Ядоса ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от scleri »

Изображение
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Като гледам отпаднало е и "з", за да не раСхи6таваме и без туй оскъдното си време, чудейки се как да го напишем :mrgreen:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Миша написа: Юли 15, '18, 08:14 Изображение

Изследванията изпратени преди 20 дни, а чумата се развивала смъртносно в рамките на 3 до 7 дни, ама болни йок .....

Ваксинацията била възможна само след разрешение на онези от по-горе, болните от ишиас....

Не е добре да кълна, обаче отвътре ми иде, не коментираме политика, знам, обаче кажете ми как да си затворя очите пред поредната изгорена българска душа, министърчето сякаш между другото спомена, че и без това овчите продукти ни били много и нямало кой да ги купува ....

затварям очи, зятварям душата си, боли ме и ме е срам, и това ме изгаря отвътре , не знам какво можем да направим, грешно е, хора, срамно и грешно е ...

Чума има, ама по двукраките
... :senvy:


Паникьосани чиновници се престарали в овладяването на кризата
Д-р Пламен Пасков: документи и доказателства за това - има ли чума по ДПЖ в Странджа.
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
gospodinov

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от gospodinov »

scleri написа: Авг 10, '18, 14:21 Без коментар!!!

Изображение
Тъжна гледка, но такава е ценностната система на днешния свят. :ufff:
Същата картина имаше наскоро пред нашите контейнери, ако не ме беше спряла МЖ, най-малко 4-5 книги щях да си взема, бяха все хубави.
Румена
Виенско кафе
Мнения: 312
Регистриран на: Авг 20, '14, 22:17
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Румена »

Миша написа: Авг 23, '18, 10:57
Миша написа: Юли 15, '18, 08:14 Изображение

Изследванията изпратени преди 20 дни, а чумата се развивала смъртносно в рамките на 3 до 7 дни, ама болни йок .....

Ваксинацията била възможна само след разрешение на онези от по-горе, болните от ишиас....

Не е добре да кълна, обаче отвътре ми иде, не коментираме политика, знам, обаче кажете ми как да си затворя очите пред поредната изгорена българска душа, министърчето сякаш между другото спомена, че и без това овчите продукти ни били много и нямало кой да ги купува ....

затварям очи, зятварям душата си, боли ме и ме е срам, и това ме изгаря отвътре , не знам какво можем да направим, грешно е, хора, срамно и грешно е ...

Чума има, ама по двукраките
... :senvy:


Паникьосани чиновници се престарали в овладяването на кризата
Д-р Пламен Пасков: документи и доказателства за това - има ли чума по ДПЖ в Странджа.
Баща ми, който на времето е бил околийски ветеринарен лекар, а после дълги години научен сътрудник, ръководещ няколко лаборатории, го каза още в самото начало- всичко е измислица с цел прикриване на злоупотреби и обезлюдяване на региона...
Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш...
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1917
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 223 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от miltonia »

С прикриването на злоупотреби някакси привикнахме, загубихме чувствителност към тях, но ОБЕЗЛЮДЯВАНЕ на региона!! :x :evil: :cry: Страшно е!
Румена
Виенско кафе
Мнения: 312
Регистриран на: Авг 20, '14, 22:17
Местоположение: София

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Румена »

miltonia написа: Авг 24, '18, 09:59 С прикриването на злоупотреби някакси привикнахме, загубихме чувствителност към тях, но ОБЕЗЛЮДЯВАНЕ на региона!! :x :evil: :cry: Страшно е!
Именно... :cry:
Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш...
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Миша »

Не мисля, че сме изгубили чувствителност, по-скоро наложиха чувство за безпомощност, за безнадежност, за безпътица , липса на вяра в собствените сили и в силите на този до теб , най-страшното за мен е точно това, че успяват да насадят тези чувства у народа ....
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от clock »

Мише, успяват, защото хората се оставиха да им насаждат мисли. Спряха да разсъждават и приемат наготово всичко, което им се каже. " Казаха го по телевизията!" - за много хора това означава безусловната истина. А че от телевизорът идва най- пълната манипулация го забелязват единствено една шепа хора. От там идва цялата трагедия. А колко, колко ме е яд, че хората сами позволиха това!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Мария Николова »

" Казаха го по телевизията!"
Още през 60-те години, с появата у нас на телевизията, най-силния аргумент беше "Казаха го по телевизора".
За 50-60 години е направен огромен ментален подкок - научихме, че има разлика между телевизор и телевизия. :hihihi:
Подскок на място. :twisted:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”