Риболов

За да не седим само пред компютрите ;-)
Публикувай отговор
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Хайде за риба

Мнение от Blue sky »

Оооооо, кибича с кеф - т.е. той кибичи и медитира и там каквото, аз за един следобед лежане, една книга изчитам :ieeee: :mrgreen: и само където е нужно подмятам - мда, чудесна кукичка ..........
С мухарка обаче, никак даже не е кибичене, доста си е активно, особено на река, страхотна пълноценна разходка, навъртяват се бая километри :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11807
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 184 пъти
Обратна връзка:

Re: Хайде за риба

Мнение от johnstalker »

danielka_y написа:Това е едно от малкото неща което ми доставят удоволствие, надявам се да се намери още някой който да споделя моя начин за почивка - психически и физически....
Мда.. Всяка година имам планирани две такива мероприятия, едното на откриването на риболовния сезон, а другото средата на август. Няма по-пълноценна почивка за мен от тези две седмици в годината.. започващи със студена бира за закуска в 9:00 часа и завършващи в около 5-6:00 на другата сутрин. След по-малко от 3 седмици, пак е средата на август! :ieeee: Та е време да започна да точа кукичките. :daaa:

Морето отдавна съм го заличил от местата където може да се почине човек. :hihihi:
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Хайде за риба

Мнение от danielka_y »

Искам да се извиня за дублажа на темата, наистена не я видях :snif:
Та колкото до това дали излиза нещо там ... не бих казала - тези снимки са от преди 2 седмици, това едричкото в живарника е платичка (всъщност имаше ожесточен спор дали е шаран или платика, имало мустаци за туй било шаран, да ама опашката му не била кат на шаран за туй платика) а бе ... се си е Ибка та това беше единственото по-голямо екземплярче което хванахме във 7:00ч. сутринта на дъно и ако не се мисля че беше на торен червей, иначе много дребна червеноперка излиза и чат пат костурчета само на бял червей, а и много слънчевка - ние и нея прибирахме, че поне котетата да разберат че сме били на рибарлък :lol:
Миналата година ходихме на същото място и с гордост искам да се похваля че засенчих съпруга ми, изкарах 5 големи платики, най-малката беше 700гр ;) , а мъжа ми милия само на една малка червеноперчица, и като за капак малко преди обяд него ден точно пред нас дойдоха едни бракониери и си издърпаха мрежите :sangry: и с цялата си наглост се провикнаха "Как е? Кълве ли?"
Незнам как е със лодка ако се влезе на вътре в гьола, поне има по-голям шанс да се избегнат мрежите?

Блу, никога не ме е било гнус да кича куките със всякакви червеи - бял, торен, пинки, минки, тинки .... и всякви те му разновидности, сега като бяхме на цонево вечерта като си хапвахме се разшумиля нещичко из торбичката с фъстъцито - то попово прасе, от де се беше пръкнало нямам идея, исках да го оставим живо да го сложим за стръв на дъно но всички се развикаха и го отрепаха на място. Преди години от стари рибари на Дебелец съм чувала да разказват на татко за техните подвизи и бяха споминали че успешно се лови сом на попово прасе ... ама то вече мисля си е на жив късмет, рибата стига да е на кеф поема каквото и подадеш :hihihi:

Джони, само така! И аз вече не ходя на плаж, може би от 7-8 години не ходя така активно, което ще рече че за тези 7-8 години да съм ходила 2-3 пъти за по 30-тина мин късен след обед, то такъв мор и такова наказание няма. Даже като се замисля, не искам да ходя и на морски риболов :daaa:

Но страшно много съм разочарована от хората - толкова много боклуци имаше, така се бях вбесила :evil: какво ще му коства на човек да си събере шишичките, найлонките и кофичките :evil: :evil: :evil:
Изображение
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Хайде за риба

Мнение от lila »

danielka_y написа:Искам да се извиня за дублажа на темата, наистена не я видях :snif:
Аз пък ти изчетох поста с кеф :D абе все искам да питам - къде ходите до тоалетна?
Копате дупки из шубраците и после ровите или как?
Може би рибите засмукват ... субстрата :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Ах, морето ... ах, морето :sheart:
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Хайде за риба

Мнение от danielka_y »

lila написа:
danielka_y написа:Искам да се извиня за дублажа на темата, наистена не я видях :snif:
Аз пък ти изчетох поста с кеф :D абе все искам да питам - къде ходите до тоалетна?
Копате дупки из шубраците и после ровите или как?
Може би рибите засмукват ... субстрата :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Ах, морето ... ах, морето :sheart:

Хахахаха ... Лила, не си ли виждала котетата как ходят до тоалетната, но нали уж човека притежава малко по-голям интелект и от там срама го лови яко - все гледа из някой шубрак да се тикне :hihihi: :hihihi:
Ако имаш гъзпапир - добре, ако ли не, предварително трябва да направиш кратка разходка из околната горичка и да събереш едно снобче големи едри зелени хубави меки листа, ама трябва да внимаваш и за зъми да не те клъвне нещо по дупарата :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi: Позатрупаш го после с изгнили листа или с гъзпапира че някой да не стъпе отгоре му, то после за ден нищо не остава от него - мухите (от тия лайнярки дето им казват, със зелените дупета) го изконсумират :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Хайде за риба

Мнение от DarinaN »

ето и две гадини - едната се опитва да завлече другата в ... блатото / язовира/ сори за лошото качество
http://www.facebook.com/?ref=home#" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Веско6969
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1260
Регистриран на: Юли 6, '10, 01:28
Местоположение: София

Re: Хайде за риба

Мнение от Веско6969 »

DarinaN написа:ето и две гадини - едната се опитва да завлече другата в ... блатото / язовира/ сори за лошото качество
http://www.facebook.com/?ref=home#" onclick="window.open(this.href);return false;
Браво, поздравления .... и двете "гадини" са добри....
Луд умора нема...
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Хайде за риба

Мнение от al.yank »

Е аз като нямам регистрация във Фейсбук,как да ги видя гадините :snif:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Веско6969
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1260
Регистриран на: Юли 6, '10, 01:28
Местоположение: София

Re: Хайде за риба

Мнение от Веско6969 »

al.yank написа:Е аз като нямам регистрация във Фейсбук,как да ги видя гадините :snif:
Регистрирай се :hihihi:
Луд умора нема...
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Хайде за риба

Мнение от al.yank »

Веско6969 написа:
al.yank написа:Е аз като нямам регистрация във Фейсбук,как да ги видя гадините :snif:
Регистрирай се :hihihi:
Ми,ни щъ..Даринаааа!
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Публикувай отговор

Обратно към “Спорт, адреналин или просто разходка”