Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Получих еконтски есемес за 3 пратки. Първо пъхнах в джоба телефона и монета 2 лв. за такси. Взех и 2 големи торби от Билла. Но свърнах към моята подстригвачка първо да оправя фризурата. Празнично фризирана, в торба можах да сложа само малкото пакетче от пратката с броя 2.
Таксито ме докара до входната врата и едно по едно качих до вратата си 4 броя. Първо изкачих най-тежката към 6 кг. опакова.
Започнах по азбучен ред.
Разопаковах заедно с изпращача изминах - тиксо по тиксо, от последната лепенка, до първата - всички стъпки на опаковането. Амбалаж за повторно ползване всякакви уплътнения, амбалаж за хвърляне.
Мисълта ми е с мислите на изпращача и това е смисълът, сърцевината на изпращането на подаръци! :sheart: :sheart: :sheart:
И идва мига на разкриването. :ssvirka: :slove: :sdance: :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Blush, Злати, само ти имаш представа колко много ме зарадва картината с прекрасния бял кон зад леха с цветя, на фона да тъмната гора!!! Толкова е красив, мечта! :sheart: Вече му намерих място. Ще замени графика "Резонанс" до друга картина от теб - есен край канал в Амстердам. Радвам се, че си била в Будапеща, мила! Каза ми го малкото пакетче. Връщаш ми спомена от двете ми пътешествия до там в младите ми години. :ieeee:
Стопли ме картичката ви, благодаря на четирима ви и нека да сте здрави, до уши усмихнати и радостта да има свой дом в сърцата ви!!!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Маги, :sbear: Маги, :sbear: Маги! :sbear:
Познай с какво съм облечена. :swink: Боже, толкова съм достолепна с тази жилетка! :smakeup: :ssvirka: :sdance: Стягай се за срещата на 24.ХІ.! Тази жилетка заслужава да бъде видяна от целия форум! Как да ми върви писането, като ставам час по час да се огледам с нея още веднъж. Много, много ти благодаря - и за нея, и за моите изкушения, и за хубавите пожелания!!! :ieeee: :ssun: :ieeee: :ssun: :ieeee: :gush:
Здраве, късмет, благополучие и любов за теб и всички твои хора! :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на miltonia за голямата изненада!!! :liubov: :gush: :tzeluvka:
Добре че още не съм изхвърлила торбичката от кошчето на терасата. Ще извадя ламаринения пепелник и ще го върна на мястото му. :nod: Очаквах пепелник, а то... то се оказа керамична арт саксия-кошница със засадени мини-традесканции, сред които препускат два коня и жълтеят 2-3 тикви. Това от едната страна на дръжката на кошницата. От другата страна се разполага мини-фикус. Е, това е много идеен подарък! :sbear: :ssvirka: :ieeee: А за бонбонените "уплътнения" да не казвам... Отварям второто "уплътнение" - подредено по същия начин като първото. Разбрах намигването - така са четирите "уплътнения"! :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle: Опа! Вече са само 3! :srofl:
Благодаря ти с много обич от все сърце, Миленче, че стана част от празника ми!!! :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Поантата на празника ми беше невиртулната ни среща с голямата градска Донка Тодорова на тортичка, глътка за блясък в очите и сладки приказки. Благодаря ти, градска! Благодаря ти и за прелестното букетче, скътано в кутийка-сърце! :ieeee: :sbear: :ieeee: :sbear: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Благодарности

Мнение от zeleno »

Отдавна не се бях радвала така на рози :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Хиляди благодарности на Лили , че организира и на  Ава_и_мама , че ги достави :!: :!: :!:
:tzeluvka: :tzvetentze: :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

"Патерицата" на моя РД се оказа дълга над цяла седмица. :D
Отново имах трепетното преживяване да разопаковам парченце по парченце всяко залепено тиксо, да отделям за повторна употреба мехурести найлони и едно по едно да вадя изненада след изненада.
Има шише огнена вода с лепенка "За Сашко!". Веднага му позвъних да го питам днес къде е на работа и да заръчам, като се прибира довечера в 9, първо на моята врата да звънне, за да му дам армагана.
Бях решила, ако пратката е с цветя, да ги върна обратно, но цветето е само едно. Една прекрасна малка есенна кралица с цели 3 топки - листенца отвън старо злато, отвътре бакърено-червеникаво! :slove: Сега я разгледах под листата. Не е една! В транспортната малка саксийка са цели три корена!!! :o Не, :sneee: няма да я връщам! :sneee: :sneee: :sneee:
Следва джиджената торба с други изненади.
Страхотна картичка с толкова мили пожелания! :sheart: :sheart: :sheart:
Бутилка с някогашните "лимонадени" закопчалки с огнена вода, не пише "За Сашко!" и значи остава за мен. :lol: Голяма червена кутия пълна с... цяла фотосесия! :shock: Да! Кръгли, квадратни, правоъгълни бисквити, всяка завързана с розова панделка в целофанена торбичка, богато и цветно украсени с рамки от фонданов крем на цветенца и вътре в рамката... по една снимка - наша бабешка милост от различните ми незабравими гостувания на козлодуйската форумна група.
Ето за това трябва да направя една фотосесия на толкова необичайните бисквити. (Без да съм сигурна как ще успея... :sthinking: Но няма да си простя, ако не опитам.)
Благодаря ти, pepelqshka71, благодаря ти, мила Вили!!! :sbear: :sbear: :sbear: Зарадва ме безкрайно много! И аз те обичам! :liubov: :gush: :tzeluvka: Хубавото винаги е навреме, само лошото винаги идва не навреме.
Ти направи 20 ноември слънчев от щастие като 12 ноември!!! :ssun: :sheart: :ssun: :sheart: :sdance: :ssun: :sheart: :ssun: :sdance: :ssun:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Ето и фотосесията. :lol:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Чете се - "За Сашко!". :lol:

Изображение

Изображение

Други блестят от целофана при светкавицата и нищо не се вижда, но тук мааалко се вижда.

Изображение

Изображение

Изображение

Картичката е датирана с 12 ноември 2018 г.. Службата не може да се отложи, празникът може!!! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:

Изображение

Благодаря ти, Вили!!! :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1879 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Мери, заслужаваш доза щастие всеки ден :liubov: . Забавих се с подаръка, защото трябваше да изчакам Рая да си дойде в петък. Помоли да участва и тя в подаръка (малката кутуйка при бисквитите). Идеята за бисквитите беше на Сашко, а Влади те поздравява с огнената вода. Праща специални поздрави на Сашко и Ани, а за теб целувки. Чакаме с нетърпение новата година да си организираме пак среща с теб.
Обичам те и :tzeluvka: :gush: :skiss: :sbear: :ssvirka: :sheart: :sdrink: :sdance:
Заслужаваш всеки ден да ти е празник :liubov:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Вили, предай на Рая, че нейният козлодуйски чан от малката червена кутия ще се включи в новогодишната украса. :D :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: Благодаря на детето! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”