Онлайн магазин за цветя

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
happy_flower
Kафенце
Мнения: 6
Регистриран на: Ное 13, '17, 12:22

Онлайн магазин за цветя

Мнение от happy_flower »

Здравейте! С мои братовчеди сме решили да правим онлайн магазин за цветя и да вложим в него. Желаем да го популяризираме възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за някои неща. Възникнаха няколко въпроса, които ни интересуват:
1. Кой вариант е по-добър - да вземем нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ме съветват да закупя стар, защото по-бързо ще може да се класира в търсещите машини. Ако е така, от къде мога да купя и каква ще е неговата цена?
2. Трябва ни линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко време трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че повечето имат различно мнение по този казус. Аз лично бих тествал, за да видя какви резултати ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Онлайн магазин за цветя

Мнение от Мария Николова »

https://hobbykafe.com/forum/viewtopic.p ... 49#p792549

Препоръчвам ти да се свържеш с Джонката. Той е най-големия ни професионален разбирач по твоите проблеми. :daaa: Нищо, че тук става дума за кактуси. ;)
Желая ти успех и в разговорите с него, и на бъдещия ти онлайн магазин!!! :sstar: :sstar: :sstar:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”