Зарадва ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от clock »

Гео, и мен искрено ме зарадва това, че някой създава природа вместо да я унищожава! :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Мария Николова »

... бабешкия ми телефон иззвъня и ми даде извънредна почивка от изрязването на прецъфтелите цветоноси на ирисите и скубането на избуялата поветица.
Пишеше Лилия. Представи ми се, за голяма изненада, Лилия, сестрата на някогашния ни форумен спец по клематисите Neptune. На времето, първото ми пътуване до Козлодуй трая 2 дена. Първия ден - до София, преспиване и на втория ден с влак до Враца, а от там с какъвто рейс падне.
Та в София бях поканена от Neptune да видя клематисите му и сестра му да ме почерпи торта. Боже! Още съжалявам, че голямото ми засилване да свърша цялата торта, стигна една-едва до третото парче. :eeeh: Ама много щедри парчета, ви казвам! :daaa: :lol: Нито преди, нито след това съм вкусвала такава торта! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Пращала съм в тяхната градина лалета и ириси - преди десетина години. Нейна приятелка, новозагорска снаха, за пръв път видяла толкова различни и красиви перунИки в техния двор. Лили й казала, че в Н.З. има много повече и още по-различни ириси.
Нищо няма да може да види този година новозагорската снаха. Но поне ще види догодина колко ще нацъфтят 2-3 седмици по-рано. :hihihi:
С Лили си спомнихме и за тортата, и за това как брат й се засегна, като му писах ЛС на "ти" - защото бил възрастен. :lol: Аз, оказа се, съм 2 години по-възрастна от него и продължихме на "ти". :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”