Честит Рожден Ден, Миша!!!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4896
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от dancheto »

Честит рожден ден на патерици и от мен Мише! Желая ти всичкото здраве на светя, много късмет, щастие и сбъднати мечти и дори и най-невероятните ти да се сбъднат с лекота! :tzvetentze: :gush: :tzeluvka:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
пери
Виенско кафе
Мнения: 388
Регистриран на: Ное 28, '09, 20:30
Дал благодарност: 1377 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от пери »

Честит рожден ден, Миша!
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от Миша »

Благодаря, момичета, благодаря от сърце за красивите пожелания, за нежните картички, за това, че ви имам! :liubov: :tzvetentze:
Извинявайте, че чак сега пиша, но имах нужда да заредя батериите, буквално, за мен досегът с гората е точно това, имам си моя теория, всяко същество на тази планета е свързано с невидими нишки, по които тече живителна сила, за това усмивката, доброто пожелание, приятелския поздрав, или пък просто слънчевия лъч , проблеснал сред дърветата успяват да прогонят мрачните мисли и умората, всекиму е отредено нещо да го свързва в общото, така се докосваме до онова древно тайнство, което е родило всичко живо на тази земя, само не трябва да сеотделяме от него.

Мери, специални благодарности за божествената музика , така хармонично се свързва с шумящата река и свежия дъх на борова гора, благодаря! Между другото това парче го имам в няколко плейлисти, винаги успяваш да нацелиш моята музика. :liubov2:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1231 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от Мария Николова »

Мише, просто в "Любима музика" прослушах кои са любимите ти парчета и избрах този клип, като се надявах да улуча поне деветката. :lol: :sbear: :sflower:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от Гео, граф »

Лелеее, Мишонко, гледай какво става, когато все бързам да правя сто неща и изпускам най-важните :ufff: :ufff: :ufff: ... на много голям куц крак и дълга патерица ти пожелавам

Честит рожден ден :tzvetentze: !

Най-изумителните горски приключения и най-невероятните открития да са винаги пред теб :ieeee: !
Много книги, много китки, много здраве и чудесни изненади ти желая, мила ми приятелко :liubov: !!!
Обичана, обичаща, весела, усмихната и много, много щастлива - от всичко по много :sheart: !


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от Миша »

Гео, граф написа: Лелеее, Мишонко, гледай какво става, когато все бързам да правя сто неща и изпускам най-важните :ufff: :ufff: :ufff: ... на много голям куц крак и дълга патерица ти пожелавам

Честит рожден ден :tzvetentze: !


Благодаря, немирнице любима :gush: :tzeluvka: но нищо не си изпуснала, това влиза в моята теория за нишките, просто не сме били настроили антенките на подходяща вълна 8-) , за разлика от друг път, когато вдигнем телефона и отсреща чуваш" Ако искаш вярвай, но тъкмо мислех за теб " :D


Гео, граф написа: Най-изумителните горски приключения и най-невероятните открития да са винаги пред теб :ieeee: !


Изображение



:D

и аз имам открити мои си хуакаси (ако не знаете какво са хуакаси- според перуанските легенди това са древните богове , които приемат образа на естествени обекти или животни и така живеят сред нас, предпазвайки ни от нещастия)

задачка :dovolen: , колко хуакаси откривате на тази снимка, моите са 3

Изображение

и още хуакаси

Изображение

Изображение
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Хави
Виенско кафе
Мнения: 423
Регистриран на: Мар 10, '22, 18:25
Дал благодарност: 3086 пъти
Получил благодарност: 345 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от Хави »

Мили Гео граф и Миша.Третата снимка е от тракийското светилище"Градище". Намира се до моето село Долно Дряново. Прекрасно място за разходка през почивните дни.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от Миша »

Благодаря за информацията, Хави, прибавям си и тази дестинация в папката "скоро ще посетя" .
А моите снимки са от тракийските светилища край Стрелча , последната снимка е от незнайно коя местност, докато се лутахме и търсихме сред скалистите баири път към светилището Боров камък, според легендите оттам душите преминавали в другия свят, път не намерихме, блуждаещи души също не срещнахме , но си оставихме кожичките сред трънаци и къпинаци, та за това прекръстихме Боров камък на Кожодер камък :mrgreen: .
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13547
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 181 пъти
Получил благодарност: 288 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от kim »

Хуакаси...не бях чувала за това :hmmm: Значи съм видяла много хуакаси, или поне така съм ги виждала. :dovolen:
Някой ден, надявам се скоро, ще направя снимки и от моето родно място.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Честит Рожден Ден, Миша!!!

Мнение от Миша »

Чакам , Кимче, с нетърпение, ще ми е интересно да погледна боговете през твоите очи.

За хуакасите писах преди много години в темата за Маркауаси
Паметник на човечеството, Маркауаси, Перу, това е може би най-известната скулптура от древната галерия,изобразяваща млада жена или възрастен мъж, зависи как се погледне.

Изображение
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”