Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Asarina »

Мери, аз също ти благодаря! Наистина безценен спомен от нашата среща и докосването до Миланската скала! :liubov: :gush:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Kaira »

:ieeee: Мария, благодаря ти от сърце за картичката! :tzeluvka: Много приятно ме изненада! :dovolen: :sheart:
Пожелавам да се сбъднат всичките ти мечти! :liubov:
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от shoshy »

Днес, около 17 часа ми звънят от Еконт: Имате пратка, но е от вчера, ама е с грешен номер, заради това нямате съобщение. Демек - не сме виновни.
Аз им казвам - нищо не чакам и си мисля как още не съм намерила място за бодливковците и освен това, че вече съвсем съм изкукала :angel2: и не помня че съм поръчвала.
Но все пак отивам е Еконта и какво да видя :o :shock: специално опакована пратка ...от Мария Николова :o .
Мери, :liubov: :tzeluvka: ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за невероятния спомен от твоето пътуване в Италия и прекрасните емоции от Ла Скала!
Не знам с какво съм заслужила такова внимание :oops: , но е чудесен и много красив спомен за прекрасни емоции!
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Благодарности

Мнение от Лакомник »

Мери!Благодаря! :liubov:
Пожелавам ти още много пътешествия и красиви емоции,които да споделяш с нас!💕
"Пътуването - оставя те безмълвен, след това те превръща в разказвач" - Батута
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8501
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 847 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Shami »

Мария,признавам ,че винаги успяваш да ме изненадаш :tzeluvka:
Още вчера след като ми се обадиха от пощата,че имам писмо от теб,познаваме се със служителката и се разбрахме за днес,аз да отида и да си го взема лично,пък и да взема вестниците за Свеки,та от вчера зачетох веднага тази тема,защото ме обзе любопитство. :angel2: :lol:
Четох,четох тука,а и от преди това от твоя разказ за закупените армагани от магазинчето за сувенири,зачаках видимо досещаща се какво ще получа. :lol:Обаче,жената от пощата донесе писмото и вестниците сама,тъкмо тръгвах на там и тя ме изненада.
С такова нетърпение отворих плика,,потрябва ми и ножица,че го и скъсах накрая и изненадата беше пълна,направо заподскачах от радост,ще си имам спомен от Ла Скала.Как изобщо си се сетила,толкова е мило от твоя страна.Знам,че не можеш всички ни да изненадаш ,затова изобщо не се и надявах на нещо,нека има за новите момичета.Но такава радост ми достави,истинска и неочаквана,че нямам думи просто.
Благодаря ти :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Последно промяна от Shami на Мар 27, '19, 10:26, променено общо 3 пъти.
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Благодарности

Мнение от desi_slava »

И аз тук :ieeee: :ieeee:
Мериииии, благодаря ти девойко! :gush:
Уникална, уникална частичка от твоето пътешествие.Ще и намеря специално място в къщи!
Бъди здрава,Мария! :tzeluvka: Започвай планове за ново пътешествие! :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2355 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Нали се сещате, че вече не помня на кого какво съм пращала? :lol:
Но помня че бяха някъде към 38-39-40.
Помня и "технологията". ;)
Първо преписах никовете, които намерих в темата.
После наредих на масата армаганите и ги описах в 6 раздела всеки с бройките му. Шестият беше само 1 бр. :lol:
Написах картончета за всеки брой от всеки раздел. Един от разделите беше просто един лист с програмата на представлението. Страхувах се, че раздавачите може да го смачкат и домъкнах от градинския гараж картонена кутия, в която получих репродукция на картина. Нарязах картонени подложки за програмите и останах доволна от осъществяването на хитрата си идеята .
Само след минута измислих, че картички и програми ще пращам в пликове, подплатени с "мехурчета" и махнах картоните. Преброих колко такива пликове и марки ми трябват и отидох да взема. Да, ама не съм броила както трябва и ходих за още х 3. :lol: :lol: :lol:
И всяка готова и адресирана пратка веднага отмятах в списъка. За раздела, който в плик не се побира, измислих три варианта на "защитната" опаковка, докато се спра на най-хитрата. :hihihi:
Така моята благодарност :gush: :tzeluvka: :liubov: за вашето съпричастие живя в душата ми, докато измоля и последния адрес и докато изпратих и последната пратка.
А сега се вслушвам в "ехото".
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от jesi »

Тази сутрин си мислих за една мила женичка,а на обяд о,Боже,имам си подарък от тази същата мила женичка!Благодаря,много ти благодаря,мила Мери!Винаги успяваш да зарадваш човека!
Мили Боже,дай крепко здраве и дъъъъълъг живот на тази мила и невероятна жена!
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от shoshy »

Мери, още малко ехооо! Благодаря за прекрасната картичка :tzvetentze: :tzeluvka: .
Пожелавам ти още много такива емоционални пътувания и чудесни преживявания :gush: :liubov: !
Аватар
Milena Orchid
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Ное 26, '09, 18:09
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Re: Благодарности

Мнение от Milena Orchid »

Мила Мери, благодарим ти за подаръка! :tzeluvka: Бъди все така жизнерадостна и усмихната, и започвай да планираш новото пътешествие! :tzvetoman:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”