Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Благодарности

Мнение от ivanina »

Алина, съжалявам за случилото се ! :eeeh:
Добре, че е минало леко- без нараняване и тежки контузии
и си се възстановила бързо. :dovolen:
Никой не е застрахован, на всеки може да се случи... :snif:
Това, което са видели очите ти, когато си дошла в съзнание е
- реалната човешка доброта- неподправена, безкористна...чиста.
...непознати хора, се опитват да спасят пострадал,
без да се афишират лични данни, за обратна връзка.
...не можеш да намериш хората да благодариш...
Направеното от сърце добро е освободено от очакване за гръмки благодарности. :hmmmmmm:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 770
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 113 пъти
Получил благодарност: 25 пъти

Re: Благодарности

Мнение от maranta »

Dewina написа: Мар 23, '18, 12:22 Продавам много изгодно 3 шевни машини, които са купени в Германия, но вече ми станаха много (имам още 3, а нямам място).
В цената им е включeна само цената, за която са купени, транспортните Германия-България поемам аз.

1. шевнa машинa AEG - работи перфектно, купена от един възрастен немец , които влиза в старчески дом - 60 lv

2. шевнa машинa Toyota - чисто нова, разопаковах я само да я изпробвам - 160 lv

3. оверлог шевнa машинa Singer - почти неупотребявана - 150 lv

...ще се радвам, ако ги ползва някоя сръчна българка :liubov:
Моля, пишете ми на лични.
maranta написа: Мар 23, '18, 14:00 Бих искала АЕГ-то :)
Мила, Девина :tzeluvka:
Просто подскачам тука от радост :ieeemyzh:
Машината е в отлично състояние! А и беше толкова грижливо опакована, като истински подарък, с картичка и пожелание :sheart:
Изпробвах я с първото, което ми попадна – един ръкав от тениска(еластична) – шевът е перфектен! Тепърва ще разучавам, какво още може :nod:
Едва ли отсега нататък ще стана шивачка, но се надявам да ми служи добре, за нуждите на семейството/домакинството. :stiskam:

Девина, мило момиче, днес съм много, много щастлива :liubov2: Благодаря ти от сърце :liubov:

П.П. Никога досега не съм имала собствена шевна машина :|
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Имам си нов кукуряк-красавец! :potekoha: :sdance: :ssun: :potekoha: :sdance: :ssun: :potekoha: :ssun: :sdance:
Прекрасен лилаво-бордо цвят с безкрайно вълнуващо ме тъъъничко бяло ръбче на всяко листенце! :sheart: :sheart: :sheart:
Blush, Bluuuuush, скъпа, благодаря ти, мило момиче!!! :sbear: :sbear: :sbear: :sbear:
И за саксията кукуряк и за лалеената картичка с пролетните пожелания! :tzeluvka:
Нямам търпение да спре дъжда и да настаня красавеца край другите два кукуряка!!!
Пожелавам и във вашата къща днес да грее толкова много радост, колкото ми донесе моето момче от Еконт с предаването на твоя подарък в ръцете ми!
Обичам ви! :sbear: :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Писна ми да чакам кога ще спре проклетия дъжд, грабнах чадъра и изприпках до Еконт за втората си пратка днес.
Никога няма да познаете какво получих. Ни-ко-га!!!
Като извадих пакета от еконтския найлонов плик и измъкнах това, което беше увито в 3 ката едри мехури и непокътнато, ченето ми увисна ей така. :o Не посмях да развържа бялата панделка на прозрачната торбичка и да извадя кутията от фолио с наредените в нея 5-6 от невъобразимо красиви великденски бисквитки на boggy. :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Ето от тези. :daaa:

Изображение

Първата бисквитка е зайче. Ще я видите най-отгоре на снимката - най-дясното, седнало в зелена полянка, с добавена бананова панделка на вратлето. :potekoha:

Изображение

Под горните две успях с кривене и надничане успях да разпозная върху третата бисквитка детско личице, притворило очи от удоволствие - подобна на първата бисквитка на най-долния ред.

Изображение

Втората бисквитка е с кошничка, като на първия ред най-дясната.

Всяка бисквитка е в отделна малка торбичка, завързана с фльонга от канап, отзад с картонено кръгче.
Нали никой не си мисли, че ще ги унищожа?
Не смея да разваля опаковката. Стига ми да си ги гледам и да им се радвам, върнала сто години назад, намираща се в приказна сладкарница, изправена на пръсти, за да виждам на рафта примамливите чудесии - :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha: :potekoha:

Боги, такава изненада, такава изненада!!! :slove: :ssvirka: :sheart: :slove: :ssvirka: :sheart: :slove: :ssvirka: :sheart:
Благодаря ти, мило момиче! :gush: :liubov: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 752 пъти
Получил благодарност: 1206 пъти

Re: Благодарности

Мнение от мечтица »

Искам да благодаря на мило момиче за изненада и радостта коята ми донесе днес. :dovolen:
От сутринта бях в недоумение от получения смс от Еконт с нула стоимост на пратка. :hmmm:
Премислих всичките поръчки,дали не съм забравила нещо.
При отварянето на колетчето,веднага познах виновника на моите терзания,
а после дълго време ходих с усмивка на лице. :liubov:
Боги,благодаря те за изпратената красотата,да си жива и здрава и да продължаваш да създаваш тези прекрасни творения. :tzeluvka: :tzvetentze: :sbear:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Благодарности

Мнение от boggy »

:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
И аз ви Благодаря за подадената ръка :) Радвам се,че сте харесали изненадата :) Желая Ви Весели празници и много здраве :) :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Тутти Фрути, получих новата будлея - страхотно свежо непокътнато растение!
До обед се занимавах с пращането за ремонт на канона, а сега ще чакам слънцето да се извърти от запад към 4-5 часа и тогава ще ида да й избера мястото до кака будлея. Тази пролет за пръв я рязах. Ще направи голям храст. Такъв голям храст след време ще стане и малката будлейчица. Затова ще оставя разстояние между тях към 1.5 м.
Много ти благодаря, мила, за този подарък! :ieeee: :ieeee: :gush: :liubov: :tzeluvka: :ieeee: :ieeee:
Очаквах го, не крия, но това не намалява радостта от това, че ще ми цъфтят два цвята будлеи :sflower: :ssun: :sflower: - кой като мен! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Гео, граф »

Боги, щураче, как ме изненада :o ! Прекрасни! Прекрасни :sstar: :sstar: :sstar: !!!

БЛАГОДАРЯ ТИ, МИЛО МОМИЧЕ :sbow: :sbow: :skiss: :slove: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1437
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Благодарности

Мнение от katina »

И аз благодаря на Тутти :tzeluvka: Много, много ме зарадва :ieeee:
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Магдалена »

:dovolen: Благодаря на нашето бургазлийче Поля! :tzvetentze: :tzeluvka:
Когато очакваш едно, а покрай него получиш изобилие и разнообразие от цветя,
оставаш с отворени уста!! Аз дълго време само зяпах и после се захванах да
разпознавам подарените красоти,грижливо подбрани, опаковани и изпратени
от приятел! Благодаря ти, POLYABS !! :sbear: :sflower: :sflower:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”