Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Neli
Кафевар/ка/
Мнения: 839
Регистриран на: Яну 30, '11, 15:15

Re: Благодарности

Мнение от Neli »

Илианче/Илиана 59/,благодаря !!!
Аватар
gabi123
Кафе машина
Мнения: 3943
Регистриран на: Юни 26, '11, 11:30
Дал благодарност: 40 пъти
Получил благодарност: 56 пъти

Re: Благодарности

Мнение от gabi123 »

:ieeee: Благодаря ти gung, :tzeluvka: :tzeluvka: :liubov: за щедростта и вниманието и прекрасните цветя!!! :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31642
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 966 пъти
Получил благодарност: 2178 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Ако 24 май ти е професионален празник, ти се пенсионираш, празника ти - не.
Благодаря на голямата градска, че е запомнила и звънна да ми честити непенсионирания ми празник! :gush:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7643
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2101 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Огромно благодаря на илико за изненадата. Илико :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :gush: :gush: :gush: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
:svekurva: :svekurva: :svekurva: и защо си поела куриерските, ААА? Не може така :nod: .
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
mds777
Баш кафе майстор
Мнения: 2396
Регистриран на: Мар 9, '13, 15:11
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 114 пъти
Получил благодарност: 154 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mds777 »

Благодарности на илико! Поела си и куриерските, защо!!! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
илико
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1378
Регистриран на: Яну 30, '11, 21:28
Местоположение: Варна

Re: Благодарности

Мнение от илико »

Реших да ви изненадам без конкретна причина :liubov:
radoctina69
Кафевар/ка/
Мнения: 792
Регистриран на: Апр 1, '13, 11:25

Re: Благодарности

Мнение от radoctina69 »

pepelqshka71 :tzeluvka: :gush:
Благодаря за вниманието и отделеното време :liubov: :tzvetentze:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7643
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2101 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Радост, за мен беше удоволствие да се чуем :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31642
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 966 пъти
Получил благодарност: 2178 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Мило artistче, прекрасните кралици на есента бяха така добре опаковани поименно и колективно, че не са усетили пътуването!
Сега пълния доклад.
Веднага отидох в офиса, т.е. на опашката пред офиса в най-голямата тарапана. Прегледах съдържанието и разбрах, че ми трябват 8 (осем!!!) саксии. Имам 2, значи търсим 6. Измервам - 22 см. По комшийски със селинджър премяната отивам на Промо-то - виждали са ме и с рокля, знаят, че имам и прилични дрехи. ;) Меря - нямат по 22 см., само по 25. 6 секунди разсъждавах да се връщам ли да се преоблека, за да ида на пазара :?: Ами, там никой не ме познава, няма време! Със същите одежди намирам в магазин на пазара, точно пред пиацата, шестте саксии, вземам една нова лопатка, защото имам 2 ръкохватки и 2 лопатки, вземам и 2 торби почвена смес и се мятам на едно такси. Таксито е на същата фирма, в която е моето момче Здравко. Заръчвам на момичето-шофьор поздрави за Здравко от бабата, с която ходи до Дулово. "Ама ти ли си?" Детето ми вкара в двора двете торби тор. Пробивам дупките на новите саксии и, аха, да започна, решавам да проверя все пак моите кралици точно в 22 см. ли са засадени.
В 25! :ufff:
Пак отивам в Промо-то и се връщам с наистина подходящите саксии.
Перипетиите са просто да знаеш какво да очакваш, когато пораснеш колкото мен. :hihihi: :lol: :hihihi: :lol:
Като се започна пробиване на нови дупки, копаене на пръст, добавяне на купешката смес, бъркане (в едно пластмасово корито на 2 пъти и артиса 4 лопатки материал) и разбиване на бучки, трошене на керемидки за дупките и накрая се стигна до същинското засаждане. В 17 ч. най-сетне свърших. Първо отлепвах самазолепващото се етикетче с името и обясненията за формата и колора, залепвам го на празната саксия и обикалям с тиксо. Готовата саксия поливам обилно - да се напълни подложката, което става със 7 шишенца по 350 гр.
Всички кралици са наредени на работната маса под навеса. Ще останат там до петък. Тогава ще ги наредя на мястото на моите, които вече е време да пренеса на терасата.
Като пръскам старите, ще пръскам и нови кралици. :daaa:
Много, много, много ти благодаря, Ани! Гууууш!!! :sbear: :sbow: :sbear: :sbow: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dung
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1782
Регистриран на: Апр 16, '15, 15:04
Местоположение: Раднево
Дал благодарност: 166 пъти
Получил благодарност: 149 пъти

Re: Благодарности

Мнение от dung »

Благодаря на Златка Трънова за: търпението, времето, което си загуби заради мен и подаръка. :tzeluvka:
Обаче повече няма да й ходя на гости! :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”