Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2238 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на форумното ми другарче, което, заедно с още едно другарче, са първите, с които на живо се видяхме. Понеже изрично пише да не показвам снимка на подаръка, няма да направя и няма да покажа такава снимка. :slips:

Но тя не е писала да не показвам снимка от първата ми форумна среща 8-) и съм свободна да я покажа. :sgiggle:
Изображение

Изображение

Благодаря ти, Вили, за прекрасната коледна картичка, милите пожелания и подаръка! :ssvirka: :sdance: :ssun: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Благодарности

Мнение от Виола »

Лелее, Мимка, от кой архив ги изкара тия снимки? Много са ни готини "младежките" снимки. :ieeee: :liubov2: Искам ги и аз!
Дано да ти харесва подаръка! Със здраве да си го ползваш! :tzeluvka: :liubov: :gush:

П.С. Мимка, липсваха ми тия снимки и си ги свалих веднага на компютъра. Благодаря ти! :tzeluvka: :liubov:
Последно промяна от Виола на Дек 20, '17, 15:58, променено общо 1 път.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2238 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Подаръкът е просто шармантен, :sheart: Вили! :sbear: Лек като перце и смъква от раменете ми 2-3 петилетки! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Най-малко 2-3! :swait:

Изображение
Fascinant - Ф

Пращам ти на ЛС целия албум. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Благодарности

Мнение от Виола »

Благодаря, скъпа! :ieeee: :tzvetentze:
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mileni »

Илиянка,благодаря ти !
За подаръка,за милия жест,който стопли сърцето ми!
Благодаря! :liubov:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Благодарности

Мнение от Виола »

Преди половин час на мен ми цъкна неочаквано SMS-че от Еконт. И веднага ми светна лампичката :idea: от кой може да е.
Ей, Мимка, не даваш на човек по никакъв начин да ти благодари! Веднага си готова да върнеш жеста! Като пружина си. :lol:
Ама как ти дойде на акъла, бе жена? И кога успя да го направиш? Подаръка е невероятен и много оригинален! Благодаря ти за сетен път, миличка. :tzvetentze: :sbow: :sbear:
Ще ми краси дома и да знаеш, че ще си го сложа в спалнята, та на всяко лягане и ставане да ме усмихва като го видя. :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2238 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Виолка, много се надявах да ти хареса и сега съм размазана от радост! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2238 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Мила Маги! Не ти стига, че единствения декоративен камък в двора ми е от теб, а сега изисипа цял куп вредни и прекрасни всукнотии! Ще ме направиш пак "кръстата" - колкото висока, толкова широка... :cry: Току що пробвах вълшебното сладко от горска ягода, след като сума ти време търсих подходящия прибор за предстоящото свещенодействие. Открих го! Нушето ми подари две порцеланови чаши с порцеланови лъжички специално за сладолед. От където да ги погледна, по което време да ги погледна - все чета ICE CREAM TIME - върви, че се въздържай! 8-)
Та точно почти плоската лъжичка ICE CREAM е единствено достойна за горските ягоди! :sheart:
Няма да изреждам другите изкушения, но ти обещавам да изпълня пожеланието ти в коледната картичка! :daaa: :daaa: :daaa:
Все още ненадебяла, но вече на косъм от това, ти благодаря за всяка хапка невъздържание и удоволствие!!! :gush: :gush: :gush:
Благодаря ти с много обич! :ssun: :smusic: :sdance:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2768
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 17 пъти
Получил благодарност: 78 пъти

Re: Благодарности

Мнение от vladislava78 »

Габи :tzeluvka: Благодаря за картичката с мили пожелания! :tzvetentze:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Kaira »

Габи, благодаря ти мила от сърце :sheart: за радостта :tzeluvka: ! Весели празници! :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”