Ядоса ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
gospodinov

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от gospodinov »

Чакайте да сложа купата, че тия чашки са много малки :D
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8497
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 837 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Знаете ли много сте прави.Що ли се занимавам с глупости .
Мише :tzeluvka:
Господинов,какво има в пунша,мен от малко ме хваща. :lol:
gospodinov

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от gospodinov »

Shami написа:Знаете ли много сте прави.Що ли се занимавам с глупости .
Мише :tzeluvka:
Господинов,какво има в пунша,мен от малко ме хваща. :lol:
"Пияна жена - весела къща" :D
Последно промяна от gospodinov на Дек 27, '17, 14:40, променено общо 1 път.
Малката Ида

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Малката Ида »

Shami написа:Знаете ли много сте прави.Що ли се занимавам с глупости .
Мише :tzeluvka:
Това ми прозвуча като....тююююю ,да си имам последният акъл!Нищо лично ,просто тактично влизам във шеговитият ви тон! :lol:
bell

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от bell »

Shami написа: Имаше съфорумци мислещи ,че поръчките пречат на развитието на форума.Уважавам тази тяхна гледна точка.Всеки има право на собствено мнение.
Когато се пише ,че искаш да се изкарат поръчките извън форума,че пречат за доброто на форума и даже настояваш за това ,се предполага ,че няма да участваш в такива.
Значи ли, че човек който няма брада е жена?
Шами, няма да вменяваш поведение и да буниш духове. И аз съм на позиция да се извадят поръчките от форума, точно заради Кучето на Павлов, синята лампа и буквалното поведение, както в случая. Форумът да не бъде пряко свързан с тях. Това обаче не ме поставя в позиция да имам против поръчки или организаторите им или да не участвам в тях, ако искам. Приятели сме с много от тях и не вменявай поведение и противопоставяне, за което никои не е писал.
Shami написа:И след 10 години ще забелязвам лицемерните хора.Уважавам честните,добрите,тези имащи доблеста дори и да са сгрешили да се извинят.
Добрият тон липсва, отвсЕкъде и това изобщо не ми харесва, а уж се саморегулираме :daaa:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8497
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 837 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Господинов,хич не обичам да пия,но сега с удоволствие бих се почерпила от твоя пунш. :daaa:
Бел ,на никого нищо не вменявам ,та това са големи зрели хора.Споделих просто мое мнение,различно от това на останалите.
Не виждам нищо лошо,нито поименно да съм нагрубила някого,много се изопачиха нещата,аз го казах .
Последно промяна от Shami на Дек 27, '17, 15:04, променено общо 1 път.
Малката Ида

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Малката Ида »

Shami написа:Не знам дали ме ядоса :hmmm: ,но определено съм възмутена.Аз харесвам и уважавам всички момичета и момчета,водещи поръчки,дори и да не участвам в тях.На мен не ми пречат с нищо.
Имаше съфорумци мислещи ,че поръчките пречат на развитието на форума.Уважавам тази тяхна гледна точка.Всеки има право на собствено мнение.
Когато се пише ,че искаш да се изкарат поръчките извън форума,че пречат за доброто на форума и даже настояваш за това ,се предполага ,че няма да участваш в такива.
Как се нарича иначе противното на това.Хем си против,ама се вмъкваш във втората такава и се надяваш да останеш незабелязан. :hmmm: Може би аз съм разбрала погрешно или моралните ми принципи са други.
Както и да е.Всеки отговаря за своя си морал и поведение,коя съм аз ,че да съдя някого.Просто това ме възмути и го споделих .

И ,след като не отрече че визираш мен да поясня...за да се успокоиш!Не помня, да съм писала че поръчките пречат на развитието на форума,по скоро на добрият тон.Не помня ,да съм обидила някой водещ на поръчки!Ако исках да се скрия(не знам поради каква причина)щях през другарче да поръчам.
И ,разбира се че постът ти беше чисто и просто заяждане.И на мен, поведението на някои съфорумки не ми допада...но какво от това,на друг му допадат,затова съм тактична(ако не ме засегнат лично)и си трая,заради добрият тон!
Малката Ида

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Малката Ида »

Shami написа:
Бел ,на никого нищо не вменявам ,та това са големи зрели хора.Споделих просто мое мнение,различно от това на останалите.
Защо?
gospodinov

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от gospodinov »

Изпушете лулата на мира..така правеха в книгите на Карл Май.
Изображение
Нека бъде мир.
Малката Ида

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Малката Ида »

gospodinov написа:Изпушете лулата на мира..така правеха в книгите на Карл Май.
Изображение
Нека бъде мир.
Ами аз томахавката, не съм я вадила! :mrgreen: Обаче ми писнА някой, от някъде да ме подръпва за опашката!
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”