Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4437
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2073 пъти
Получил благодарност: 960 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Polin »

Благодаря ти Марги :tzeluvka:/ маргото/ за прекрасния бръшлян и компания :o :ieeee: :ieeee:
Направи ме щастлива :liubov: :tzvetentze: :tzvetentze: Дано и цветенцата бъдат щастливи при мен :sheart:
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4437
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2073 пъти
Получил благодарност: 960 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Polin »

Максче :tzeluvka: :gush: , благодаря и на тебе, мила, за прекрасните изненади
покрай великолепния хемерокалис :ieeee: :ieeee: :ieeee:С нетърпение чакам пролетта да ги видя цъфнали ;)
:tzvetentze: :tzeluvka: :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на Либрето за страхотната изненада! :sbear: :sdance: :sbear: :sdance: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Polin, такива хубави цветя си ми пратила за хемерокалисова полянка № 2, :potekoha: :potekoha: за нарцисовата лента. :liubov2: :ieeee: Благодаря ти, момиче!!! :liubov: :gush: :tzeluvka: Благодаря ти и за шаренолистното! :ieeee: :potekoha: :ieeee: Само голямата ароматна йонотера е преуморена от пътуването, но при мен си цъфти дето не я сееш. :hihihi:
Бягам долу китки да садя! :mrgreen: :ieeee: :mrgreen: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4437
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2073 пъти
Получил благодарност: 960 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Polin »

Мери, за нищо :tzeluvka: :tzvetentze: :tzvetentze:
Удоволствието е мое :daaa: :liubov:
:tzvetoman:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Получих еконтски есемес за 3 пратки. Първо пъхнах в джоба телефона и монета 2 лв. за такси. Взех и 2 големи торби от Билла. Но свърнах към моята подстригвачка първо да оправя фризурата. Празнично фризирана, в торба можах да сложа само малкото пакетче от пратката с броя 2.
Таксито ме докара до входната врата и едно по едно качих до вратата си 4 броя. Първо изкачих най-тежката към 6 кг. опакова.
Започнах по азбучен ред.
Разопаковах заедно с изпращача изминах - тиксо по тиксо, от последната лепенка, до първата - всички стъпки на опаковането. Амбалаж за повторно ползване всякакви уплътнения, амбалаж за хвърляне.
Мисълта ми е с мислите на изпращача и това е смисълът, сърцевината на изпращането на подаръци! :sheart: :sheart: :sheart:
И идва мига на разкриването. :ssvirka: :slove: :sdance: :sheart:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Blush, Злати, само ти имаш представа колко много ме зарадва картината с прекрасния бял кон зад леха с цветя, на фона да тъмната гора!!! Толкова е красив, мечта! :sheart: Вече му намерих място. Ще замени графика "Резонанс" до друга картина от теб - есен край канал в Амстердам. Радвам се, че си била в Будапеща, мила! Каза ми го малкото пакетче. Връщаш ми спомена от двете ми пътешествия до там в младите ми години. :ieeee:
Стопли ме картичката ви, благодаря на четирима ви и нека да сте здрави, до уши усмихнати и радостта да има свой дом в сърцата ви!!!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Маги, :sbear: Маги, :sbear: Маги! :sbear:
Познай с какво съм облечена. :swink: Боже, толкова съм достолепна с тази жилетка! :smakeup: :ssvirka: :sdance: Стягай се за срещата на 24.ХІ.! Тази жилетка заслужава да бъде видяна от целия форум! Как да ми върви писането, като ставам час по час да се огледам с нея още веднъж. Много, много ти благодаря - и за нея, и за моите изкушения, и за хубавите пожелания!!! :ieeee: :ssun: :ieeee: :ssun: :ieeee: :gush:
Здраве, късмет, благополучие и любов за теб и всички твои хора! :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на miltonia за голямата изненада!!! :liubov: :gush: :tzeluvka:
Добре че още не съм изхвърлила торбичката от кошчето на терасата. Ще извадя ламаринения пепелник и ще го върна на мястото му. :nod: Очаквах пепелник, а то... то се оказа керамична арт саксия-кошница със засадени мини-традесканции, сред които препускат два коня и жълтеят 2-3 тикви. Това от едната страна на дръжката на кошницата. От другата страна се разполага мини-фикус. Е, това е много идеен подарък! :sbear: :ssvirka: :ieeee: А за бонбонените "уплътнения" да не казвам... Отварям второто "уплътнение" - подредено по същия начин като първото. Разбрах намигването - така са четирите "уплътнения"! :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle: Опа! Вече са само 3! :srofl:
Благодаря ти с много обич от все сърце, Миленче, че стана част от празника ми!!! :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Поантата на празника ми беше невиртулната ни среща с голямата градска Донка Тодорова на тортичка, глътка за блясък в очите и сладки приказки. Благодаря ти, градска! Благодаря ти и за прелестното букетче, скътано в кутийка-сърце! :ieeee: :sbear: :ieeee: :sbear: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”