Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от bouquet »

Танет, аз съм пътувала така. Набелязваме някоя част на Бг и набелязваме какво има в района да се види, харесваме си хотели по интернет и тръгваме....Разкошно е! Примерни маршрути Банско, Смолян, Кърджали...Или Плиска, Преслав, В.Търново...Или Сандански, Петрич, Мелник, Роженски манастир. Или Габрово, Дряновски манастир, Трявна, В.Трново, Елена. Или Априлци, Троянски манастир, Тетевен....Нашата страна е много красива и има много какво да се види.
Търся добри хора
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Язовир "Сопот" , юни, 2010"

Мнение от johnstalker »

Ето къде прекарах откриването на риболовния сезон. :daaa:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от Blue sky »

Ауууууууууу Джони, направо завиждам :potekoha: :potekoha: :potekoha: аз май ще пропусна и този сезон :snif: :snif: :snif:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
gonel
Кафевар/ка/
Мнения: 952
Регистриран на: Фев 23, '10, 08:27
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 24 пъти

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от gonel »

Джони, ама си хитряга! На ореха на най-дълбока сянка си се наместил!!! :lol:
И аз ти завидях!!! Особено за събуждането на сутринта на открито... :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Търся хибискуси Black Dragon, Magnifique, Zoey!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от Гео, граф »

Titi написа:
ravik написа:Хубаво е на Доспат. :daaa: Много е красиво. А относно маршрут из България - накъдето и да тръгнеш, има красиви места - просто отваряш картата и тръгваш. ;)
Чак е обидно за Доспат да се определи толкова постно "Хубаво е на Доспат." Там е райски красиво, там е невероятно красиво, това е едно от най-красивите места в България. Родопита са невероятно красива планина, а яз.Доспат с района около него е една от перлите в короната на Родопите ...
Заминавам в събота именно там с цялото фемили ( без дамазлъка де ) :ieeemyzh: ...

От 7-8 години там караме лятната си отпуска и за нищо друго не я даваме. МъжТа е риболовец-сугестьор, с други думи не му е толкова важно да лови риба, а по-скоро се сугестира и медитира още от изгрев слънце, втренчил поглед в плувката и само дето не вика ''Оммм !''. Ама и рибка похапваме вечер, след като се прегледа внимателно живарника и се пуснат здравите екземпляри. Лани за сефте в живота си направих 5 ( пет !!! ) бурканчета със сладко от боровинки и цяла зима на неделна закуска с палачинки трябваше да се съберем всички, за да се отвори тази прелест :potekoha: ... Сега ще потърся някоя снимка, та да са поФаля и аз ...

Изображение

Изображение

Тази, последната снимка не е моя, а на една форумна приятелка, с която се сприятелихме именно покрай Доспат и любовта ни към този край - уникална е :shock: :!: ...

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от Гео, граф »

А ето и язовир Сопот, Джони ... Еньовден по традиция се прави на вода :idea: ...

Снимката е некачествена, щот' си забравих фотоапарата и щраках с телефонЯ .

Изображение

А това там, в средата на кадрото, съм аз ... :nod:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от al.yank »

Ох,ох,Гео,ровиш ми в раната,така ми липсват тези риболовни излети..така обичам!
Да наснимаш много и да гледаме после :dovolen:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от ida_ili64 »

Гео, граф написа:
Titi написа:
ravik написа:Хубаво е на Доспат. :daaa: Много е красиво. А относно маршрут из България - накъдето и да тръгнеш, има красиви места - просто отваряш картата и тръгваш. ;)
Чак е обидно за Доспат да се определи толкова постно "Хубаво е на Доспат." Там е райски красиво, там е невероятно красиво, това е едно от най-красивите места в България. Родопита са невероятно красива планина, а яз.Доспат с района около него е една от перлите в короната на Родопите ...
Заминавам в събота именно там с цялото фемили ( без дамазлъка де ) :ieeemyzh: ...

От 7-8 години там караме лятната си отпуска и за нищо друго не я даваме. МъжТа е риболовец-сугестьор, с други думи не му е толкова важно да лови риба, а по-скоро се сугестира и медитира още от изгрев слънце, втренчил поглед в плувката и само дето не вика ''Оммм !''. Ама и рибка похапваме вечер, след като се прегледа внимателно живарника и се пуснат здравите екземпляри. Лани за сефте в живота си направих 5 ( пет !!! ) бурканчета със сладко от боровинки и цяла зима на неделна закуска с палачинки трябваше да се съберем всички, за да се отвори тази прелест :potekoha: ... Сега ще потърся някоя снимка, та да са поФаля и аз ...

Изображение

Изображение

Тази, последната снимка не е моя, а на една форумна приятелка, с която се сприятелихме именно покрай Доспат и любовта ни към този край - уникална е :shock: :!: ...

Изображение
Тези снимки ме прихласнаха! :o :daaa: Толкова пъти съм минавла от там,но нигога не съм виждала язовора през такава призма.Има ли обособен къмпинг или е свободен избора за опъване на палатка?
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от Гео, граф »

al.yank написа:Ох,ох,Гео,ровиш ми в раната,така ми липсват тези риболовни излети..така обичам!
Да наснимаш много и да гледаме после :dovolen:
Задължително ! Обещавам !!! Ето още една, но тук ме няма, защото снимам. Малкия младеж в големия каяк е синковеца, преди 3-4 години, а всички в кадъра са хора от компанията ... Яката работа :D

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Каравани, уикенди, като с малки деца, но и не само

Мнение от Гео, граф »

ida_ili64 написа: ... Има ли обособен къмпинг или е свободен избора за опъване на палатка?
По югозападния бряг на езерото почти на всяко деренце има каптирана чешма, а това е изключително важно условие за къмпингуване. И, не, няма обособени зони, дивото къмпиране все още се практикува и то от доста хора. Ако решиш да отидеш в четвъртък или петък, има опасност да не можеш да си намериш място за палатката. Не е като по морето - палатка до каравана. Между отделните лагери има понякога големи разстояния, защото всеки иска спокойствие и по-широко лично пространство. Освен риболов, може да се скита по гората за гъби, боровинки, ягоди, билки или въобще да се скита. Надморската височина от 1200 м определя почти пълната липса на насекоми в близост до брега ( в гората не е така :hmmmmmm: ), а също и на жаби, което е балсам за задръстените градски уши ... Абе с две думи - божествено местенце !!! Дано да го опазат местните хора от мутраци и от строителни апетити, поне се опитват ... :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”