Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2241
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1553 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Благодарности

Мнение от daneda »

И аз да изкажа моите благодарности на Мария!!!!! Благодаря ти скъпа Мери и с нетърпение ще очаквам изненадата ирис с какъв цвят ще цъфне :ieeemyzh:
:gush: :gush: :gush: :gush:
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2963
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1769 пъти
Получил благодарност: 1736 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Клеър »

:liubov: :liubov: :liubov2: :angelche: :angel2:
Благодаря на Мерка , за поредната порция изненада :liubov: !

Мери да си жива и здрава дъъъъълги години и да осъществиш още много твои цветни мечти :tzeluvka:
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1319
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 104 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Донка Тодорова »

Безкрайно съм благодарна на едно щедро форумно сърце - pepelqshka71 !!! Прекрасни растения , дори е поела и транспортните разходи!Нямам търпение да спре дъжда и да настаня красавиците по местата им. :gush: :tzvetentze: :tzeluvka:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1531 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Доне :gush: , радвам се че те усмихнах :tzeluvka: .
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1531 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Мери, слънчево и щедро сърце. Благодаря за поредната доза щастие, което ми изпрати. Благодаря за ветрилцата, които прилежно насадих и надписах в ХН. Благодаря, че след тежкия работен ден ме накара да се усмихна. Обичам те Щурчо :tzeluvka:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8571
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 950 пъти
Получил благодарност: 723 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Shami »

И тук да благодаря на едно сърцато форумно другарче :sheart:
Тутти,сърдечни благодарности за разсадите и подаръците към тях. :tzeluvka:
За поетите куриерски също много благодаря.За изчерпателите съвети и вниманието и за това,че си се сетила изобщо за мен :gush: :tzeluvka: :sbear:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7798
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2704 пъти
Получил благодарност: 1531 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

:wooow2: :wooow2: :wooow2: Причината за състоянието ми на екстаз е Клеър. Момиче, не знаеш щедростта си. Помолих за 2 ириса, а ти ми изпрати 21 :chchaa: , прилежно надписани и описани на лист. Направи ме супер щастлива.Понеже се прибрах преди малко и нямах време за садене, седнах и ги описах в папката за ирисите, като приложих снимки от нета. Прекрасни сортове си ми изпратила, кой от кой по хубав. За последния (peselieres) чичко Гугъл не можа да го намери. И нямаш нито една сгрешена буквичка :nod:
Оххх, не знаете колко съм :katericka: . Гледам си кашона и си представям догодина какво ще е в лехата с ирисите.
Клеърче, благодаря, че въпреки всички грижи, които са ти се струпали на главата, успя да ме зарадваш толкова много. Благодаря за отделеното време, щедростта и за поетите куриерски ( макар, че искам много да ти се карам). Благодаря, че макар и виртуално те познавам :liubov:
Бъдете здрави всички в къщи. Нагушкай деца и котета :gush:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Благодарности

Мнение от clock »

И аз искам от все сърце да благодаря на Клеър! :sheart:
Огромни ириси, всички надписани, корените почистени, здрави и прекрасни! А колко мило ми стана от писъмцето! Клеърче мило, благодаря ти от цялото си сърце!
Гушка те :gush: слънчево момиче! :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31835
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1187 пъти
Получил благодарност: 2941 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на Polin :sbear: за обещаните лучета бяло мускари, придружени от още няколко цветни, ценни подаръка!
:omgoo: :wooow2: :omgoo: :wooow2: :omgoo:

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4516
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2573 пъти
Получил благодарност: 1221 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Polin »

Spoiler
Мария Николова написа: Юни 14, '23, 18:18 Благодаря на Polin :sbear: за обещаните лучета бяло мускари, придружени от още няколко цветни, ценни подаръка!
:omgoo: :wooow2: :omgoo: :wooow2: :omgoo:

Изображение
Дано ти харесат другите цветни подаръци, Мерка :daaa: Много се притеснявам, че едва ли ще мога да те изненадам и зарадвам с нещо :oops:
Всичко да ти се хване и много да те радва :gush: :tzeluvka: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”