Ще ви помоля да ми стискате палци

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ketka
Виенско кафе
Мнения: 354
Регистриран на: Сеп 16, '15, 13:20
Местоположение: Асеновград

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от ketka »

Миленка, яж, цветарствай и обичай, и по-малко мисли за диагнози разни. Форумната сила е с теб!
:stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
Марта
Kъсо кафе
Мнения: 94
Регистриран на: Мар 16, '16, 20:25
Дал благодарност: 26 пъти

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от Марта »

:stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Малката Ида

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от Малката Ида »

Аз пък да ти кажа :angel2: знам че ще одъртееш,и бабичка ще станеш....е, само на достолепност едва ли ще го докараш :lol: :gush: :sheart:
Ти си удивително същество! :liubov: Радвам се че те познавам! :sheart:
Petya_
Кафевар/ка/
Мнения: 744
Регистриран на: Фев 9, '16, 14:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 103 пъти

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от Petya_ »

стискам палци и аз! :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от Tanet »

Миленски, ще се пренастроиш в начина на живот /необходимо е и неизбежно/ и няма как, от "Бар наздраве" минаваш в "Да си приготвим здравословно кефир" - бил мнооого полезен за черния дроб, тук го произвеждаме вече в промишлени количества тъй че ще снабдим и теб. Наближаваме 50, а ти си си приготвила неповторим подарък-градина с рози неолитни артефакти и градинар за разкош, в която да твориш романи, статии /може и за как да живеем здравословно/ , доклади и да тренираш хекзаметъра и амфибрахия, тъй че олиото за сега по гърба против плажен пригор и зехтин с топла вода сутрин за прочистване. И мисля на 50-ия да спретнем голям форумен купон при теб.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4380
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1946 пъти
Получил благодарност: 682 пъти

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от Emilly1212 »

Миленка, не те познавам лично, но винаги съм те чела тук с огромно удоволствие и усмивка! :liubov: Ти си много позитивна, силна и ще се справиш. Ние ще изпращаме всеки ден добра мисъл към теб, за здраве! Знам, че всичко ще е наред! :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от shoshy »

Миленка, :stiskam: :stiskam: :stiskam: всичко да е добре!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 977 пъти
Получил благодарност: 2225 пъти

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от Мария Николова »

Миленче, сполетя те нещо, което щеше да убие духа ти и оживя, за да срещнеш Лалето.
Сега сте двамата и никаква компенсирана или некомпенсирана цироза няма да те помръдне! Хората с един бъбрек одъртяват, а ти ще прецапаш и през 80-те лазарника. :daaa:
Леле, каква дърта бабичка ще сиииии! С мозък-бръснач и с искрящо чувство за хумор между две ченета! Само да не започнеш тогава да изневеряваш на Лалето! :svekurva: :svekurva: :svekurva: :svekurva:
Обичам те! :sbear: :skiss:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1809
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 103 пъти
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от mariyanag »

Миленка, ти си боец със златно перо, думите ти галят душата и я усмихват. Сега моята душа ти праща положителна енергия да се пребориш със поредната житейска спънка :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Ще ви помоля да ми стискате палци

Мнение от clock »

Миленка! :svekurva: Къде си се разбързала?! Имаш още толкова работа за вършене! Имаш втори том на форумния роман да пишеш, аз за твойта градина само слушам ( чета). А кога ще ни я покажеш? Нови арки, нови перголи, един дъъълъг списък с рози беше изтъпанчила. Искам да ги видя. Искам снимки! Имаш снимки да правиш! Имаш да обичаш, да обичаш, да обичаш! Толкова много неща имаш да правиш!
Почивай и не мисли. Всички те обичаме. С теб сме! А ти ще се справиш. Убедена съм. Иначе няма да си ти.
Изпращам ти двойна доза позитивна енергия - моята и на дъщеря ми :stiskam: :stiskam: :stiskam: :sheart: :sheart: :sheart:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”