разходката - спорт или удоволствие

За да не седим само пред компютрите ;-)
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

разходката - спорт или удоволствие

Мнение от vodo-leika »

а може би и двете?
От няколко седмици всеки ден изминавам по около 5-6 километра в парка . Не тичам, защото тичането не ми доставя удоволствие :oops: , от време на време скачам на въже и това е. Умерен ход с половин литър чай Ройбос - всяка сутрин или следобед.
Но се чувствам прекрасно. Комбинирано с по около час на ден степер си е направо супер.
Та се замислих за разходката като спорт :dovolen: .
Аватар
Arida
Виенско кафе
Мнения: 434
Регистриран на: Мар 8, '10, 11:35
Местоположение: София

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от Arida »

:dovolen: На разходката и викат туризъм. :hihihi:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от nel4o »

Оооох Водолейчееее, трета година се разхождам с кучката в парка, часове наред, зиме, лете, абееее ежедневно е. Ми само ще се чувстваш добре. Ако искаш обаче да си във върхова форма ще трябва да се затичаш :hihihi:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от Satori »

nel4o написа:Оооох Водолейчееее, трета година се разхождам с кучката в парка, часове наред, зиме, лете, абееее ежедневно е. Ми само ще се чувстваш добре. Ако искаш обаче да си във върхова форма ще трябва да се затичаш :hihihi:

О, зависи ;) Ако разходката е енергична тип бързо ходене, си е прекрасен спорт и супер поддържа форма и тонус! :daaa: И, разбира се, ако се прави често и редовно. Просто тичането не е за всеки - и има алтернативи на тичането за спортуване :nod:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от Гео, граф »

Дали ще има мераклии да направим една форумна разходка из близките планини в таз прекрасна пролет :?:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от Titi »

Гео, граф написа:Дали ще има мераклии да направим една форумна разходка из близките планини в таз прекрасна пролет :?:
Аз за идващия уикенд съм на линия, с най-голямо удоволствие ще се разходя с вас.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от dora »

nel4o написа:Оооох Водолейчееее, трета година се разхождам с кучката в парка, часове наред, зиме, лете, абееее ежедневно е. Ми само ще се чувстваш добре. Ако искаш обаче да си във върхова форма ще трябва да се затичаш :hihihi:
Уби всякаква надежда в мен. :lol: Викам си сега с песа ще заприличам на Нелката :liubov:
Няма да тичам пък ще си нося трътката бавно :lol: :lol:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от Гео, граф »

Titi написа: Аз за идващия уикенд съм на линия, с най-голямо удоволствие ще се разходя с вас.
Тити, като гледам оживлението на навалицата в тая тема май ще сме си двенките :swonder: ... :ssmiah:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
dani_ela
Kъсо кафе
Мнения: 90
Регистриран на: Мар 23, '11, 17:22

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от dani_ela »

И на мен ми се изка да се включа в разходката, хем да се запозная с вас, но съм толковааа далече, че.....
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: разходката - спорт или удоволствие

Мнение от Titi »

Гео, граф написа:
Titi написа: Аз за идващия уикенд съм на линия, с най-голямо удоволствие ще се разходя с вас.
Тити, като гледам оживлението на навалицата в тая тема май ще сме си двенките :swonder: ... :ssmiah:
я пусни една обява и в темата за срещите, защото тая тема май само 3-4 човека отваряме :dovolen:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”