Строителни неволи, съвети, предложения, идеи

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Строителни неволи, съвети, предложения, идеи

Мнение от Asarina »

Гео, граф написа: Май 12, '22, 12:31
ln_none написа: Май 11, '22, 20:11 А защо? Да не е с някакъв къс чучур? При мен проблемът е, че точно ако е на дългата страна чучурът трябва да е много къс , и то даже и тогава като се наведеш и си удряш главата в него. И мисля да го сложа на късата, но да е дълъг и въртелив.
Смесителя (чучура) не само че е къс, но е и нисък, тоест за да си измиеш ръцете, ги завираш в едната част на мивчицата, бутайки се в стеничката ѝ. Освен това си опръскан с вода от врата до коленете. И мръснословиш в изстъпление, пръскайки слюнка и зъбен камък :svekurva: :svekurva: ... при мен поне така се случва. Само споделих опит, Ноне, ти сама решавай :hmmmmmm:
Сега видях, че преди време сте писали. Аз имам такъв накрайник и реших проблема.
https://kupisi.bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BA%D1 ... ter-faucet
Има ги и по евтини, в Алито също ги има. Накрайник 720°🙂
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Строителни неволи, съвети, предложения, идеи

Мнение от Дим »

Ботане,ще ти дам един пример .Ако захранващият кабел на готварската печка е с по-малко сечение от необходимото,то дори само включването на фурната/тя черпи около 2000W/може да се окаже проблем,какво остава и да прибавим котлоните.Ето защо казах,че е необходим специалист.Той има необходимите измервателни уреди,които не се срещат във всеки дом и ще премери всичко.Възможно е не само кондензаторите да са гръмнали,а с поглед отдалеч няма как да се прецени.
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”