Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Магдалена »

:tzeluvka: Влади,благодаря ти, мила моя приятелко! :tzeluvka:
Успя да зарадваш не само моите очи с прекрасния ирисов подбор,
но и вкусовите рецептори на ММ! Подслади битието ни в пряк и в
преносен смисъл!! :daaa: :liubov: :sbear:
:hmmm: А утре, утре ще летят камъни :hihihi: , ти ме разбираш,нали!?! 8-) 8-)
Аватар
jozefin
Кафе машина
Мнения: 4446
Регистриран на: Дек 5, '09, 10:28
Местоположение: Ловеч, 200 m надморска височина, умереноконтинентален климат
Дал благодарност: 68 пъти
Получил благодарност: 212 пъти

Re: Благодарности

Мнение от jozefin »

Получих хемерокалиси.
Мери, много ти благодаря!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1733 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Много ме ядоса miltonia, ама много! :svekurva:
Развали ми плана днес да се отдам на възстановителен релакс, след като изпратя единствената обещана вчера пратка, която единствена забравих. :ufff: :ufff: :ufff:
Пращам и получавам в Еконт.
Отварям и то флокс, то друго, което не си казва името, то кесия луци нарциси сорт изненааадаа, то още някаква китка за разгадаване, цяла туфа хеме - не го запомних, но се завръща от някъде и...
И... цяла плантация 2-3 сорта колхиуми!!! :o :o :o Мечтаната ми полянка колхиуми, за безболезнено разсаждане - лъжица за сладолед може да замести правата лопата!
Благодаря ти, miltonia, ти си съкровище! :ieeee: :sbear: :ieeee: :sbear:
Но не съвсем. :snif: Трябваше да ги донесеш и ти да ги засадиш, докато аз релаксирам по плана си. :hihihi:
Или да ги оставиш поне за края на седмицата.
Още малко и сянката ще покрие мястото, където отивам да настанявам горнооряховчетата си. :angelche:
:gush: :ieeee: :liubov: :ieeee: :tzeluvka: :ieeee: :ssvirka: :ieeee: :ssun: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Благодарности

Мнение от kim »

Мария, и аз си получих хеметата. Благодаря ти много! :tzeluvka:
Насади подаръците и си почивай по плана. :dovolen:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Благодарности

Мнение от katia »

:o :o :o :o :o Аз направо не знам какво да кажа! Мария!!!! Благодаря ти много :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: Видях че имам 3 пратки на Еконт ама толкова цветя поръчах последните месеци и те пристигат когато си решат, че и от всевъзможни имена че докато не отворих пакета не бях разбрала от кого е пратката. Благодаря! Благодаря!!! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1733 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Насади подаръците и си почивай по плана. :dovolen:
Седнах, Кате! Чак сега. Накрая реших за кое от подаръците-разсади къде има място, засадих тях и последните оставени за мен хемета и ги полях и стана 7. Не ми де мърда и до хладилника. Ще карам на натрупаните резерви тази вечер. :lol: :lol: :lol: За утре останаха луковиците изненааадааа и новата колхиумена полянка. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
И утре е ден. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Магдалена »

:lol: Мария :tzeluvka: ,то това с развалените планове за почивка се оказва и твой патент!!
Навярно се досещаш,на колко човека развали плановете за мързелуване!?!
А като добавим и мащаба на армаганите, несъотносим към размерите на дворните места/градини,
не само няма почивка, ами се завихря едно щуро препускане в търсене на свободно място!
Поне при мен таковичка е положението ,хич не е розово! :liubov2:
:hmmm: Никога не съм си правила толкова мащабна поръчка,колкото е мащабен твоят подарък!
Само едно благодаря едва ли е достатъчно ,за да изразя наистина благодарността си! :tzeluvka:
Благодаря! :liubov: :sbow: :sbow: :sbear:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1733 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Маги, в лудницата не отделих време да си запиша ти какви имаш, че да не се повтарят. Изобщо ничии хемета нямаше време да проверявам. И вероятно всеки ще е получил и по нещо, което има. Че нали все от едни и същи поръчки сме ги завъдили. :angelche: И за това има лесно - подарявай и прави комшийките приятелки. :D
Може и грешки да имам. Но всичко ще се види като цъфнат. :daaa: Много да ти цъфтят!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1917
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Благодарности

Мнение от miltonia »

Мария Николова написа: Сеп 18, '18, 15:49 Много ме ядоса miltonia, ама много! :svekurva:
Ха, аз съм ти развалила релакса с 5-6 коренчета и една туфа хеме! :angelche:
Ами аз! :hmmmmmm: След като за един следобед набочках 112 луковици и с премрежени от пот очи огледах градинката и доволна си казах "Край! Остават само розите от Ким и Лейла и...само ще се наслаждавам!". И какво получавам днес- пакет с 21 :!: хемета, повечето невиждани- нечувани от мен, а които съм чувала, са ми мечтания отдавна! :o :P Е, как се намира място за това неочаквано съкровище! :svekurva: :ufff:
Благодаря ти, Мери, от все сърце за тази радост! :ieeee: :tzeluvka: :ieeee: :liubov:
Желая ти дълго и блажено мързелуване, а луковиците спокойно могат да почакат до края на седмицата. :angelche:
Последно промяна от miltonia на Сеп 19, '18, 00:33, променено общо 1 път.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1733 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Не бях погледнала нещата от тая гледна точка, miltonia. ;)
Чакат те 21 парчета да им намериш място и да ги засадиш. Възмездена съм! :sdevil: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”