Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2766
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: Благодарности

Мнение от vladislava78 »

Мери :tzeluvka: огромно благодаря за поредната ти щедра изненада! :gush: :tzvetentze:
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, че потвърди, Влади!
Как иначе, нали точно възхищението от твоите хемета рози идеята за конкурса за хемерокалиси! :ieeee: :ieeee: :ieeee:

Май ще трябва да проверя колко хора са си получили пратките, че Еконт не винаги праща sms и може в някой офис още да стои не взета пратка. :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на мечтица за размяната на хемета! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Ще ги настаня в хеме полянка № 2. :angelche: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
Оленка, благодаря ти и за руските подаръци! :gush: :liubov: :tzeluvka: Сладкото Вдохновение наистина е вдъхновяващо!!! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Nini, Nini, Nini!!! Благодаря ти за прекрасните изненади! Хемето, което нямам, божура и... връщането към старата любов :slove: - амарилисите! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: :ieeemyzh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 740 пъти
Получил благодарност: 1190 пъти

Re: Благодарности

Мнение от мечтица »

:tzeluvka: :tzvetentze:
Мария Николова написа: Сеп 21, '18, 11:55 Благодаря на мечтица за размяната на хемета! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Ще ги настаня в хеме полянка № 2. :angelche: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
Оленка, благодаря ти и за руските подаръци! :gush: :liubov: :tzeluvka: Сладкото Вдохновение наистина е вдъхновяващо!!! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Мерии,да те е сладко,съжалявам че нямаше как да те пратя сладолед. :snif:
Честит ти е последния Имен ден! :sbear: :sflower: :tzvetentze: :tzeluvka:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7651
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2125 пъти
Получил благодарност: 1202 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Мечтице, Оля, огромно, огромно БЛАГОДАРЯ за приказните изненади :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Копирам тук изпълнената със сърдечни благодарност картинка от поста на Оленка,

Изображение

за да ми помогне да изразя голямата си благодарност към Златка Трънова за сладките й изкушения, които ще пратят нагоре килограмите ми и за светлината и хубавхубав-ите от Грийни!!! (На френски бонбон значи хубавхубав. :lol: )
Благодаря ви, момичета за радостта, която ми доставихте!!!
И то точно в днешния толкова объркан ден! :ufff:
Синът ми си промени плановете и останах без изпълнител на премахването на ябълката днес, а не някой ден. Куп хемета чакат в мазето да им направя полянката...
Едната ми резерва е на работа. :snif:
Сега надеждите ми са във втората резерва. Жена му веднага го сръчка по телефона. Чакам да се накани - я след 5 минути, я след два часа... Сега ще му опаковам едно парче от сладостите на Златка - бонус към благодарностите ми. :angelche: Освен последните ябълки от последната реколта в 2-3 щайгички. ;)
Още веднъж ви благодаря за елматериалите, :lol: както пише на товарителницата!!! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Благодарности

Мнение от Лакомник »

Току що се прибирам от чужбина и бързам да благодаря!
Мария,благодаря💕Твоята изненада ме намери на хиляди километри от тук!
От все сърце ти благодаря за радостта,която ми подари отново :tzeluvka: :tzeluvka: :ieeemyzh:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Много да ти цъфтят и растат и ти да подаряваш! :daaa: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
misty
Виенско кафе
Мнения: 383
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:29
Местоположение: Казанлък

Re: Благодарности

Мнение от misty »

Благодаря ти Мария :tzvetentze: Отново успя да ме изненадаш. Ама спри се бе жена, това, което подаряваш , ние едва успяваме да засадим :nod:
http://ytsim.snimka.bg/flowers/terasa-2011.593147" onclick="window.open(this.href);return false;
http://ytsim.snimka.bg/europe/deutcshland-2011.596227" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”