Спортни дрехи

За да не седим само пред компютрите ;-)
mincho
Kафенце
Регистриран: пет окт 06, 2017 8:13 pm

съб окт 13, 2018 5:14 pm

Предлжоете добри спортни дрехи на достъпни цени, че спортните екипи по сайтовете и магазините са над 100лв, които ми иизлизат.. :stiskam: :D
0 x

Потребителски аватар
mihaela123
Kъсо кафе
Регистриран: нед авг 16, 2015 6:28 pm

нед окт 14, 2018 7:44 pm

И аз бях пред такава дилема, разгледай в https://bazar.bg/ там ги има на половина цена.. може би на доставна :D
0 x
nikito_
Kафенце
Регистриран: чет мар 28, 2019 5:27 pm

чет мар 28, 2019 6:04 pm

Повечето спортни екипи са скъпи само заради марката, не толкова заради качеството. Аз съм си вземал екип за футбол от тук https://sportensklad.bg/sportni-stoki/s ... rtni-ekipi за под 20 лв, има за всякакви спортове. Специално за футбол не бих си взел нещо скъпо, защото точно след два мача целия ще бъде захабен и няма изпиране.
0 x
Потребителски аватар
johnstalker
Наркоман
Регистриран: съб дек 19, 2009 11:08 pm
x 582
x 974
Контакти:

чет мар 28, 2019 7:20 pm

mincho написа:
съб окт 13, 2018 5:14 pm
Предлжоете добри спортни дрехи на достъпни цени, че спортните екипи по сайтовете и магазините са над 100лв, които ми иизлизат.. :stiskam: :D
Декатлон е твоето място.. и моето е там де ;)

Добавено след 4 минути 57 секунди:
nikito_ написа:
чет мар 28, 2019 6:04 pm
Повечето спортни екипи са скъпи само заради марката, не толкова заради качеството. Аз съм си вземал екип за футбол от тук https://sportensklad.bg/sportni-stoki/s ... rtni-ekipi за под 20 лв, има за всякакви спортове. Специално за футбол не бих си взел нещо скъпо, защото точно след два мача целия ще бъде захабен и няма изпиране.
:) Това ми намирисва.. абе направо вони. Има и по-интИлигентни начини да барнеш некой беклинк. ;) Примерно разходи се из темите и вместо да пускаш готови текстове напиши нещо от теб. След седмица си сложи в подписа няколко линка и си готов. Щото по този път дето си тръгнал не се стига далеч. :) Дали ме разбра? ;)
0 x
Потребителски аватар
Гео, граф
Наркоман
Регистриран: нед юли 25, 2010 11:54 pm
x 1195
x 1728

чет мар 28, 2019 9:51 pm

Нема се нервиш, Джони, не сме го усетили да започнеме да обясняваме какви екипи ползваме за в градините, па ръкавици с нокти и избродирани рози Еден на тях, па маратонки, които сами копат, а ние само си рипкаме в тях :lol: :lol: ... Имаше една много яка тема за шопингуване и една друга, в която някаква гастрольорка рекламираше крем за лице от охлюви - сцепихме се от хилеж и бъзик. Само малко ни трябва, за да започне точенето на зъбките :twisted:
1 x
''Съмнението поддържа хората млади. Увереността е като злокачествен вирус. Заразява със старост"
Артуро-Перес Реверте
Тангото на старата гвардия
Снимките ми!

Потребителски аватар
johnstalker
Наркоман
Регистриран: съб дек 19, 2009 11:08 pm
x 582
x 974
Контакти:

чет мар 28, 2019 11:29 pm

:) Ех, ти.. Графиньо, аз не се нервя.. Тази вечер съм добър. Виж какви насоки съм дал на Никито, как да го направи и да остане "незабелязано", щото иначе дори и жените не обичат "направо от вратата за краката" ;) :hihihi:
Мислим, дека съм праФ! :)
0 x

Отговори

Върни се в “Спорт, адреналин или просто разходка”