Ъъъ...мотивацията...

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

ravik написа:На вас със Сатори ще ви сложа ограничение за тази тема. :hihihi:
Моля те, моля те, моля те! :lol: :lol: :lol:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Satori »

Що? Нали го знаете оня лаф, май беше за шопа - ако ми се приработи, седам и чекам да ми мине. И с фитнеса е така понякога.

Веднъж реших да уча една приятелка да кара ски. Може да не карам страшно добре, ама пък за инструктор ставам. И започвам аз от А и Б. Показвам, тя изпълнява и след около 5 минути от началото на урока тя вика: "Айде сега да покараме." Свали си ските, бодна ги пред чайната и се изтегна на пейката. Веднага схвана в какво се състои 50% от удоволствието да караш ски - а именно да пиеш бира на свеж въздух, изпълнен с удовлетворението, че си се наспортувал. :daaa:

А тия вълшебни гащи ги зная. Друга приятелка възлагаше големи надежди на тях :lol:
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от Lizi »

vodo-leika написа:Я, каква интересна темичка станало :dovolen: ! Да уточня, че имам проблем само със спортната мотивация :D !
Благодаря ви за съветите ;)
Бях чела някъде в една книга как да отслабнем завинаги ,че е нормално когато решиш че ще правиш някакви упражнения да те домързи . Започваш да си мислиш : е точно сега ли , май е студено , май е късно или много е топло. И там в тази книга пишеше така : в този момент си задайте въпроса какво би ме извинило за да пропусна днешните упражнения? Единственото извенение беше в книгата : човек насочил ли е пистолет в главата ми или къщата се е !!!
Ето това е мотивацията . Има ли ги тези две извинения или не ?
Аз последните години обичам да ходя на стадиона . Лятото стигам до 10 обиколки . Открих че сташно добре се чувствам отпочинала психически. Работата ми е много натоварена и с голям стрес.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от zmei4o »

freesyle basket
[video][/video]

freestyle football
[video][/video]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

Моята мотивация отлетя като есенно листо! :evil: Ще пробвам пак да я съживя с плуване 2-3 пъти седмично, а ако много си вярвам и упражнения вкъщи сутрин. Та това за моята мотивация....
Вашите как са? :mrgreen:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от johnstalker »

Важиш! Чакаме снимки по бански от басейна! :)
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от nel4o »

vodo-leika написа:Моята мотивация отлетя като есенно листо! :evil: Ще пробвам пак да я съживя с плуване 2-3 пъти седмично, а ако много си вярвам и упражнения вкъщи сутрин. Та това за моята мотивация....
Вашите как са? :mrgreen:
Водолейче, ама теб май си те мързи :sgiggle: Това с липсата на мотивация не ми го обяснявай :mrgreen: :hihihi:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

nel4o написа:
vodo-leika написа:Моята мотивация отлетя като есенно листо! :evil: Ще пробвам пак да я съживя с плуване 2-3 пъти седмично, а ако много си вярвам и упражнения вкъщи сутрин. Та това за моята мотивация....
Вашите как са? :mrgreen:
Водолейче, ама теб май си те мързи :sgiggle: Това с липсата на мотивация не ми го обяснявай :mrgreen: :hihihi:
Тюююю, никакъв такт у теб, значиииии! :lol: :hihihi:
Аватар
батко ви Санди
Кафе с мляко
Мнения: 295
Регистриран на: Авг 21, '10, 12:46
Местоположение: 19 hole teebox...
Обратна връзка:

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от батко ви Санди »

:mrgreen: Я виж ти каква весела тема имало тук! :mrgreen: Досега не бях я чел! Като човек, дето цял живот е спортувал нещо, какво да ви кажа - първо трябва да му е кеф на човек, за да е редовен. Може и да се измориш, важното е да се чувстваш добре... Понеже в последно време наблягам на голфа, мога да кажа, че е много полезен - особено след работа. Много добре релаксирам, особенно с разни "прашаци" :mrgreen: покрай мен, дето искат да пробват как се играе. Много се кефят, като гледат топката как хвърчи... Другото предимство е, че ако началството те е ядосало в службата, може спокойно да си излееш яда, като млатиш колкото сила имаш :mrgreen: И накрая - една истинска игра в приятна компания, комбинира разходка на чист въздух с приятна физкултура... абе кеф Кольо, кеф!!!
От 7 години не пия кафе... :)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Ъъъ...мотивацията...

Мнение от vodo-leika »

При мен най-трудно е тръгването за тренировка. :oops: Не се уморявам, чувствам се супер след всяко спортно занимание, ама само веднъж да стигна... Може би трябва да се стремя да запомня това чувство на удовлетвореност, за да има какво да ме мотивира! :D
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”