Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Благодарности

Мнение от clock »

Сега, надвечер, плевя си аз лука, мирно и кротко, а по пътеката се задава ММ и отдалече вика "Ха сега ще целуваш ли ръка!?" :D Аз го гледам като извънземно :shock: Откъде на къде ще целувам ръка. Той клекна до мен, но виждам, че крие нещо зад гърба си. Стана ми любопитно, а и идея си нямам какво може да е. Аз хленча - дай ми го де, какво е, кажи, а той ухилен до ушите (прочел е името на подателката :D ) Измъчи ме, но като ми подаде плика заподскачах от радост :ieeee: Изтичах, измих си ръцете и седнах под беседката. И като някакво свещенодействие разпечатах плика и извадих подаръка си от Мария :liubov:
Мария :tzeluvka: :sbear: скоро не съм получавала такава изненада! Бях през цялото време с теб, в подготовката, в пътуването, в операта, после разгледах фоторепортажа и сигурно 5- 6 пъти се връщах на снимката с перлите. Тази снимка ми стана най - любима! Сияеш на нея, Мария! Такова излъчване има само истински щастлив човек.
Благодаря ти! :sbow: Благодаря ти от цялото си сърце, Мария, за скъпият подарък, за незабравимата изненада, за всички споделени емоции, за докосването до Ла Скала :sheart: Благодаря ти!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2356 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

И все пак, Клокче, целуна ли ръка? :lol: :gush:
Радвам се, че още един плик е пристигнал на мястото си! :daaa: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Благодарности

Мнение от clock »

:lol: Ръка не целунах, но устничките - да :liubov2:
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mileni »

И аз тук, при щастливите и благодарни. :ieeemyzh:
Мария, получих подаръка си. Благодаря! :tzvetentze:
Толкова хора, успя да зарадваш, да усмихнеш и направиш съпричастни участници, в твоето специално пътуване :gush:
Желая ти, отново да отидеш на път и все така вълнуващо да е! Бъди здрава :liubov: :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 789 пъти
Получил благодарност: 1300 пъти

Re: Благодарности

Мнение от мечтица »

Мери,и аз получих подаръка :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Този път не се наложи да ходя до селската поща,вече ме познават :hihihi:
Донесаха ми го лично и само като видях че вадят плик,вече бях сигурна,подаръка от Мерка :liubov:
Благодаря те'' Голямо сърце'',бъди жива и здрава.
Пожелавам те още и още такива вълшебни преживявания
и все така да те виждаме със щастливи, сияещи очи. :tzeluvka: :gush: :gush:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Магдалена »

:hmmm: На мен от вчера ми се е завъртяла една идея в главата!
Защо не си отворим нова тема,с примерно заглавие...да кажем
" Най-щурите подаръци,които сме получавали от форумно другарче!"
Искам това заглавие,защото съм почти сигурна,че ще взема първенство! ;)
Да ви попитам- някой ,някога получавал ли е с куриерска пратка .....чакъл,филц!!!
Не?? Ама аз днес - да,получих! И съвсем няма да сте изненадани,ако ви кажа,
че подателят е Мария Новозагорска!Само момчето от ЕКОНТ-а беше силно заинтригувано,
каза ,че този път не са цветя, но чакълът навярно е много специален,
за специални цветя! Не го разубедих и не му обясних ,че в случая най-специален е
подателя! Е, премълчах и за останалата част от пратката-вкусотиики !!
:dovolen: Мария,мила,благодаря ти за цялото това преживяване! :liubov: :sbear: :sflower:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2356 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Маги, в Нова Загора имаме и конна база и - съответно - конски фъшкии. Ако ти потрябват, защо да не ти пратя? :dovolen: Дали е торф, филц, или конски фъшкии, какво значение има. :lol: Който може - помага Как щеше да се появи в двора ми Камъкът?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7665
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2216 пъти
Получил благодарност: 1234 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Маги, слънчево, цветно момиче, безкрайно ти благодаря за мечталките и за изненадата :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Погледни темата за хойхерите :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 858 пъти
Получил благодарност: 1724 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Гео, граф »

Имало ли е случай, в който при мен нещата да стават както при всички нормални хора? Познавате ме от почти десет години и съм сигурна, че сте забелязали как ако нещо покрай мен може да се обърка, то непременно го прави! Ще попитате защо съм толкова обстоятелствена. Ами защото от една седмица, че и повече, тече сагата по подаръка ми от Мерка, който днес ще ходя да издирвам в пощата, като за целта ще се въоръжа с търпение и сълзотворен газ. Но не само за това пиша тук. Мерка, както си я знаете, не оставя нещата половинчати и след като разбра, че жълтия плик с мехурчета така и не стига до мен, само ми написа: "Пращам ти по Еконт едно утешение. Не! Не е чакъл, ни конски фъшкии. И китки не е.'' :sooo: :swonder: ... Нали Еконт вече не пускат смс-и, но пък пускат имейли, та пратих в събота синковеца да ми вземе пратката от офиса им, защото аз бях на работа. Обаче съм любопитна, помолих го да я отвори и да ми каже какъв армаган ми е пратила Мимет. Няма да ви разправям какво беше, но като се прибрах вечерта, установих, че моите мъжове са се заели сериозно с пратката и са ми оставили парченце, та поне опитах :ssmiah: :ssmiah: ...

Мимет, щурава жено, не знам какво да кажа :slips: :sbear: :sbear: :skiss: :skiss: :slove: :slove: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2356 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благословени да са мъжовете ти, :angel2: :sangel: :angel2: Графиньо, че като едното нищо можеше да не се спрат навреме! :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”