BMX,синини и спици.

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от zmei4o »

вий сте добре :D
аз немога да карам колело :oops: :mrgreen: :daaa:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от ida_ili64 »

Не бях видяла темичката!Смях се от сърце с Евиното падане :lol: ,надявам се ,да не ми се сърдиш Еви и да не те боли,че си е гадно,преди 3 години и аз се изльосках яко,на немска територия при това.Та както и всичко останало,кук колоезденето е пак начин на живот.Навремето съм си мислила,че като Китай на вилосипедите,няма друго такова място!Да,ама-не!В Германия е вид превозно средство,велосипедистите си имат дори специални алеи странично от шосето само за колелета и пешеходци са, на доста места за да не пречат на колите,че си е опасничко,когато ги няма алеите ,но си имат маркировки за спиране върху улиците и специални маркирани ленти,ограничаващи шосето на колите.
Но Евиното Балканче ми напомня за моето първо колело,при това закупено с лично мои пари,от труда ми през лятото ,когато бях на 12.Това бе "трудовото ми кръщене",а и се наложи да изуча "Правилника за уличното движение",защото татко докато не ме изпита,не ми и разреши да го карам :lol: !Все казваше,че Русе е голям град,той няма да е с мен и аз трябва да мога да се оправям сама,когато карам!
Имах и един екшън-гониха ме с един джип,понеже завих в ляво пред него,без да дам знак с ръка(ами беше ме срам :oops: тогава на ония години да се размахвам от колелото)...Гонииха ме,докато ме настигнаха,слезна един бабаджанко и едно лелче,че като ме почнаха!!! :o Крещат,та се късат,само дето бяха сбъркали мястото-бях вече в бабиния квартал и всички съседки ме познаваха.Та като чули патардията,веднага се подадоха.Като видяли мен и сценката,награбили първото попаднало им"оръжие" и наискочиха на улицата!Е голям майтап беше,защото джипаджията се принуди бързо да подкара джипа,погнат от една сюрия разбеснели се бабета!!! :lol: Срам ме е,че така се получи,защото си бях виновна,но тогава имах чувството,че жива няма да остана от тоя човек,така се бе надвесил над мен,че аз се бях огънала като дъга назад...
Сега също карам колело и доста често,както Еви -в гората!Невероятно преживяване е,но моето колело е вече"зазимено"-докато е зимния сезон,вкарвам моята кола в гаража и няма място за колелетата :? ,които пролетта и лятото заедно с мотора на Вилфрид се подвизават там.Така,че Еви,само ти завиждам благородно! :nod:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Мария Николова »

zmei4o написа:вий сте добре :D
аз немога да карам колело :oops: :mrgreen: :daaa:
zmei4o, ей сега ще те науча. Много е лесно! И най-важното е, че няма забравяне!
І етап. Заставаш от лявата страна на колелото, стъпваш с десния крак на левия педал и се оттласкваш от земята с левия крак. Да, караш го като тротонетка. Спокоен си, защото всеки миг можеш да отпуснеш десния крак-спирачка. Не гледаш предното колело, нито кормилото. Аааа! Да не забравиш да държиш кормилото с две ръце! :o) Гледаш на 3 метра пред колелото.
ІІ етап. "Под рамка." Не, няма да стане. :nod: Аз бях първолаче, но ти се учиш бая пораснал... Преминаваме на
ІІІ етап. Трябва ти втори човек, койта да те лъже, че здраво държи колелото, и да тича до теб, докато ти още не знаеш, че вече караш сам.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от zmei4o »

:D :lol:
почвам да търся 2ри човек да ме лъже :)
туртунетка кат малък съм карал :lol: дървена :mrgreen:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от mucunka »

:lol: :lol: :lol:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Мария Николова »

zmei4o написа::D :lol:
почвам да търся 2ри човек да ме лъже :)
туртунетка кат малък съм карал :lol: дървена :mrgreen:
Чакай ме, аз ще дойда да съм ти втори човек - всички фасове ще си изкарам! :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от lila »

zmei4o написа:вий сте добре :D
аз немога да карам колело :oops: :mrgreen: :daaa:
Ми що само ти да си - и аз не мога и пак съм добре :lol:
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от zmei4o »

урааа :ieeee:
не съм само аз :ieeee: :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от evita »

lila написа:
zmei4o написа:вий сте добре :D
аз немога да карам колело :oops: :mrgreen: :daaa:
Ми що само ти да си - и аз не мога и пак съм добре :lol:
ЛилА,в събота при мене на уроци :twisted:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от nel4o »

evita написа:
lila написа:
zmei4o написа:вий сте добре :D
аз немога да карам колело :oops: :mrgreen: :daaa:
Ми що само ти да си - и аз не мога и пак съм добре :lol:
ЛилА,в събота при мене на уроци :twisted:
Мда, и не забравяй да предложиш на курсистите каска и наколенки, че ако ги обучаваш в гората ... :lol:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”