създаването му, не съм преживяла първите тръпки.
Обаче, вярвате ми или не, този форум обърна посоката на живота ми! Градината, блога и ютюб канала и няколко ценни приятелства нямаше да ги има без него ..т. е. без ВАС
❤️🧡💛💚🩵💙💜.

Безмерно съм щастлива, че открих себеподобни! 😂
В последното изречение има повече смисъл, отколкото си представяте! Позволих си да бъда себе си, дори дадох свобода на някои свои качества, които дори не подозирах че имам, а други потисках.

Пожеланието ми за форума е само едно: да се напълни с още ентусиасти! Да се присъединят още хора, които да са активни, да пишат и показват своите светове! На тези, които сме вече тук, пожелавам здраве, време и ентусиазъм за същото!
Обичам ви, хора!! :slove:
И благодаря! :sbow: :sbow: :sbow:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от Emilly1212 »

Честит Рожден Ден на нашето хубаво, уютно и топло местенце - форум Хобикафе! Обичам това място и хората тук, намерих много сродни души, научих много, видях красиви градини и не минава и ден, в който да не надникна тук. Много спокойно и приятно се чувствам сред вас!
Бъдете здрави, бъдете щастливи и нека има време за всичко - за доброта, за спокойствие, за работа, за безгрижни мигове, за красота и цветя! Нека нашето Хобикафе ни събира още дълги, дълги години и нека си споделяме още и още цветни красоти, мечти и желания!
Обичам ви! :liubov:
Благодаря на хората, които поддържат Хобикафе и се грижат да го има! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от Мария Николова »

Сетих се да попитам кой колко често влиза във форума - веднъж в месеца, през два месеца, на две седмици? През уйкенда? Малко по-често? През ден? Всеки ден?
За пенсионерите всеки ден е уйкенд. :lol: И поне 5-6 пъти на ден надниквам да прегледам отгоре до долу къде ще срещна днешната дата. Кой празнува, познавам ли го? Кой е на линия? Какво четат ботовете? Кое прочетено мнение ми харесва и го отбелязвам с палчето.
Защото имам време за запълване по приятен начин. И по-важното - защото това е моя виртуален дом. :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от Lalel4e »

Както всичко останало в моя живот, посещението ми на форума е много различно през различните периоди.

В момента влизам всеки ден, че и по няколко пъти. Случвало ми се е през годините трескаво да преглеждам активните теми, да пиша по нощИте, да агонизирам в очакване някой да се завърти на хоризонта.

В началото не беше така. Вясвах се около лалеено време. Изчезвах за месеци. За мен форумът беше по-скоро абстрактно виртуално понятие, отколкото реално общество и изобщо не исках тази фантазия да се променя! :mrgreen:

За мен казването на имената и форумните срещи разваляха “вълшебството” :D

Напоследък, както вече сте разбрали, не е така! Даже се опитах да запиша специално обръщение към ФорумЪТ, ама тъпия паяк го прекъсна :lol:
То не беше и само един опит.. Накрая ще ги сглобя тези опити, да видим кога..
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от viktoriaivanova »

Честит да ни е форума!!!
А какви купони правехме на тия рождени дни!?
Липсват ми такива срещи!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: ЧРД, форум Хобикафе!

Мнение от Мария Николова »

Виктория, трябва някой да си направи труда да организира срещата, защото само с мерак тя не става.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”