Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Благодарности

Мнение от gabi123 »

Огромно благодаря на на две цветни феи :liubov2:
flora и Влади 78, сбъднахте мечтата ми мили момичета :ieeemyzh:, благословени да сте :liubov:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Благодарности

Мнение от макс »

Маранта взех си ги днес :ieeee: прекрасни съкровища много ти благодаря миличка страхотно ме изненада Благодаря тииии :tzeluvka: :gush:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Благодарности

Мнение от venetka70 »

Благодарности на marillia за невероятните флоксове и коренчетата керия. :tzvetentze: :tzeluvka: :tzvetentze:
Всичко подготвено за пренасянето им към Узбекистан. Още нещо българско ще добавя в градинките тамл :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1873 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Lizi, огромно, огромно, огромно
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Благодарности

Мнение от renimoss »

Зелено, огромно благодаря от мен и Митко за мноооогото стикери :tzvetentze:
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1606
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Благодарности

Мнение от Златка Трънова »

Благодаря на dung за топлото посрещане ! За мен деня беше чудесен, наситен с много нови ,цветни впечатления и емоции!Сърдечно благодаря и за прекрасните камбанки и хризантеми , които получих!Дано успея да пренеса част от красотата на твоята градина Дани , в моята!
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Благодарности

Мнение от hosta127 »

green fairy13

БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И С МНОГО КРАСИВА ГРАДИНА НА КОЯТО ДА СЕ РАДВАЩ ДНИ И НОЩИ БОГ ДА ТЕ БЛАГОСЛАВЯ КАТО МЕНЕ , НЕ МИНАВА И ДЕН ДА НЕ ПОГЛЕДНА ЛЮЛЯКА И ДА НЕ ТИ ОТПРАТЯ МНОГО ЛЮБОВ И БЛАГОДАРНОСТИ !!!БЛАГОДАРЯ МИЛА !!!! :tzeluvka: БЪДИ ЩАСТЛИВА !!! :liubov:

Изображение
azalia
Виенско кафе
Мнения: 473
Регистриран на: Апр 9, '13, 15:42
Местоположение: Ахтопол,Стара Загора

Re: Благодарности

Мнение от azalia »

Днес имах страхотна изненада!Получих съобщение от Еконт за пратка и с риск да закъснея за час,бързо се изнесох към офиса им.Успях да си отворя пакетчето преди втория звънец и какво да видя:Ризоми и то не по една от сорт,а по няколко и едни такива тлъстички,усмихнати,готови да сътворят най-красивите цветове!Благодаря, Lizi! :tzeluvka: Даже забравих да пиша двойки! :)
„Питате ме защо купувам ориз и цветя?
Купувам ориз, за да живея, а цветята – за да имам причина да живея.”
Конфуций
Deleted User 2919

Re: Благодарности

Мнение от Deleted User 2919 »

Благодаря на DUNG за хубавите хризантеми с пожелание всичките цветя и растения в градината й и да бъдат здрави и свежи!
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Благодарности

Мнение от jenni »

Наминавам на бързо да се похваля :ieeemyzh: и благодаря :gush:
Сутринта получих есемес от Еконт ,че имам пратка ................и то без такса :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Имам една поръчка ,но тя е с наложен платеж ....................явно не е тя :hmmm: :hmmm: :hmmm:
Взех си пратката ........... :o цветенца -коренче водна лилия и друго ,което не познах :o от Девня пътували :o подател Русанка Николова :hmmm: ха сега де :hmmm: :hmmm: :hmmm:
За съжаление и :oops: не се сещам коя е цветната душица :oops: :oops: :oops: Бързо да си признава :angelche:
Момичеееееееееее :gush: :gush: :gush: усмихна денят ми :gush: Още ми е едно такова разтуптяно ;)
Благодаря, много :gush:
Хубав да е и твоят ден :gush: :gush: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”