Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Велева
Дълго кафе
Мнения: 118
Регистриран на: Ное 6, '18, 19:41

Re: Благодарности

Мнение от Велева »

Мария Николова написа: Дек 21, '18, 15:13 Благодаря на Veleva, :sbear: която отскоро е Велева, и на г-н Велев :sbear: за голямата изненада, донесена от куриера!!!
За пръв път виждам такива весели плюшени "чорапи"! :o С цвят на презряла вишна и бели звездички. А вътре целите в бял "астраган". Няма да ги сваля от краката си! :sdance: :sdance: :sdance: Особено както климатикът ми получи "умствено разстройство" след спиране на тока. Работи на празни обороти. :hihihi:
Свещ във форма на хижа, свряна под една зелена елха, побеляла от сняг, една елхова играчка, и картичка с думи, които топлят повече от необикновените чорапи! Благодаря ти, Галя! :sbear: :skiss: Благодаря ти, г-н Велев! :sbear: :skiss:
А бонбоните да не са ги изяли в Еконт??? :D Мери, приехме те в сърцата си,там си завинаги. Бъди жива и здрава.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Благодарности

Мнение от kim »

Daniela Pargu така да ме изненадаш! :dovolen: Ти си, нали? :liubov: :gush: :tzeluvka:
Благодаря ти! Днес цял ден се чудя каква пратка имам, като не очаквам
и три пъти правих опит да я взема, но се отказвах заради дългите опашки.
Чуденето продължи и когато я взех :hmmm: Непознат подател, но града ме подсети. :liubov:
Благодаря за пожеланията, нека ти се връщат на теб и твоите близки. Бъди жива и здрава
и весело изкарване на празниците! :tzvetentze:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1009 пъти
Получил благодарност: 2306 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Галя, "Трюфелите" са фантастични, :potekoha: но ги скрих до "Моцарт" от себе си.
Жабуркам се с лечебна отвара и чакам да ми мине една болезнена "торбичка" между венеца и бузата. Не, че сега гладна стоя. Но ... боли. :snif: Само да мине веднъж и гледай тогава за колко време изчезват! ;) :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Благодарности

Мнение от clock »

:dovolen: Мария, хубаво ми е, че съм успяла да те зарадвам :sbear:
radoctina69
Кафевар/ка/
Мнения: 792
Регистриран на: Апр 1, '13, 11:25

Re: Благодарности

Мнение от radoctina69 »

Мария,благодаря за красивата картичка и прекрасните пожелания! :sheart: :tzeluvka:
Бъди здрава и щастлива ! :gush:
Весели празници! :liubov:
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3452
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 230 пъти
Получил благодарност: 115 пъти

Re: Благодарности

Мнение от polyabs »

:liubov: Благодаря за прекрасните пожелания Мерко и за милия жест много ме развълнува. Картичката е поставена на видно място на секцията и ще стои там да и се радвам :) :gush:
Желая ти здраве, много усмивки, топлина и споделени моменти с любимите хора и цветя!
Изображение
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mileni »

Мария,благодаря за картичката и добрите пожелания :tzeluvka:
Много ме зарадва!Дойде в момент,когато съм се оклюмала малко.
Да ти се връща добрината и милите пожелания! :liubov:
Благодаря от сърце!
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1009 пъти
Получил благодарност: 2306 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Mileni, радвам се, че картичката е пристигнала в ръцете ти преди Голямата Коледна Ваканция :evil: на Бг.Поща! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Никога не съм чакала на такава дълга опашка пред Еконт! Докато стигна да влеза вътре, опашката вън стана двойно по-дълга!!!
Благодаря на Либрето :sbear: :skiss: за картичката с най-добрите коледни пожелания в колета с прекрасен шал в бананов цвят и за сладкото изкушение!
Вече мисля за нов тоалет, подходящ за шала. :liubov2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31670
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1009 пъти
Получил благодарност: 2306 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на polyabs за коледната картонена торбичка, с написани на нея благопожелания, в която се е сгушила красивата коледна червена мекичка :D торбичка, пълна с весела новогодишна "2019 г." бисквитка, красива елхова играчка за украса, вкусни слади и... :potekoha: :potekoha: :potekoha: Благодаря, ти момиче! :sbear: :skiss:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
elena kirilova

Re: Благодарности

Мнение от elena kirilova »

Мерииии,благодаря ти мила :tzeluvka:
не ме забравяш,вече колко години подред :tzeluvka:
благодаря ти
Нека Господ те възнагради за добрината ти!
Нека бъде годината - 2019 ! незабравима,вдъхновена ,с много енергия и най вече здраве
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”