Честит юбилей на нашата Мария !

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
трепетлика
Кафевар/ка/
Мнения: 749
Регистриран на: Юли 4, '19, 19:30
Дал благодарност: 2008 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от трепетлика »

Мерка , аз викам в събота пак да дойдем , какво ще речеш ?
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от Ава_и_мама »

Честит Юбилей, мила Мария! :tzvetentze:
Толкова много пожелания са написали момичетата преди мен, че няма какво да добавя, освен да се присъединя към тях!
Мерко, ти беше и СИ една от вдъхновителките за мен във форума. Знам, че практиката и знанията са важни за една цветна начинаеща градинарка.
Името Мария единствено свързвам с теб, ти си моята МЕРКА!
Желая ти здраве, ти другото си го имаш и знаеш!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от Мария Николова »

трепетлика написа: Ное 14, '22, 08:40 Мерка , аз викам в събота пак да дойдем , какво ще речеш ?
Хайде, идвайте! :wooow2: :wooow2: :wooow2:
И дъжд да завали, не ме е страх - в чантата си имам чисто ново чадърче! :katericka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1437
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 81 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от katina »

Честит юбилей и от мен, скъпа Мери :tzeluvka: :sheart: :sflower: :scake: :sdrink: Изчетох всички коментари и пожелания, които си получила от съфорумци, толкова е вълнуващо на 80 лазарника да си така обичан, ценен, любим човек на толкова хора, повечето и непознати :liubov2: Бъди ни здрава, Мери и все така жизнена, усмихната и много щастлива :skiss: :slove: :ssvirka:


Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от Мария Николова »

Ава_и_мама написа: Ное 14, '22, 09:07 Честит Юбилей, мила Мария! :tzvetentze:
Толкова много пожелания са написали момичетата преди мен, че няма какво да добавя, освен да се присъединя към тях!
Мерко, ти беше и СИ една от вдъхновителките за мен във форума. Знам, че практиката и знанията са важни за една цветна начинаеща градинарка.
Името Мария единствено свързвам с теб, ти си моята МЕРКА!
Желая ти здраве, ти другото си го имаш и знаеш!
Танче, липсваш ми отдавна, много се радвам, че намина при нас и улучи третия ден от моя ЧРД. :sbear:
Нали ЧИД празнувам 4 пъти, защо ЧРД да не го празнувам поне 3 дена! :lol: :lol: :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от Мария Николова »

katina написа: Ное 14, '22, 09:17 Честит юбилей и от мен, скъпа Мери :tzeluvka: :sheart: :sflower: :scake: :sdrink: Изчетох всички коментари и пожелания, които си получила от съфорумци, толкова е вълнуващо на 80 лазарника да си така обичан, ценен, любим човек на толкова хора, повечето и непознати :liubov2: Бъди ни здрава, Мери и все така жизнена, усмихната и много щастлива :skiss: :slove: :ssvirka:


Кате, благодаря ти, мила!
Имам слабост към Аскоу, дето съптъ рапта няя. Кенанът ме помни още 23-25-годишна, като се заблея да бера тук цветенце, там цветенце...
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от Ава_и_мама »

Мария Николова написа: Ное 14, '22, 09:21
Ава_и_мама написа: Ное 14, '22, 09:07 Честит Юбилей, мила Мария! :tzvetentze:
Толкова много пожелания са написали момичетата преди мен, че няма какво да добавя, освен да се присъединя към тях!
Мерко, ти беше и СИ една от вдъхновителките за мен във форума. Знам, че практиката и знанията са важни за една цветна начинаеща градинарка.
Името Мария единствено свързвам с теб, ти си моята МЕРКА!
Желая ти здраве, ти другото си го имаш и знаеш!
Танче, липсваш ми отдавна, много се радвам, че намина при нас и улучи третия ден от моя ЧРД. :sbear:
Нали ЧИД празнувам 4 пъти, защо ЧРД да не го празнувам поне 3 дена! :lol: :lol: :angelche:
Забравих да пиша "на патерици", че ти честитя.
Ами днес е моят рожден ден и аз " затова ги обединих" двата празника. :ieeemyzh: :lol: ;)
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от venetka70 »

С голямо закъснение се включвам и аз с пожелания за здраве и късмет Мария. Честита ти годишнина! :tzvetoman:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от Мария Николова »

venetka70 написа: Ное 15, '22, 09:16 С голямо закъснение се включвам и аз с пожелания за здраве и късмет Мария. Честита ти годишнина! :tzvetoman:
Благодаря ти, Венетка! :gush: Голяма да пораснеш!
Съвсем навреме. Не си закъсняла, защото дните до следващия ЧРД са много повече от изминалите! :lol:
Критичния момент ще настъпи на 12 май. Ако знаех в колко часа съм родена, граница на закъснението щеше да бъде час, минута и секунда. Преди границата честитка за 2022 г. , след границата - подранило поздравление за 2023 г. :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
трепетлика
Кафевар/ка/
Мнения: 749
Регистриран на: Юли 4, '19, 19:30
Дал благодарност: 2008 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Честит юбилей на нашата Мария !

Мнение от трепетлика »

Вече четвърти ден тази и темата " Покана " са водещи в активните теми - значи , никой не е закъснял , и значи - не трябва да ги приключваме .
Вече се изложих достатъчно пред вас по всички теми , разбрахте ме , че съм странна птица , та викам - да се доизложа напълно / мнението , де / и да обобщя :
Нали знаете , как тълпи се стичат , за да се поклонят пред някоя чудотворна икона и да почерпят от нейната сила и магия ; и каква екгрегория /Егрегор - енергия , създадена от еднопосочното мислене на хората. Най-известните егрегори са религиозни организации и държави /. се създава там . Мария е иконата , която ни притегли със силата си , и събирайки се , всички заедно създадохме такава енергия , че във въздуха чаткаха искрици . Повярвайте , все едно да си включен на дефибрилатор ! :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”