Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4383
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1974 пъти
Получил благодарност: 691 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Emilly1212 »

Днес и аз бях невероятно приятно изненадана от чудесната картичка с толкова мили и красиви пожелания от Мария! :liubov:
БЛАГОДАРЯ мила Мария, благодаря от сърце! :gush:
Бъди жива и здрава, ти и любимите ти хора, нека всяко твое добро, се върне умножено при теб! Весели празници! :tzeluvka: ❤❤❤
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
bell

Re: Благодарности

Мнение от bell »

Днес пощата ми бе пълна с прекрасна изненада!
Няма нищо по-хубаво от плик, залепена марка и красива картичка, пълна с най-хубавите пожелания!
Да ти се връщат стократно, Мария!
Бъди здрава, щастлива и нека новата година бъде шарена, цъфтяща, слънчева и много усмихната. Гоооолямо гуш от мен :sbear: :slove: :sbear:

Изображение
Deleted User 3996

Re: Благодарности

Мнение от Deleted User 3996 »

Мария, Благодаря ти!
Трогнат съм от картичката.
Нека и твоето сърце е изпълнено с топлина през студените дни !
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Kaira »

:ieeee: :ieeee: :ieeee:
Благодаря ти мила Мария, :tzeluvka: от сърце за красивата картичка и най-хубавите пожелания за здраве, късмет и любов! :liubov2:
Да си ни жива и здрава още мнооого години! Късмета, любовта и щастието да са вечни твои спътници! :gush: :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Щастлива съм, че съм ви зарадвала, мили мои форумни другарчета! Това исках. :daaa: И ви благодаря сърдечно за ответните благопожелания! :gush:
Като гледам тук и ЛС, много малко са тези, които са си получили честитките. Пощата ме разочарова... от понеделник днес вече всички трябваше да са пристигнали. :snif:
Някой трябва да издърпа ушите на пощата! :svekurva:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 338 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Di_Va »

Мила Мерко, :liubov: благодаря ти за прекрасните пожелания, толкова топлина и радост носят твоите картички :tzeluvka: ! Да ти се връщат стократно добрините, с които ни наричаш! Бъди здрава и имай една щастлива, спокойна и усмихната година! :tzvetentze: :liubov2:
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Благодарности

Мнение от jesi »

Иаз,и аз си получих моята.Синът и снаха ми ми я донесоха.Питат ме от кого е/те не познават такъв човек/.Отговорих им от един невероятен човек,който умее като никой друг да зарадва мнооооого хора.Разказах им малко нещо за теб,а те казват,мале,малко са такива хора и са прави.
Жива и здрава да си,Мария,с това голямо твое сърце ,заслужаваш най доброто и аз ти го желая от сърце!Весели празници!
Гале

Re: Благодарности

Мнение от Гале »

Отварям пощенската кутия, за да изхвърля рекламите и Оооо ...изненада. :shock:
Голям плик с красива картичка и още по-красиви пожелания.
Благодаря, Мерко!❤️
За голямата радост и любов, която даряваш!💋
И през новата година:
Да е Светлина в душата ти!
Да е Слънце по пътя ти!
Да е вдигнато Челото ти!
Да тежи Думата ти!
Да е Огън в огнището ти!
Да са от Радост сълзите ти!
Да цъфтят цветята и много радост да ти носят!
Прегръщам те!👩‍❤️‍💋‍👩

Изображение
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Благодарности

Мнение от bouquet »

ММ ми каза, че пристигнало писмо от Нова Загора. Най-рано в събота ще мога да го видя, но не се съмнявам от кого е!
МАРИЯ, благодаря ти от сърце! Много си мила! Да ти се връщат стократно жестовете, които не спираш да правиш!!!!
Изображение
Търся добри хора
Рая

Re: Благодарности

Мнение от Рая »

Мария, благодарение на теб ще изпратя годината с усмихнато лице и изпълнено с благодарност сърце!
Няма по-голямо щастие от това да разбереш, че друг е отделил от времето и е посветил част от душата си, за да ти донесе радост и да ти пожелае новата година да те обсипе с дарове!
Да ти се връщат стократно хубавите пожелания, Мария!
Да си жива, здрава, все така усмихната и лъчезарна, всеки ден да ти носи радост, удовлетворение и щастие, и всичко, което си пожелаваш - Да бъде!
Весели празници! Честита и благословена да си, прекрасна и неповторима Мария!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”