Форумни бисери

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Форумни бисери

Мнение от Asarina »

Покрай дядото на Девина се сетих се за един стар виц -
Обявили конкурс за най-добър виц, който се състои точно от 100 думи.
Наградата спечелил един, който разказал следния виц:
- Някой беше подрязал дъските в кенефа на дядо.
- Дотук са 8 думи.
- Останалите 92 ги каза дядо, докато го вадихме от дупката…
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4929
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 726 пъти
Получил благодарност: 1127 пъти

Re: Форумни бисери

Мнение от мечтица »

от zeleno » Чет Окт 06, 2016 9:07 am

моля всички софиянци участващи в поръчката да намерят начин днес да се явят на плаца ..../братя , сестри или на вуйча Петко братовия син ... :mrgreen:
колкото и да бяхме подготвени теоретично , на практика пак сме изненадани ....\

т ToBo » Чет Окт 06, 2016 6:13 pm

Хич никой не я бръсне за нищо моята таблица за пращане :lol: Включително и аз :mrgreen:
Изображение :srofl: :srofl: :srofl:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Форумни бисери

Мнение от Denis »

толкова дублирани теми има
Преди беше форумни бисери /тук много хора липсват вече, Дал липсва осезаемо/
има вече някаква смехотерапия същото съдържание по опредление
...
Всяка тема си има тема бизнак вече, пише се по втората - по-новата, нищо, че някои неща се преповтарят и препотретят като теми, кой ти помни :hmmmmmm:
нещо като пр. и след н.е. :lol:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
лалесъм

Re: Форумни бисери

Мнение от лалесъм »

Denis написа:толкова дублирани теми има
Преди беше форумни бисери /тук много хора липсват вече, Дал липсва осезаемо/
има вече някаква смехотерапия същото съдържание по опредление
...
Всяка тема си има тема бизнак вече, пише се по втората - по-новата, нищо, че някои неща се преповтарят и препотретят като теми, кой ти помни :hmmmmmm:
нещо като пр. и след н.е. :lol:
тъкмо търсех с търсачката Смехотерапията та да сложа поредния бисер от короната на Графинята и попадам на твоя пост, Денис :dovolen:
Форумен бисер го разбирам и като нещо много точно и на място казано, нещо запомнящо се, може и да не е смешно. Затова се появи Смехотерапията - за смешните форумни бисери, без много коментари и диалогов режим, което на мен лично ми действа терапевтично, тонизиращо, та чак подмладяващо :D
Ако има дублиране на темите - дай, Боже, дублиране на повече теми от такова естество във форума :stiskam:
лалесъм

Re: Форумни бисери

Мнение от лалесъм »

Димана написа:Да умееш да направиш от плевели фотомодели си е висш пилотаж! Исабелко, браво момиче! :tzeluvka: :tzvetentze:
лалесъм

Re: Форумни бисери

Мнение от лалесъм »

Мария Николова написа:Когато цялата рота удря левия крак, а само аз удрям десния, важно е навреме да се замисля дали ротата греши, или аз.
Когато зодията и егото ми крещят да се инатя, пиша си, изливам си всичко, олеква ми и натискам..."Начало".
Но когато някой се кефи да подпалва фитилите на поелия по грешен коловоз и да разгаря огъня, събира повече негативи от този, който не вижда, че ротата удрят точния крак.
И да стъпи върху гърба на сразения, този някой ще си остане дребен.
Аватар
jozefin
Кафе машина
Мнения: 4448
Регистриран на: Дек 5, '09, 10:28
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат
Дал благодарност: 89 пъти
Получил благодарност: 230 пъти

Re: Форумни бисери

Мнение от jozefin »

незабравка написа:
elena kirilova написа:започва да ми се заражда пъклен план в главата :idea1:
искам рози ,огромни храсти легнали на зелената трева...
Ох,мамоооууу,от викторианска подреденост директно към нихилизъм и анархизъм!Фърли първо 2-3 гранати да ги изкопаеш по-лесно! :lol:
:mrgreen:
Аватар
jozefin
Кафе машина
Мнения: 4448
Регистриран на: Дек 5, '09, 10:28
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат
Дал благодарност: 89 пъти
Получил благодарност: 230 пъти

Re: Форумни бисери

Мнение от jozefin »

От поръчката от Флуел :lol: :lol: :lol:
Nevita написа: Май 9, '18, 22:23
mileni написа: Май 9, '18, 22:21 Добавям :
Нарцис Samsung Moonlight-5бр.
Милени, предполагам, имаш предвид Dancing Moonlight?
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Форумни бисери

Мнение от Силвия »

Струва ми се, че имаше и друга тема с по-актуални бисери, но не я намерих. Тъй или иначе това не мога да го пропусна :lol:
Lalel4e написа: Апр 23, '20, 12:38 .......

За комбинацията жълто-лилаво... чудя се дали да ти го кажа, но разчитам на твоето чувство за хумор :swink:
Като се зажених аз.. ЗА ХУДОЖНИК... та наближи времето да го покажа на наш'те, те решили да освежат малко бедната къщурка в Русе и боядисали тоалетната, която тогава все още беше външна, в... жълто и лилаво. Ама такова жълто, и такова лилаво... акъла да ти се вземе :stmi: И голям смях падна, щот художникът се произнесе по въпроса, или по-точно тактично попита как им е хрумнала въпросната комбинация, а мойто родителско тяло се измъкна много умело и със самоирония: "Ами идеята беше като влезе човек в тоалетната да му се досе... абе да му се доходи и да излезе по-бързо!" :lol: :lol: :lol:

Та... оттогава си имам особен сантимент към тази комбинация :daaa:

______________________________

:ovtza:
Гео, граф написа: Апр 23, '20, 12:57 Може и да не мога да правя комбинации, но поне ми се удава да разсмивам хората - доволна съм :scool: ! За мен е по-важно да виждам усмихнати люде наоколо си, нежели лалетата ми да са достойни за импресионист (те импресионистите нали отмряха вече още в началото на XXв.)

Комбинация лилЯво-жълто е класика в клозетната живопис, Лече, да поздравиш родителите си с перфектния избор и да кажеш много здраве на художника ти :semo: :sgiggle: ! Обаче пък микса червено-виолетово в лалеената ми ЕКСпресия мен лично ме застрелва между веждите, направо се виждам като един флорален Кандински Изображение...................
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1669 пъти

Re: Форумни бисери

Мнение от Гео, граф »

Пуу, човек да не се изпющи някъде... :eeeh:
Силвия написа: Апр 23, '20, 20:29 Струва ми се, че имаше и друга тема с по-актуални бисери, но не я намерих...
Смехотерапия, Си ;)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”