Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 723 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

За настроение :lol: :sdance:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Нищо добро не ни чака, мамка им!
И те така - Война в илюминаторе :wooooowz:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 723 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Елче,ми аз не гледам телевизия изобщо.Големия телевизор паяци ще завъди.Преди няколко дена ММ се сети да го пусне и то не за друго а за да гледа сватбата ни на голям екран.Да ама аз и нея не исках да я гледам.Защото ще видя родителите си живи там и ще е рев.Затворих се в другата стая и си разглеждах доматите.И ми беше едно хубаво.
Днеска се прибира ММ от работа и ме пита какви са новините по света?
Ми,че аз нищо незнам,цял ден чистих,готвих,избирах си подарък,разглеждах Икеята и избирах какво ще засаждам.
Много е хубаво нищо да не знаеш,да мислиш за хубави неща,отпуска ти се душицата. :daaa:
Ааа и се подстригах като Камелия.Само дето нещо съм на светлинни години от нея,а сме набори.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Охххх, Шами, :cry: на къде върви тоя свят! Ч3стно казано, страх ме е. Дреме ти за Камелия, Амелия, ... Ти си ти!
Странното е и че котките ми изведнъж откачиха. Умират за фъстъци.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 723 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ми то и аз незнам какво се побърка тоя свят.И мен ме е страх. А идва пролет.Искам да е ни е хубаво ,тихо,приятно.
Какво ли прави нашта Миленка? А,котка фъстъци да яде. :shock: Сигурно ги мисли за котешка храна.
Всъщност незнам защо се страхувам? Боря паник атаки. Без лекарства.А сега и допълнителни страхове ,ужас.
Всичко ще е наред,това си повтарям всекидевно.Станало ми е като мантра. :lol:
Я да пусна нещо по-добре :daaa:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Момичета, кажете някой изпитан номер за вдигане на кръвно налягане. Осъмнах с показатели 70 на 50. Вие ми се свят, щом стана и ми причернява пред очите. Лалето самоотвержено се опитва да ми вдигне кровното като купува гнили домати и огромен чувал стърготини за орхидеи, при положение че имам само 3 саксии. Старае се, човекът, счупи ми и мишката на компютъра, че да не мога да работя, но продължавам да съм на легло.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31836
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1189 пъти
Получил благодарност: 2951 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

Две чаши силно кафе Lavaza Oro връщат баланса за цял ден, Агенте.
И хвърли на боклука "измервателя" на кръвно налягане! Всяко измерване натоварва психиката и влошава състоянието. Мисли си за лястовички и пеперудки. :angelche:
Последно промяна от Мария Николова на Фев 26, '22, 12:25, променено общо 1 път.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4892
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от dancheto »

Айрян с повече сол също вдига кръвното
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 723 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ще ти кажа какво правя аз като ми падне кръвното.
Нападам каквото имам под ръка.
Кока кола,кафе,шоколад млечен,абе какъвто имаш,сухи пасти,десертчета,торти,пасти,кроасани със шоколад.
Швепс газиран,негазиран, може и сок какъвто и да е,те всики бъкат от захар.Ако нямаш нищо сладко в бурканче или изобщо нищо,може и директно две лъжици захар.Така баща ми го вдигаше ,след като изпиеше хапчетата за кръвно понякога много му падаше. И като нямахме нищо под ръка в момента вадех захарницата.
Айран със сол,всичко което е солено също вдига кръвното според мене,но не съм запозната конкретно колко.
Предвид,че задържам вода избягвам солените храни.Но като ми падне кръвното и на мене си хапвам и лютеница и кисели краставички,кисело зеле,нападам чипса на децата.Сещам се за спанак,коприва,черен дроб,пилешки дробчета,яйчен жълтък.Тези ястия вдигат хемоглобина.
Трябва да се храниш,да засилиш яко храната :daaa: Торта,шоколад ,кола,винаги да имаш заредени в хладилника.Моя милост така си опапкваше цяла плодова пита за четири дена.Само аз,самостоятелно си я изяждах.После пък стана обратното,олеле,що съм дебела и с високо кръвно. :lol:
Ако останалите знаят нещо по-добро като вариант да казват :daaa: Все пак да казват и ако бъркам с някоя храна или напитка :hmmm:.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 723 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ааа,забравих,трябва много да се ядосаш на нещо,да яхнеш метлата.Тогава ще вдигнеш и кръвното.Въпреки,че ако толкова много ти е паднало няма да ти пука за нищо,ще те кара на сън.
Трябва да се храниш стабилно,по пет пъти на ден.И наблегни на тортата,сладоледа също,как не се сетих и за него.
Един ден ,това когато имах ниско кръвно и бях слаба,много слаба,кожа и кости,пътувам в автобуса за центъра.Че като ми причерня пред очите,щях да припадна.Ама ме е срам и да кажа на някой,че то пълно с хора вътре и задушно.Само стискам дръжката здраво,а пред очите ми черно с мушички някакви.Добре,че се освободи една седалка баш до мене.Седнах и подпрях глава напред на облегалката.Слезнах на следващата спирка,баш Лъвов мост,пазара и видях на спирката жена да продава сладолед.Взех си един,излапах го и ми светна пред очите.
Ама се бях и уплашила вече та си се прибрах бързо,бързо в къщи.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”