Ъъъ...мотивацията...

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от milena02 »

За да те вдъхновя, да ти кажа, че трите килограма, които бях качила през празниците, отгърмяха, та се не видяха. Плуване плюс сауна всеки ден, това ми беше диетата. И единственото, в което се ограничих, беше яденето на хляб и сладкиши вечер.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

milena02 написа:За да те вдъхновя, да ти кажа, че трите килограма, които бях качила през празниците, отгърмяха, та се не видяха. Плуване плюс сауна всеки ден, това ми беше диетата. И единственото, в което се ограничих, беше яденето на хляб и сладкиши вечер.
И аз да ви вдъхновя, ще ви кажа, че освен всичко друго в сауната може много интересни запознанства да се вържат. Ето какво ми се случи на мен:
Излегнала съм се в сауната и релаксирам, гол като сокол, щото тя е само за жени. Само аз и една жена сме вътре. Влиза трета и ме пита може ли да легне на пейката под мен. Отговарям с да и продължавам да си релаксирам. Чувам шумолене, настаняване, последваща тишина и после точно до ухото ми зададен въпрос: "Извинявайте, Вие да сте Тити случайно"? :shock: :shock: Ококорвам очи и се вторачвам в непознатата /гола/ жена до мен. Тя се ухилва широко и казва: "Приятно ми е, аз съм milena02" :lol: :lol: /е, без 02-то се представи, де/ :lol: :lol:
За първи път в живота си се запознавам гола с някой, също гол :shock: :lol: :shock: Казва ми, че ме познала от снимките тук, а аз съм още по-очудена, защото освен че съм без дрехи, ами съм си нахлупила и една шапка за баня на главата, защото косата ми е омазана в масла. Е, как ме позна и до днес не ми е ясно:lol:
Та мисълта ми беше, че покрай спорта освен ползата от самия спорт, не знае човек колко още приятни неща ще му се случат :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Illusion
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Ное 7, '12, 17:09

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Illusion »

Хммм... Лошото е, че аз сама си тренирам. Ама имам още една седмица да се мотивирам. :twisted:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от milena02 »

Ама, Titi, некои хора май се поизмихлюзихте напоследък! Все се озъртам събота-неделя да те мерна някъде, ама не съм те виждала.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

milena02 написа:Ама, Titi, некои хора май се поизмихлюзихте напоследък! Все се озъртам събота-неделя да те мерна някъде, ама не съм те виждала.
бях в събота, разминали сме се. Този уикенд съм пак на линия, днес си купих бански за плуване :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

:lol: :lol: :lol: Ох, още се смея! :lol:
Аз наминавам уж през седмицата, май ще ви пропусна! :lol:
Може направо някое форумско събиране да си направим и китки ще донесем, то парата и за тях полезна! Мога да си донеса орхидеите, като по-разбиращи да огледате корените! :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от milena02 »

Ами хайде! Ще кажем на портиерката да пуска в сауната само голи жени със саксии.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Titi »

vodo-leika написа::lol: :lol: :lol: Ох, още се смея! :lol:
Аз наминавам уж през седмицата, май ще ви пропусна! :lol:
Може направо някое форумско събиране да си направим и китки ще донесем, то парата и за тях полезна! Мога да си донеса орхидеите, като по-разбиращи да огледате корените! :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от bettym »

Здравейте,
И аз да се произнеса по повод мотивацията :D
То че става дума за чист мързел в много случаи, си е вярно. Ама и е вярно и това, че познавам няколко страхотно изглеждащи момичета, всичките зарязани от мъжете си заради некви.....Така че ако имам мотивация за нещо, свързано с визията ми, то си е само за мен, а не заради някой който и да е друг...
И понеже повечето сте софиянки, явно редовно спортуващи и мотивиращи, аз да си кажа какво правя в Плевен вместо тича и фитнес, по които откровено не си падам :mrgreen:
Танци! Не че съм станала първа танцьорка, нито първа фиданка, но...съчетавам движението с полезното и приятното. Излизам раздвижена и усмихната. Единственото неприятно нещо, свързано с това е, че трябва да нося редовно някоя чанта с екип и маратонки и това е....
Другата истана е, че..... не ходя вече няколко месеца и това определено ми се отразява. Мотивацията ми...ами няма я :ufff:
ivan1
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Май 7, '13, 14:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от ivan1 »

Забелязах, че говорите за сауна, но на мен хич не ми понася, само веднъж през живота ми съм ходил и после не можах да си спря кръвта от носа -
Спорта, Учението и здравословният начин на живот са като хобито - изискват постоянство
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”