УРА! УСПЯХ :-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Малката Ида

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Малката Ида »

Ема написа:
Гео, граф написа:.....там има невероятно красиви стари мебели, изумителни бюфети от масивно дърво, изящни дивани и кресла със старинни дамаски. Стените не се виждат - целите са покрити с картини, навсякъде има картини - освен в стаите, има и по стълбището към втория етаж, май и в баните имаше. А колко е сръчна и изобретателна, какви идейни неща прави с ръцете си домакинята....
О-пааа, какво чета тук :potekoha:
Силве, моля те, моля те :stiskam: да покажеш :stiskam:

Ооооо :ieeee: :ieeemyzh: и аз се присъединявам,моля те,моля те,моля те.... :angelche:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от tili »

Здравей, Силвия и от мен :) Тази лавандула я познавам, май. Сега сядам в къта и чакам още много снимки от градината, пък може да се полюбувам и на някоя старинна дамаска. Професионално любопитство, нали основната ми професия е "текстил" :lol:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Силвия »

Момичета, много благодаря за хубавите думи :tzvetentze:
Та, подред на номерата :D
Тутти, не ми говори за снимки и градина – твоите са ми във фаворитите :liubov2:
Дени, след три години раших да си извадя темата, за да си слагам там снимките, а се оказва, че трябвало да си направя друга :lol:
Любами, ще направя опит, но не обещавам. Колкото съм организирана в едни неща, толкова съм разхвърляна в други
Ив, за съжаление „езерото” ми пресъхна... легена ми изгоря от слънцето и се счупи, изобщо в момента нямам лилии. Но не съм се отказала от тях, защото много, ама много ги харесвам :liubov2:
Благодаря, Марго.
Леле, Гео, като те чета ще реша, че живея в замък :lol: Тъй като съм редовен участник във „вехтошарската” тема трябва вече да е станало ясно, че обичам старите неща :nod: Голяма част от мебелите ми са от холандските, втора употреба. Имам една гарнитура, която я спасих от вандалщината, на която беше подложена. Стоеше в междуетажно пространство и хората си хвърляха там празните чаши от кафе и хартиите от мазните банички. Тя е тази, която е претапицирана във въпросната дамаска. В интерес на истината, след толкова години дамаската все още изглежда добре, въпреки шоколадовите ръчички, които понякога нежно са се допирали до нея и опитите за котешки набези :lol:
Еми, Иде, почти нищо нямам, което аз да съм направила сама. Затова не виждам с какво бих могла да се похваля. Ще покажа на Гео любимото черчеве, но то също не е мое производство.. а как бих искала :eeeh: Може би просто ме е страх да експериментирам.
Тили, не знаех, че професията ти е текстил – това е интересно за мен. Някога, имам чувството че е било в друг живот, имаше вероятност да се занимавам с дизайн на платове. За дамаската писах по-горе. Тя наистина е невероятно попадение и то от един магазин на Пиротска. Човек никога не знае от кой храст ще изскочи заек :lol:
При първа възможност, ще отворя тема в "нашите градини", ама после да не кажете, е ви е омръзнало от мен :lol:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Emilly1212 »

+ още 1 желаещ да се любува повече и по- често на твоята градина и къща. Обичам твоите снимки толкова много, че ги имам като десктопи на всички възможни места. Както и на почти всички момичета, де. То тук всички сте класа в създаването на красоти. :tzvetentze:

С нетърпение очаквам новата тема и няма да ни омръзне, да знаеш! :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от gabi123 »

Прекрасни са кътчетата от тази градина ,който съм виждала :daaa: :dovolen: :tzvetentze:
и аз с нетърпение очаквам всичко в един миг-позволи ни да го вдишаме пак :angelche:Благодаря Силвия! :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Гео, граф »

Силвия написа:Тъй като съм редовен участник във „вехтошарската” тема трябва вече да е станало ясно, че обичам старите неща :nod:
Като споменах старинни мебели, имах предвид точно това, Си :daaa: ! И тъй като тук има много ценители на този тип вещи (вехтошарската мания поразява като мълния :lol: ), моля, покажи някои от възхитителните ти антики-открития!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от liubami »

Геооо,защо не си ми казала,че си ходила у Силвето,щях да се довлека неканена :angelche: :daaa:
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Lalel4e »

Айде, идвам да ръчкам, както обещах предновогодишно :gydigydi:
Айде да го съживим този твой успех и да го направим още по-голям, а? :wooow2:
Тук има хора, дето искат да се запознаят с твоята градина :zazaazaz: :tzvetoman:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Гео, граф »

Тя Силвето си крие всичко - и великолепната градина, и разкошната къща, и страхотните неща, които прави с ръцете си :evil: !

Бой ѝ трябва на нея, ама голям лобут :Kluc: :aspm: :chokof:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: УРА! УСПЯХ :-)

Мнение от Lalel4e »

Ееехоооу!! Ти да н' реши, че ще ти се размине, м?
Пролетта се запролети, айде, ти си! :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”