Въпроси разни и разнообразни

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Lois

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Lois »

е Тути, аз с радост ще дойда, ама колко милиграма ще изровим :mrgreen:
Предполагам, че трябват поне няколко килограма за моите цели.

ln_none, имали сме преди, живеят си и си действат, просто трябва да се събере повече количество материал. Обаче се наложи да местим мястото на компоста и при строителните дейности ги разбутахме и сега вероятно си живеят в градината :lol:
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от ln_none »

А, супер, значи не е загубена кауза моето червеевъдство. Много ми е любопитно как точно ги гледаш. Дали си писала вече някъде, да не задавам излишни въпроси? :angelche:
Lois

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Lois »

Ами как, никак :lol:
Компостът ни беше с две отделения, в едното слагаме прясната трева, в другото бяхме прехвърлили по-угнилата част. Там пуснахме и червяците. Седят си и си работят, на следващата година ги местиш в другия край и вадиш получения материал, или нещо такова. ММ се занимава с тях.
elena kirilova

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от elena kirilova »

момичета и момчета
търся кадърни строителни работници,бригада
и да има стр инженер да разчита чертежите от плана
много ми е важно ,става въпрос за моя дом
ако имате добри отзиви и контакти ще ви моля да ми се обадите

0876 166 799
Елена
въпроса е спешен,работата трябва да започне в началото на юни- БЕЗ ДА СЕ ПРЕКЪСВА И ОТЛАГА
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Мария Николова »

viewtopic.php?f=24&t=5050&p=813326#p813326

Някой може ли да помогне? :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
bell

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от bell »

Гугъл е деактивирал директното качване от Пикаса.
Ето, линкове какво се случва и как може да се качват снимки. Не използвам тях и не съм наясно, но повредата не е при теб, Мери
https://productforums.google.com/forum/ ... rvRowxSDcM

Дано се справиш по-бързо :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Мария Николова »

bell написа: Апр 26, '18, 20:27 Гугъл е деактивирал директното качване от Пикаса.
Ето, линкове какво се случва и как може да се качват снимки. Не използвам тях и не съм наясно, но повредата не е при теб, Мери
https://productforums.google.com/forum/ ... rvRowxSDcM

Дано се справиш по-бързо :liubov:
Много ти благодаря, Косе Босе! :gush: :tzeluvka:
Прегледах и по датите в различните мнения разбрах, че мнозина буквално преди дни са се сблъскали със "случката". Не отворих нито един линк, защото нямат навика да пишат на български. :hihihi:
Поне едно нещо се оправи. Повредата не е в мен. :lol: :lol: :lol:
Мразя :twisted: сега да се уча да правя нещо, което не съм го правила преди. И не се опитвам. ;)
От програмата Пикаса не мога никъде другаде да качвам албуми. Става ми безполезна и ще я деактивирам. Канона ще стои като демодирана рокля - забравен някъде. Значи днес му е била последната фотосесия. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
bell

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от bell »

Абсурд! Да!
Горкото фотоапаратче пропътува толкова километри, за да се ремонтира и да ти е полезно, а ти сега трябва да разучиш друг начин на качване на снимки в нета и край...... няма :svekurva:
Не мога да ти помогна за Пикасата, защото нямам престава как се качва от тях и сега след промяната как става.
Ако, някои друг знае дано се включи.
Друт вариант- избираш файл, снимка от компа, качваш я и после копираш от втория линк и слагаш във форума
http://tinypic.com/
Лошото е, че често ще ти иска парола, че не си бот, когато качнаш снимки, това е малко досадно.

Пикасата е удобна за надписи, защо да я махаш?
Абе, за какви последни фотосесии пишеш, като ветрилата тепърва ще отварят :ieeee: :gush:
GIOIA(Джоя)

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Мерка,що така не го ли оправиха Канончето?
И моят има същият проблем и чакам отзиви,и цена на ремонта.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Въпроси разни и разнообразни

Мнение от Мария Николова »

Пикасата е удобна за надписи, защо да я махаш?
От фотото снимките си изтеглят в компа и от там автоматично отиват в Пикасата, като я отворя. Надписвам и разпределям в албуми. От Пикасата не може да се копира надписана снимка. От компа, извън нея, са преди надписването и така остават.Трябва да пратя албума в уеб сайт за снимки, автоматично в Гугъл фото, чието първо име беше Уеб Пикаса.
Затова Пикасата става практически безполезна.

Тони, ето ти сервиза http://www.panservice-bg.com/main.php?act=photo.html :mrgreen:
Парите са нищо и половина - 12 лв. Защо проблемът не е в оптиката, която е скъпата "кошница" а в електрониката, която е по 2 за лев. :lol:
Както ме светна Бел, проблемът не е в мен, не е в Канончето, а в Гугъл фото, които не приемат снимки от Програмата Пикаса.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”