Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Обичам те Щедро сърце. И да знаеш, че мислите ми за теб в никакъв случай не са губене на време. Мислите ми за теб са като за най-скъп приятел. Да си изкараш прекрасно на "Ласкалата". Да пийнеш едно вино и заради мен в антрактите и да снимаш много. Чакам с нетърпение репортажа ти :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Ив ( iv.tarlen) :liubov: Благодаря за радостта, която ми донесе днес. Големи прегръдки и целувки за теб :gush: :tzeluvka: :tzvetentze: . Насадих и съм взела мерки, както препоръча.
ПОздрави и бъди здрава :sbear: :sbear: :sbear:
:ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh: Ще се фукам това лято :ieeee: :ieeee: :ieeee:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2421 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Вили, Ани и Сашо много се зарадваха, че си се сетила и за тях мартенички да сложиш! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Благодарности

Мнение от iv.tarlen »

Ема-а-а, ММ каза, ами тя един камион да ти беше пратила за по-сигурно.Много ти благодаря, ще търся вариант за реванш!
Да ви кажа на ушенце, ММ от толкова много поръчки, взе доста да се сближава с девойките от Еконт :hmmm: !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2421 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Днешните си благодарности трябва да започна още от снощи.
Прибира се семейство от горния етаж, спирам ги да изчакат и ги оставям, докато се върна с букет нарциси. :D Тогава виждам, че Силвия държи наръч опаковани по едно лалета. Управител е на тукашната Билла и се е подготвила за днешния ден. :nod: Бебето Митко вече е на 4 години и свенливостта му толкова е намаляла, че ми поднася едно лале - той ми го е избрал! и за пръв път ми про-го-ва-ря "Заповядай"! Благодаря на порасналото ми момче!
Сутринта едва не ритнах вън пред вратата саксийка с розов ароматен зюмбюл. :angelche: Безпогрешно се сетих, че това е "честитката" от Ани и Сашо. :lol: :ieeee: :ieeee: Благодаря ви! :gush:
Есемес ме праща в Еконт, а долу пред входа вече ме чака куриера на Еконт с втора пратка.
Едната се оказва от НаталиГ, с която отдавна не сме се "срещали" тук. Изпраща ми лятна блуза, цялата с рози - като на някоя първа розарка! И едно мило писмо, написано направо на коляно. :lol: Благодаря ти, Натали, че си се сетила в далечната Испания за мен! :sbear: :ssvirka: :ieeee:
Другата пратка наистина ме шашна и ме накара да се замисля, изчервявайки се :sblush: :sblush: :sblush: какво ли впечатление съм създала у miltOoonia, за да ми прати не едно, а две шишета алкохоли. Като ги плещя какви ли не, пада ми се сега да се червя...
Че и мезе една "петала" за алкохолите сложила. Мярна ми се една мимолетна мисъл, че може да иска да залитам опиянена и да се кача в друг самолет, но няма го майстора! :swink: Веднага ги върнах в кашончето и ги оставих в градинския гараж - далеч от очите ми - да чакат завръщането ми. Не така коварни са другите дарове - кутия Merci, :potekoha: осмомартенска картичка, :sbear: мартеница Пижо и Пенда и опаковка хемерокалис за новата хемерокалисова полянка № 2 - Bestseller!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Само наполовина красив да е, колкото е на картинката, пак ще е най-големия красавец!


Благодаря ти, Миленче! :sbear: :ssvirka: :ssun: :slove: :ssun: :sflower: :smusic:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1925
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: Благодарности

Мнение от miltonia »

Мария Николова написа: Мар 8, '19, 13:32
Другата пратка наистина ме шашна и ме накара да се замисля, изчервявайки се :sblush: :sblush: :sblush: какво ли впечатление съм създала у miltOoonia, за да ми прати не едно, а две шишета алкохоли. Като ги плещя какви ли не, пада ми се сега да се червя...
:ieeee: Само наполовина красив да е, колкото е на картинката, пак ще е най-големия красавец!
Ама, Мери, караш ме сега да се оправдавам засрамена. :oops:
Това, скъпа, не е алкохол, това е мааалко еликсир да тушираш предсценичната треска. :hihihi:
Много предвидливо си си оставила за след завръщането си, в случай че наистина те накараме да пееш арии, ще ти потрябва. :liubov2:
Дано хубавите изненади да продължат през този празничен ден! :ieeee:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2421 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Аз че ще пея арии, Миленче, ще пея! :daaa: Мислете му вие как ще се спасявате! :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Благодарности

Мнение от kim »

Благодаря ти miltonia за усмивката, която ми подари днес. :tzeluvka:
За мартеничката и картичката с милите пожелания (направо си ме отразила :dovolen: ),
а мартеничката ще си я сложа, защото още не съм видяла щъркел. Благодаря ти!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Гео, граф »

miltonia написа: Мар 8, '19, 14:17 ............
Тагвам те, за да ме видиш, Милтония :nod: ! След неколкодневно скитане от офис в офис мартеничката ти вече е при мен :ieeee: :ieeemyzh: ! Благодаря ти за жеста, мила :sbear: :skiss: :slove: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1925
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: Благодарности

Мнение от miltonia »

Мдаа-м...Еконт удари в земята Български пощи! :evil: То щъркелите ще долетят и свият гнезда преди мартеничките да стигнат до вас! :lol: Дано със китките да не се мотаят така.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”