Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от ida_ili64 »

Благодаря Тити :tzvetentze: !
Искрено се надявам да е така,а най- ме радва,че и Вилфрид проявява такава активност-а работата му е в момента основно на бюро.Вечер при хубаво време винаги се разхождаме,но още малко физическа активност не е излишна и за него,нищо,че няма нужда като мен от поддържане на фигурата си.
Сега два -три дни ще съм като болна,че няма да си ползвам колелото,но си опаковах екипа за фитнес в ЛСБ,докато не ми е изтекла картата там ще го ползвам.
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от maili »

:ieeee: :ieeee:
От скоро започнах да правя тези упражнения сутрин и вечер :D
http://www.vbox7.com/play:c500421d
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от Blue sky »

браво, мога само да те поздравя :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
изглежда добър комплекс :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от ida_ili64 »

Майли,браво! :daaa: Не ми се отваря обаче файла... :hmmmmmm:
Когато правят упражнения в домашна среда,мен лично ме убива самотата на изпълнението :hmmmmmm: .Но ако си намериш съмишленник,ще е забавно и интересно да ги правите заедно!

Много различно се чувствам във фитнеса,там всички правят същото като теб и са невероятен стимул да го правиш и ти.Сега като си бях в ЛСБ,ходих отново на фитнес и взех твърдо решение,че няма да се откажа от него,въпреки ,че ще ходя само 1 или 2 пъти седмично.
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от ida_ili64 »

Добро ново понеделнишко утро :dovolen: !
Току що слизам от велоергометъра,абсолютно свежа и събудена вече,въпреки,че съм спала пак само 4,5 часа.
Констатирах,че когато сутрин човек се чувства много уморен и не си е отспал,10 минутна гимнастика прави чудеса!Свързано е с кръвообращението явно.
Майли,тази сутрин правих упражненията от видеото(което накрая благоволи да ми се отвори).Искам да ти кажа,че са страхотни и се правят в рамките на посоченото време,т.е .6 мин на ден са достатъчни.Засегнати са всички коремни мускулни групи и упражненията са изпълними.Ако човек не е привикнал,10 минути са достатъчни и може да започне от 6-8 повторения,като не е нужно да гони скоростта на изпълнителите.Ако се правят в продължение на 3 месеца,резултата ще е видим,но ще трябва да се продължи и нататък с тях,като биха могли да се разредят през ден.
Усмихнат ден на всички! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от maili »

Правя ги точно ,както го правят те,а какво ще рече 6-8 повторения.Аз правя всичко веднъж сутрин и веднъж вечер.
Това с опънатите крака и ръце ми е най гадно.А ако знаете ква мускулна треска имам в горната част на корема-мъкаааа. :D
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от ida_ili64 »

Ще се справиш! :daaa:
Какво значи 6-8 повторения? Ами означава,че за начало,човек не е необходимо да прави всичко,което те правят,а те правят всеки елемент по 10 пъти.При положение,че нещо ти е трудно или предизвиква болка,можеш да го прескачаш в началните дни ,а после да го добавиш постепенно.Или да намалиш първоначално броя повторения и да ги повишиш също постепенно.Така ще избегнеш пренапрежението в мускулите и от там-болката .Пий половин час преди това един аналгин,ако много те боли.Поне първите два-три дни.
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от maili »

:tzvetentze: Аз търпя на болка продължавам в същия дух :daaa:
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от Снежи »

Аз тук да се похваля ,вчера бях за първи ден на йога :liubov2: то беше дишане ,дишане и пак дишанееееее, :potekoha: всички фасове ми излязоха през д......то :potekoha: Ама голям кеф и много смях ........хахаххахааа,само аз нямам днес за домашно да си нося смях :lol: :lol: щото още вчера го забрала с мен :ieeee: :ieeee: :ieeee: След 3-4 месеца ровене си намерих най-после школа да посещавам и сега ще изкарам интензивен начален курс 4 дни ,за да мога да вляза в залата с всички останали :hmmm: Много ми хареса и дано имам възможността да ги посещавам редовно ,иначе мерак много ,а и ми обеща Гуруто да ме накара сама да се откажа от цигарите :hmmm: (ма не знам как ще стане де !!!) :tzeluvka:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
iana_hk
Кафевар/ка/
Мнения: 924
Регистриран на: Авг 26, '10, 22:00
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 49 пъти

Re: Йога, фитнес, отслабване, всичко за добрата кондиция

Мнение от iana_hk »

Има една тел.програма Fiesta tv по която всяка сутрин от 7 и на обяд от13.00 ч. има йога упражнения и фитнес. Много е забавно и аз правя йога вече, след упражненията се чувствам по-добре и заредена с енергия.
"Ако искате да живеете дълго, започнете да живеете с кеф!"
д-р Мишел Саймс
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”