Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7677
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2285 пъти
Получил благодарност: 1256 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Айран със сол или кока кола с шоколад. На мен и от двете ми се вдига, а на Рая давам айран със сол и за петнайсетина минути е вече е добре. Това в бърза помощ Козлодуй ми го казаха и работи. Сега винаги имам кофичка кисело мляко под ръка.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
azalia
Виенско кафе
Мнения: 474
Регистриран на: Апр 9, '13, 15:42
Местоположение: Ахтопол,Стара Загора

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от azalia »

Сок от арония-натурален без захар-по 30мл всеки ден.Ако няма-заместител е чаша червено вино Каберне совиньон-задължително домашно,а не тия боклуци от магазина :) За мезе към него-черен дроб,телешка рибица -всякакво червено месо :dovolen: За добър тонус и засилване на организма-всякакви сини и червени плодове-боровинки,малини и т.н.За добро настроение и за регулиране на кръвното -черен шоколад.
„Питате ме защо купувам ориз и цветя?
Купувам ориз, за да живея, а цветята – за да имам причина да живея.”
Конфуций
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Asarina »

Миленче, най-безобидно е чаша вода на екс.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

milena02 написа: Фев 22, '22, 08:22 Днес да внимавате много. Датата е 22.02.2022 Цели 6 (дяволско число) двойки. Смятам да прекарам деня в леглото.
Аз си мислех, че на някоя ще й изкипи супата на котлона, а то стана война. :shock: Дала съм обет за мълчание и затова не се вясвам тука. :sitwasntme:
Лалето е доволен от словесния ми аскетизъм и казва, че всеки път, щом си отворя устата, застрашавам устоите на цивилизацията и нищо да не правя, нито да работя, нито да приказвам - ни по телефон, ни по вайбър, ни с човек, ни с животно. Така било най-сигурно.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8521
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 866 пъти
Получил благодарност: 667 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

То и на мене нещо хич не ми се говори.Поне да пусна нещо да бръмчи.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8521
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 866 пъти
Получил благодарност: 667 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Да видите нови изпъления при мене.Обаждат ми се по телефона,че съм спечелила нещо.Вярно е,че участвах в нещо дето незнам точно какво беше,нали съм все за идеята :lol: , но преди малко ми звънят и искат да идват у нас да ми носят подаръка .Питам какво съм спечелила?Не можах да разбера точно,че телефона ми много тихо работи.Жената ми каза ,че съм можела да избирам между килим,матрак ,прахосмукачка ,честно казано нищо не разбрах.Попитах не може ли да си взема подаръка или каквото е там лично от някъде.Не можело.Ако съм можела да си занеса прозореца,печката в офиса да ми изпробват там нагледно уреда .Нямали нищо при тях,това бил само кол център.Казах и ,че не мога тази седмица да ми се обади другата.
Питам децата,те викат да откажа каквото и да е ,много съмнително било всичко.
Мисля да откажа,кой знае каква глупост ще е това.И с него и без него все тая. :hmmm:
Ще видим другата седмица дали ще ми се обадят изобщо и ще ги разкарам. :daaa: :lol:
Предполагам прахосмукачка ще да е ,някаква нов модел дето чисти всичко :hmmm:
Ама нали вече си имам едно чудо,второ не ми трябва. :lol:
Отивам да си пека кюфтетата на новата скара дето ми е подарък за 8 март от ММ.
Брей,много подаръци много нещо :lol:
Я,ми хората си се забавляват
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7677
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2285 пъти
Получил благодарност: 1256 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3886
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 53 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Чувам преди малко две комшийки си говорят че днес бил някакъв женски празник.
Чакайте малко. Какво сте се разбързали. Аз още не съм приключил с празнуването на Коледа.

Изображение


Момичета, ако днес наистина все пак е осми март. Ами бъдете живи, здрави, и много, много щастливи.

Ей това тук от мен за вас.

Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8521
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 866 пъти
Получил благодарност: 667 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Сега чак разбрах какво съм спечелила.Така се посмях.Днес пак ми се обадиха за наградата.
Почистване на избран от мен обект в къщи ,килим,прозорец,печка. Такъв хилеж ме обзе.Тъкмо си виках тези дни,брей в тоя живот и аз да спечеля нещо,пък защо да го отказвам.И като разбрах за какво става на въпрос :lol: ,викам,а мерси ама няма да си го причиня. :lol: Още се хиля. :lol:
Представям си как идва бус със чистачки ,спират пред нас ,измиват ми един прозорец под зоркия поглед на всички махленски клюкарки и си заминават,а аз продължавам с останалите самостоятелно. :lol:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7677
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2285 пъти
Получил благодарност: 1256 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Слуша ми се металика, но като за лека нощ ...
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”