Зарадва ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Еличка »

Седмицата ми започна с огромна изненада. Получих жест, подарък, какъвто никога не съм имала. Една невероятно красива дама на повече от 85 години ми донесе своя стихосбирка - поредна книжка, която била издала. До днес не знаех дори името ѝ, нито тя моето, понякога минава покрай офиса ми и си говорим по мъничко. Надписала я е лично за мен, каза че няма значение как се казвам, важно е, че топля душата ѝ.
Колко мъничко е нужно да полетиш.... Вниманието, усещането, че някой е отделил късче от времето си да помисли за теб!!!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Еличка »

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Мария Николова »

Искрено се радвам заедно с теб, Еличка!!! :sbear: :ssvirka: :slove: :ieeee: Поздравление! :shandshake: :ssun: :ssun:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 338 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Di_Va »

:tzvetentze: Еличка, и моето сърце зарадва чудесната изненада от поетичната дама!
Жива и здрава да бъде! :liubov:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от ivanina »

Едно неочаквано посещение, на форумното ни другарче Тишко тази вечер силно ме развълнува. :shock:
Да кажа зарадва, е малко - силно докосна сърцето ми с добротата си. :liubov: Идвайки до Русе по лични дела, решил да ми предаде отгледаното от него кленче Seiryu и буркан разкошен пчелен мед!
Нямах нагласа за подобно нещо, буквално излязох от кухнята с пържещите тиквички... :eeeh:
Отхвърли кешът ми, бартерът с пъпки от резници на рози за август месец остава .Само малко зрели доматки, прие с охота.
Показах му прецъфтялата си градина, крушката Новембра, видя и зеленчука ми- общо взето, скромна работа.
От радост ли, или ?!....не зная, но по бузата ми се стича сълза!.... когато някъде някой, макар и потънал в личната си работа- не те е забравил. :snif:
Благодаря, Тиш ! :tzvetentze: Ще се радвам, отново да се видим. :dovolen:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 49 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от scleri »

Сянката на Южния плаж в Слънчев бряг - безплатна за хора с увреждания

https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/489541


Изображение
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от libra »

Зарадва ме много успешният край на спасителната операция на децата и треньора в наводнената пещера.Дано всичко им е наред.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Гео, граф »

"Прибирам се след работа вкъщи. На входа залепена бележка: "Скъпи съседи! Днес около 9 и половина сутринта при входната врата са загубени 20 лева. Ако някой ги е намерил, моля ви да ги занесе в апартамент 76 на Антония Петрова. Пенсията и́ е 180 лева."
Приготвям 20 лева и се качвам до апартамента. Отваря ми симпатична бабка и при вида на парите, които и́ подавам, се хвърля да ме прегръща сияеща от радост. Започна да ми разказва: "Излезнах на пазар. Когато се прибирах си извадих ключовете и вероятно тогава съм загубила парите."
Но! Отказа категорично да вземе парите! Оказа се, че за последните два часа, аз съм шестият човек, който е "намерил" нейните пари.
Хора, обичам ви, че сте такива!"

История от Вили Георгиева, споделена във фейсбук
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Мария Николова »

И аз се зарадвах! Благодаря ти, Графиньо!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Зарадва ме това, че ......

Мнение от Гео, граф »

Ей това ме зарадва - Холандец създаде природен резерват край язовир Искър :D ... Особено ме впечатли фразата: "Икономически разум в цялата работа няма никакъв." И въпреки това го е направил!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”