Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

steffi1 написа: Дек 22, '18, 22:40 :tzeluvka: :liubov: Благодаря от сърце, Миметкааа Новозагорска!!! Приятна и неочаквана изненада . Благодаря за милите думи и невероятната снежна приказка... :sheart: :sheart: :sheart:
Стефи, точно на минутата се чудех вашата поща откога е запразнила, че не работи. :lol: Снахичката ми още на другия ден звънна, че са получени петте картички. А на форумните адреси ги няма. :shock:
Радвам се, че поне при теб е пристигнала! :ieeee: :gush: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Благодарности

Мнение от steffi1 »

Мария Николова написа: Дек 22, '18, 22:47
steffi1 написа: Дек 22, '18, 22:40 :tzeluvka: :liubov: Благодаря от сърце, Миметкааа Новозагорска!!! Приятна и неочаквана изненада . Благодаря за милите думи и невероятната снежна приказка... :sheart: :sheart: :sheart:
Стефи, точно на минутата се чудех вашата поща откога е запразнила, че не работи. :lol: Снахичката ми още на другия ден звънна, че са получени петте картички. А на форумните адреси ги няма. :shock:
Радвам се, че поне при теб е пристигнала! :ieeee: :gush: :ieeee: :ieeee:
Ами от вчера е при мен, обаче снощи не успях да вляза във форума и да пиша...Заспах с кокошките... :oops:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Ама и ставаш с кокошките, нали! :lol:
Някои го могат... :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3441
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 146 пъти
Получил благодарност: 100 пъти

Re: Благодарности

Мнение от polyabs »

Мериии, ти си нашето горещо момиче, пръскащо навсякъде любов, топлина и настроение, заслужаваш всичките тези изненади, както и ние се радваме на твоите през всичките тези години :liubov: :slove:
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1682
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 233 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: Благодарности

Мнение от darina1960 »

Меркааа, от три дена се каня да влезя във форума и виж кога успявам - по нощИте. Много ти благодаря за Коледната изненада. От три дни блести на хладилника и колкото пъти допра до него...ти си пред очите ми. Пазя си всички твои нещица и често си ги разглеждам. Благодаря ти още веднъж!!! Бъди здрава ти и твоите близки!!! Спокойни празници ти пожелавам!!!
:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
dusinka_sv
Виенско кафе
Мнения: 435
Регистриран на: Юли 29, '12, 11:04
Местоположение: гр.Свищов

Re: Благодарности

Мнение от dusinka_sv »

Мерка,сърдечно благодаря за красивата картичка и милите пожелания!Желая ти Весели Празници!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

dusinka_sv написа: Дек 23, '18, 07:25 Мерка,сърдечно благодаря за красивата картичка и милите пожелания!Желая ти Весели Празници!
Изображение

Изображение

Честит Рожден Ден, Доче! :sbear: :smusic: :ssun: :sheart: :scake: :ssvirka: Весел празник и всички да се въртят на пети край теб да ти угаждат и да ти пеят!
Голямо момиче да пораснеш, от мен по-голямо! :sdrink: :sdrink: Чин-чин! За твое здраве!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Благодарности

Мнение от libra »

Скъпа Мери,аз съм сигурно 102-та ,която ти благодари за картичката и праничните пожелания !Да си жива и здрава и все така заразителна с ентусиазъм!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1728 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Eли, има 10-15 извън форума, но залепих 150 марки. На някои съм грешила :ufff: цифричка в адреса. Докато не се уверя, че Е получена, всяка картичка я броя със сгрешен адрес.
Беше изключително преживяване да общуваш чрез това, което картичката казва и чрез написаните на ръка думички за всеки единствен човек!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dal

Re: Благодарности

Мнение от dal »

Имаше един със стоте братя 😍😆
В земята го шибаш одма ✌️☃️
Хубав ден от мен, феи ❤️
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”