BMX,синини и спици.

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Гео, граф »

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от kannamy »

Някой да ме насочи къде да намеря подробна пътна карта на България с денивилация и т.н.На 10,06 с щерка ми яхваме колелетата по подбалканската до Созопол.Маршрута е ясен ,но искам и с денивилацийте да съм наясно къде колко.С кола е друго -знам къде са големите изкачвания ,ама искам да ги видя на картинка.
Аватар
Kostaki
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Май 8, '14, 17:48
Местоположение: София/Берлин

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Kostaki »

kannamy написа:Някой да ме насочи къде да намеря подробна пътна карта на България с денивилация и т.н.На 10,06 с щерка ми яхваме колелетата по подбалканската до Созопол.Маршрута е ясен ,но искам и с денивилацийте да съм наясно къде колко.С кола е друго -знам къде са големите изкачвания ,ама искам да ги видя на картинка.
От София ли ? Смело начинание ,за колко дни го мислите прехода?
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от kannamy »

От София.И за карта вече изрових.Срок не сме си дали ,но както гледам и смятам разни километри, изкачвания и др. мисля че за 4-5 дни е съвсем реален срок без да се озорваме.Има вело маняци които са го минавали това разстояние и за по- малко ама в края на краищата то трябва и да е забавление ,не само въртене и вятър в ушите.Та така-ще има и снимков материал и сигурно едно пътеписче .
Аватар
Kostaki
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Май 8, '14, 17:48
Местоположение: София/Берлин

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Kostaki »

http://web.uni-plovdiv.bg/vedrin/" onclick="window.open(this.href);return false;
Не съм убеден ,дали ще ти свърши работа ,провери си го.
Инициативата е супер,дано мине по план :stiskam:
golfar78
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Юни 9, '14, 08:50

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от golfar78 »

Аз много благодаря за това споделяне :)
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от kannamy »

Благодаря за линка .А ето аз какво намерих за съставяне на път с км. изкачвания и прочие/да го пусна тук може да е от полза на някой/ http://ridewithgps.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kannamy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1445
Регистриран на: Яну 16, '12, 16:36
Местоположение: София/Богьовци
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 51 пъти

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от kannamy »

Аз да се отчета.Поради изникнали други ангажименти се промениха датите на тръгване и връщане .С две думи останаха два дена да караме.Но тъй като си го бяхме наумили все пак тръгнахме .С влак до Клисура и от там до гр.Николаево въртене или това са 123км. + още 2-3км.Вело компютърчето нещо отказа та това са км по google map.На сутринта с влакчето до Бургас и до Созопол въртене 35км.Обратно на следващия ден с влака.Абе с две думи цялото пътуване бе г... път да види .Ми хич не беше лошо .И така комбинирано с влак може да се правят готини походчета до разни интересни местенца.Това като инфо за хора които се стряскат от многото километри,или пък свободното им време не позволя по дълъг преход .
Доволна съм и първоначалната идея остава пак да я мъдрим кога да стане .Може би септември.А ако има желаещи що не спретнем по-голяма групичка.Друга идея която ми се врътка в главата -може да си организираме съботно неделни или само еднодневни походи.Какво ще кажете вело любители?
Аватар
Kostaki
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Май 8, '14, 17:48
Местоположение: София/Берлин

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от Kostaki »

Прекалено амбициозно ми идва на мен.Боя се,че преходът от единия край на София до другия ме изцежда напълно,а пък и годините работа зад бюро си казват думата. А не съм и сигурен дали колелото ми е годно за толкова сериозно начинание.
palashoni
Kафенце
Мнения: 3
Регистриран на: Окт 7, '14, 11:06
Обратна връзка:

Re: BMX,синини и спици.

Мнение от palashoni »

Усещам че се връща модата на BMX, гледам че доста деца ги карат!
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”