Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря, Графиньо, :gush: значи не съм объркала адреса ти. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Благодарности

Мнение от Димана »

Ех, Мария Николова... Припомни ми за времето, когато чантите на пощальоните пращяха по шевовете от писма и картички с красиви пожелания. Мария, благодаря ти за хубавите наричания. Да ти се връщат. Амин!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на radoctina69 за сърдечните благопожелания и красивата картичка! Радост, голяма радост ми достави! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на Клокчето за пратката с "книги", :sthinking: :swonder: :sdull: в която няма никаква книга! :sgiggle: :srofl: Еконт отказват да определят с общото "подарък". ;) Може да пишеш "косачка", но не и" подарък". :hihihi: Ако пишеш "Напитка", може случаааайно ;) пратката да се изгуби. :evil: А кой ще си сложи главата в торбата за книги? :hihihi:
Лили, чантичката ще си я нося през рамо и всички да се пръскат от завист, като гледат пъстрия папагал и розените орнаменти! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: :tzeluvka:
Благодаря ти за аромата на Син ирис!!!
Благодаря ти за топлите пожелания и картичката :sheart: - много я харесвам!
Нямам думи за Российская Корона, само като гледам този кардиналско червен цвят - трябва да е, сигурна съм, че е истински елексир! :angel2: :angel2: :angel2:
Обожавам и музиката на Моцарт, и бонбоните с неговото име :smusic: :ssvirka: !!!

Благодаря ти, Лили! :sbear: :skiss: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на Veleva, :sbear: която отскоро е Велева, и на г-н Велев :sbear: за голямата изненада, донесена от куриера!!!
За пръв път виждам такива весели плюшени "чорапи"! :o С цвят на презряла вишна и бели звездички. А вътре целите в бял "астраган". Няма да ги сваля от краката си! :sdance: :sdance: :sdance: Особено както климатикът ми получи "умствено разстройство" след спиране на тока. Работи на празни обороти. :hihihi:
Свещ във форма на хижа, свряна под една зелена елха, побеляла от сняг, една елхова играчка, и картичка с думи, които топлят повече от необикновените чорапи! Благодаря ти, Галя! :sbear: :skiss: Благодаря ти, г-н Велев! :sbear: :skiss:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Стенният ми календар за 2019 г. вече пристигна! По традиция Blush ми го избира и всяка година 12-те листа са с красива снимка на къщи със старинна архитектура. Следва прехвърлянето всички нанесени важни бележки по сегашния календар, върху новия. :mrgreen: Благодаря ти, Злати! :liubov: :gush: :tzeluvka:
Едва красива картичка от четиримата с обич на четвърта степен :sheart: :sheart: :sheart: :sheart: и прочутите месни деликатеси, майсторско производство и опаковка на НМ! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
И една бутилка точно в десетката! Всяка глътка ще е за вашето здрави, Злати! :sdrink: :sdrink: Благодаря ти! :sbear: :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Благодарности

Мнение от макс »

Мерка много много ти Благодаря за прекрасната изненада ,много красива картичка със страхотни пожелания ,вчера я получих и много ме зарадва защото имах много тежък :eeeh: :snif: и черен ден,докато четях пожеланията минах в друго измерение по светло някак си слънчево и красиво,стана ми толково мило и хубаво .Благодаря ти миличка за вниманието :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :gush: :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Дано съм помогнала да загърбиш тежкото, Еви! :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1434
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 299 пъти
Получил благодарност: 433 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Ема »

Мария, трогната съм от страхотната изненада и прекрасните пожелания!
Ти си един невероятен човек!
Бъди много здрава и все така силна и раздаваща се, и все така заразяваща с добротата си :tzvetentze: :tzeluvka:
Весели празници :liubov:
Neli
Кафевар/ка/
Мнения: 839
Регистриран на: Яну 30, '11, 15:15

Re: Благодарности

Мнение от Neli »

Мария,благодаря за прекрасната картичка и хубавите пожелания!Бъди още дълги години жива и здрава!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”